Painijan kisamenestys 2019


Simon Vesterholm VaaTo 
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 20 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 20 kg M
Väinö Vimpari VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 20 kg M
Akseli Valli IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 24 kg M
Vilho Vimpari VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 24 kg M
Samu Mäki KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 24 kg M
Asseri Syri VäVi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sisu Lundström VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 27 kg M
Jami Kinnari LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 27 kg M
Eeli Syri VäVi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Veikko Vaaranmaa IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 27 kg M
Pieti Kivisaari Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 27 kg M
Vinski Krook VäVi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 6. 27 kg M
Joona Hakkarainen SparSi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg M
Väinö Syri VäVi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg M
Tuukka Koskela IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 30 kg M
Tuukka Jouppi KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 30 kg M
Wäinö Perälä LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 30 kg M
Leevi Kesäniemi AU
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 33 kg M
Juho Takala IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 33 kg M
Elmeri Palo IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Antti-Jussi Pelkonen IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 33 kg M
Veeti Lindgren LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 35 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 35 kg M
Veeti Markus LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 35 kg M
Rasmus Ritola LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 35 kg M
Jonne Mäki KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 44 kg M
Jooas Saukko LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 44 kg M
Jami Kallio LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 44 kg M
Akseli Lehtimäki KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Anton Lehtonen KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 50 kg M
Onni Moilanen KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nuppu Urpiola VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 20 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 20 kg N
Alma Väljä SPM
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 25 kg N
Serafiina Palo IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Siiri Talja IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emilia Valli IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Josefina Ojala IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viivi Lintala VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Linna VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Vesterholm VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 24 kg M
Elia Mäkelä PeKi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 24 kg M
Veikko Köykkä IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 28 kg M
Charger Lindholm VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 28 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Soni Joensuu KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 28 kg M
Patrik Alatalo VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 32 kg M
Oliver Anttila IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 32 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 32 kg M
Oskari Broo Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 35 kg M
Vilho Köykkä IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Melvin Salonen VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 29 kg M
Aron Ollila VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 29 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 29 kg M
Petja Kangasniemi JalJa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 29 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg M
Veeti Katajamäki IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg M
Sakari Sepponen LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 30 kg M
Perttu Kangasniemi JalJa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 30 kg M
Kaapo Broo Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 34 kg M
Topi Forsell KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 34 kg M
Onni Rintamäki LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 34 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 34 kg M
Samuel Saari JalJa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 34 kg M
Eero Törmänen KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 37 kg M
Teppo Turtiainen VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 37 kg M
Oliver Linna VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 37 kg M
Samuel Löllö KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 37 kg M
Elias Kallio LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 43 kg M
Joonas Saari JalJa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 43 kg M
Timi Pohjus SPM
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 43 kg M
Santeri Latvala Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 43 kg M
Eeti Mäkelä PeKi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 43 kg M
Arne Söderlund VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 48 kg M
Jere Hautamäki Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 48 kg M
Iska-Ville Hietala Virkiä
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 48 kg M
Aron Salonen VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 36 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 36 kg M
Jaani Löllö KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 36 kg M
Kasperi Thoden VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 36 kg M
Esteban Kaya VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 36 kg M
Lenni Urpiola VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 41 kg M
Elmeri Mäntylä AU
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 41 kg M
Juuso Takala IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 41 kg M
Sebastian Åbrant VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 47 kg M
Tino Nygård SPM
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 47 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topias Närvä IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 56 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 56 kg M
Casper Martin VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 56 kg M
Oliver Pada VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 43 kg M
Aapo Hakala VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 43 kg M
Dovydas Samuilis AU
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 43 kg M
Arnas Samuilis AU
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 43 kg M
Joel Löllö KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 43 kg M
Jimi Witick KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 49 kg M
Chasimir Lindholm VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 49 kg M
Noah Spencer LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 68 kg M
Aleksi Närvä IK
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 68 kg M
Helle Vallin VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 21 kg N
Vilja Vallin VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 31 kg N
Saara Valkama VäVi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 31 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 34 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 34 kg N
Peppi Jouppi KyVo
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 34 kg N
Iina Lintala VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 42 kg N
Fanni Pentinmäki AU
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 42 kg N
Ella Forsell KäTa
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 42 kg N
Susanna Kalervo LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 42 kg N
Helmi Syri VäVi
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 54 kg N
Siiri Kallio LaihLu
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 54 kg N
Selma Pihlaja VVV
06.01.2019 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 66 kg N
Oiva Susi JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 21 kg M
Abdul Abbassoy HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 21 kg M
Iina Kuosmanen KarkU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 21 kg N
Rasmus Arola TURUN
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 21 kg M
Lucas Tirkkonen KarkU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 21 kg M
Otto Sepponen LoVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 23 kg M
Eemeli Nurmi TURUN
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 23 kg M
Rianna Tirkkonen KarkU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 23 kg N
Remi Lapinlampi LaNo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 23 kg M
Urho Susi JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 24 kg M
Luukas Laitila VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 24 kg M
Teo Törnqvist YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 24 kg M
Daniel Helenius VV
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 24 kg M
Vilho Viitasalo Haka
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 26 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 26 kg M
Tiitus Väre VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 26 kg M
Onni Nurmi TURUN
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg M
Akseli Suomi LoVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg M
Robi Tikkanen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 30 kg M
Emil Casalegno JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 32 kg M
Jere Kainulainen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 32 kg M
Elmo Ahlroos JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 32 kg M
Eetu Halonen KeU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 36 kg M
Daniel Alhonen HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 36 kg M
Aapo Herttuainen JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 36 kg M
Aino Kuitunen HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 64 kg N
Daniel Liedes LA
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 64 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 32 kg M
Ukko Korhonen VuVe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 32 kg M
Kasimir Monkiewicz NuVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 32 kg M
Antti Seppälä NuVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 32 kg M
Matias Arpiainen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 35 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 35 kg M
Pauli Iisakka KarkU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 35 kg M
Lassi Ryhänen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 35 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 35 kg M
Vilho Näivä LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 35 kg M
Robin Ketolainen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 8. 35 kg M
Ilmari Simola Haka
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 9. 35 kg M
Akseli Ojala JPI
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 10. 35 kg M
Aida Casalegno JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 38 kg N
Jalmari Viitasalo Haka
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 38 kg M
Leevi Laine YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 38 kg M
Rasmus Lindberg SaPs
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 38 kg M
Thomas Havia VuVe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 38 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 38 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 8. 38 kg M
Leevi Nurmi TURUN
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 9. 38 kg M
Joona Hakola JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 42 kg M
Roberta Luostarinen JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 42 kg N
Rahim Tebojev LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 42 kg M
Tino Korhonen LA
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 42 kg M
Samu Luojus VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 42 kg M
Oskari Pursiainen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 42 kg M
Otso Ojanen LA
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 42 kg M
Niklas Salpakari VuVe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 8. 42 kg M
Topias Laukkanen LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 9. 42 kg M
Sakari Mäkelä LA
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 10. 42 kg M
Casper Naukkarinen HWJ
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 11. 42 kg M
Topi Näivä LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 12. 42 kg M
Joonas Paldán SaPs
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 13. 42 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 45 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 45 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 45 kg M
Toivo Kolehmainen HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 45 kg M
Luka Kajanne YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 48 kg M
Mico Yli-Savola LA
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 48 kg M
Otto-Petteri Loikas VV
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 48 kg M
Teo Laitila VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 55 kg M
Veeti Laakso KPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 55 kg M
Miska Vanamo HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 55 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 55 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 55 kg M
Otto Sällström PoWe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 55 kg M
Veeti Kajanne YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 60 kg M
Veeti Aalto VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 60 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 60 kg M
Oscar Malmari EsU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 60 kg M
Topi Iisakka KarkU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 60 kg M
Lauri Hänninen KeU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 60 kg M
Santeri Karppinen VV
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 60 kg M
Kasperi Karppinen VV
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 65 kg M
Juho Lamberg VaaKu
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 65 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 65 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 71 kg M
Riku Suhonen VaaKu
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 71 kg M
Valtteri Auvinen VuVe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 71 kg M
Emil Höst KeU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 71 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 26 kg M
Otto Lipponen HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 26 kg M
Urho Malkamäki LA
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 26 kg M
Roel Luostarinen JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 28 kg M
Aaron Heinonen NuVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 28 kg M
Dani Nanji YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 28 kg M
Jesse Saarinen JPI
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 28 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg M
Niki Niskanen LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 38 kg M
Viljami Walldén JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 38 kg M
Laura Talvensaari HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 27 kg N
Surä Abbassoy HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 27 kg N
Maija Kuisma HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 27 kg N
Anna Kataja JPI
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 27 kg N
Viivi Porttikallio HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 31 kg N
Vilma Rajanen JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 31 kg N
Liina Laukkanen LrTU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 31 kg N
Aava Susi JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 31 kg N
Nea Turpeinen KarkU
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 36 kg N
Eeva Alhonen HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 36 kg N
Noora Pöllänen HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 48 kg N
Anni Hanhineva JäVo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 48 kg N
Jenna Lindén TURUN
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 52 kg N
Jenna Vilkman LaNo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 52 kg N
Noora Pöllänen HyPk
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 52 kg N
Jenna Lindén TURUN
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 52 kg N
Jenna Vilkman LaNo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 52 kg N
Aino Kuitunen HPM
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 60 kg N
Jenna Vilkman LaNo
06.01.2019 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 60 kg N
Mattias Poutanen TWM
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 3. 60 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 8. 60 kg M
Arttu Hakala VVV
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 9. 60 kg M
Kalle Starck YTK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 2. 67 kg M
Joni Komppa SPM
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 3. 67 kg M
Elmer Mattila Koovee
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 5. 67 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 8. 67 kg M
Mikko Peltokangas Virkiä
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 1. 72 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 2. 72 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 3. 72 kg M
Jimi Ahola VaaTo
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 5. 72 kg M
Eero Sillanpää KoPa
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 7. 72 kg M
Tomi Eronen PopI
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 8. 72 kg M
Jere Pasanen HWJ
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 9. 72 kg M
Ville Pasanen HWJ
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 12. 72 kg M
Joona Mustonen VaSa
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 13. 72 kg M
Matias Lipasti IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 1. 77 kg M
Waltteri Latvala VVV
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 2. 77 kg M
Iiro Piippo VaaKu
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 5. 77 kg M
Niko Erkkola IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 5. 77 kg M
Sakke Purolainen Koovee
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 7. 77 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 8. 77 kg M
Mikko Lyttinen KuKu
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 9. 77 kg M
Vili Sillanpää KoPa
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 11. 77 kg M
Jarno Ålander HeTa
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 1. 82 kg M
Markus Sihtola YTK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 2. 82 kg M
Vili Ropponen IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 3. 82 kg M
Otto Ketonen IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 4. 82 kg M
Einari Ukkola HaHe
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 6. 82 kg M
Toni Metsomäki IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 1. 87 kg M
Rami Hietaniemi NJ
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 2. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 5. 87 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 8. 87 kg M
Arvi Savolainen LA
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 1. 97 kg M
Antti Mäkinen VV
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 2. 97 kg M
Riku Liikkanen Haka
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 4. 97 kg M
Konsta Mäenpää IK
12.01.2019 KOUVOLA HERMAN KARE 3. 130 kg M
Riku Suhonen VaaKu
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 82 kg M
Kalle Pajunen PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 82 kg M
Harri Mamia TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 82 kg M
Matias Tuukkanen VaaKu
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 82 kg M
Markus Ahtiainen PeTo
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 5. 82 kg M
Stefan-Lauri Mölder EST
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 53 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 53 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 53 kg M
Atte Kortehisto NJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 57 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 57 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 57 kg M
Esa Lohi PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 65 kg M
Veeti Purolainen Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 65 kg M
Eetu Lindroos TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 65 kg M
Jari Sillgren Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 65 kg M
Reko Ketonen Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 29 kg M
Roni Aho PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 29 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 32 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 32 kg M
Elmo Härkönen PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 32 kg M
Ramin Yousefi HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 32 kg M
Leo Lohi PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 5. 32 kg M
Leevi Majaniemi KuRy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 6. 32 kg M
Jalo Ketonen Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 35 kg M
Onni Sivula KuRy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 35 kg M
Leevi Järvenpää Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 35 kg M
Mauno Kaura Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 35 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 38 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 38 kg M
Lauri Tallgren TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 38 kg M
Jere Kärkkäinen VaaKu
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 42 kg M
Atte Ahvonen PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 42 kg M
Rasmus Palolampi HVm
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 42 kg M
Simo Nieminen MuurY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 50 kg M
Antti Härkönen HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 50 kg M
Onni Myllymäki MuurY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 50 kg M
Arttu Haataja VaaKu
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 60 kg M
Andreas Välja EST
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 60 kg M
Oliver Alanen Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 60 kg M
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 30 kg N
Etsiina Mamia TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 30 kg N
Tinja Autio VaaKu
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 30 kg N
Liisa Lohi PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 35 kg N
Jemina Rauhala MäVa
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 35 kg N
Milana Grevtseva PYRY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 45 kg N
Sofia Vannes ViPy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pilvi Nieminen MäVa
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 65 kg N
Miro Kyyhkynen ViPy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Veikko Kivimäki MuurY
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 22 kg M
Sisu Rantonen HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 22 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 27 kg M
Santeri Vannes ViPy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 27 kg M
Elo Hovi Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 27 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 30 kg M
Jonne Hänninen HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 30 kg M
Eemeli Alanen Koovee
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 30 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 30 kg M
Viljami Räisänen KuRy
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 5. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Volmari Paananen TaVo
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 1. 39 kg M
Turo Lähteenmäki TaVo
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 2. 39 kg M
Eemeli Raivo TaPs
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 3. 39 kg M
Eevertti Karppinen MäVa
12.01.2019 MÄNTTÄ-VI ROOPE LIINAMAAN 4. 39 kg M
Martti Sia KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 23 kg M
Asla Autio LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 23 kg M
Luda Niva LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 23 kg M
Vilho Schmitt MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 23 kg M
Emilia Miettinen LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 23 kg N
Eero Seväkivi MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 23 kg M
Mihail Ivanchik OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 25 kg M
Matias Liisanantti SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 25 kg M
Taavi Kärkkäinen KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 25 kg M
Eppu Turunen LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 25 kg M
Isac Johansson SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 27 kg M
Aleksi Hosionaho LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 27 kg M
Nuutti Pietilä HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 27 kg M
Leo Vanhala KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 27 kg M
Eelis Vanhala KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 32 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 32 kg M
Roope Isokoski HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 32 kg M
Tatu Alakopsa SalSa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nestori Autio LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 32 kg M
Väinö Niemitalo KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 32 kg M
Luca Räty JVK
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 37 kg M
Arttu Huotari MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 37 kg M
Iivari Isokoski LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 37 kg M
Iivari Peltoniemi LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 37 kg M
Rasmus Turunen LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 37 kg M
Veikka Kärkkäinen KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 55 kg M
Arvi Isotalus OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 55 kg M
Kimi Jokilehto LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 55 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 24 kg M
Luka Kemppainen LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 24 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 28 kg M
August Schmitt MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 28 kg M
Niklas Sippala SalSa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 28 kg M
Onni Ojatalo KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 28 kg M
Kalle Pakanen KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 30 kg M
Otto Luukkonen KKV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 30 kg M
Miro Jaakola LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 30 kg M
Viljami Törmänen KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 30 kg M
Eero Järvelä HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 30 kg M
Jere Huotari MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 30 kg M
Matias Maijala KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 33 kg M
Lauri Sia KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 33 kg M
Matias Tihinen MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 33 kg M
Topi Forsell KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 33 kg M
Eero Törmänen KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 36 kg M
Akseli Schmitt MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 36 kg M
Sebastian Hanhisuanto MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 36 kg M
Atte Suhonen HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 38 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 38 kg M
Noel Huhta SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 38 kg M
Otto Pääkkönen JVK
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 40 kg M
Veeti Passi KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 40 kg M
Rasmus Helenius MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 40 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 40 kg M
Alvar Långström OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 40 kg M
Wilhelm Granbom SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 40 kg M
Samuli Niva OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 42 kg M
Aleksi Niva OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 42 kg M
Iiro Järvelä HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 42 kg M
Sampo Saarinen LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 48 kg M
Anton Könönen KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 48 kg M
Roni Thomasson KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 48 kg M
Akseli Räihä OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 48 kg M
Hemmi Långström OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 48 kg M
Miro Raatikainen LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 48 kg M
Arttu Kallio KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 52 kg M
Eetu Isokoski LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 52 kg M
Roope Vanhala LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 52 kg M
Lauri Kolu KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 52 kg M
Julius Kivistö KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 70 kg M
Aaro Veijola LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 70 kg M
Julius Löytynoja KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 38 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 38 kg M
Otso Kolehmainen KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 38 kg M
Joona Pietilä HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 48 kg M
Saku Määttä HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 48 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 48 kg M
Riku Joutsijärvi KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 48 kg M
Joel Löllö KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 48 kg M
Kasperi Kallio KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 48 kg M
Atte Tihinen MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 7. 48 kg M
Sampo Saarinen LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 8. 48 kg M
Juho Salmela LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 9. 48 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 55 kg M
Joel Salmela LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 55 kg M
Arttu Suhonen HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 55 kg M
Markus Jaakola LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 55 kg M
Veli-Matti Aikio LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 60 kg M
Teemu Maijala KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 60 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 65 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 65 kg M
Otto Malinen LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 71 kg M
Jim Valikainen KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 71 kg M
Marina Gardniya KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 25 kg N
Emilia Miettinen LapinV
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 25 kg N
Celice Johansson SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 25 kg N
Ronja Paso LaKePa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 30 kg N
Åsa Thodén KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 30 kg N
Emmy Nerell SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 30 kg N
Sofia Raattama SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 30 kg N
Janika Pakanen KI
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 30 kg N
Milja Tihinen MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 6. 30 kg N
Anni Sippala SalSa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 34 kg N
Elin Keskitalo SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 34 kg N
Maja Keskitalo SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 34 kg N
Alicia Pekkala SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 34 kg N
Laura Vanhala LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 5. 34 kg N
Ida Pieti SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 36 kg N
Maja Bohm SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 36 kg N
Enni Meripaasi LNM
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 36 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 41 kg N
Liisa Niva LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 41 kg N
Ella Forsell KäTa
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 41 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 48 kg N
Vilma Koskiniemi LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 48 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 48 kg N
Aino Veijola HaHe
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 1. 58 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 2. 58 kg N
Moa Innala Seppälä SWE
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 3. 58 kg N
Alina Rajatalo LaLu
12.01.2019 OULU KV PAINIKILPAIL 4. 58 kg N
Vili Heikkilä LA
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 57 kg M
Roni Nevalainen KoPa
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 57 kg M
Jesse Mäkelä HPM
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 57 kg M
Said-Magomed Tasukhanov HPM
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 61 kg M
Miko Elkala LA
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 61 kg M
Teemu Laurila VUV
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 61 kg M
Arttu Hakala VVV
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 65 kg M
Jami Järvinen Haka
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 65 kg M
Jere Heinonen LA
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 65 kg M
Said Hosseini HPM
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 70 kg M
Artturi Sulin HPM
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 70 kg M
Leevi Simojoki YTK
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 70 kg M
Topias Saari HI
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 74 kg M
Olli Rossi EsU
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 79 kg M
Topi Puhakka VoVi
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 79 kg M
Alex Suontakanen YTK
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 79 kg M
Sajjad Rajai HPM
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 86 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 86 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 86 kg M
Patrik Varteva EsU
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 125 kg M
Nella Honkaniemi Koovee
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 50 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 50 kg N
Viivi Kettunen EsU
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 50 kg N
Taru Vainionpää KuKu
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 53 kg N
Tyyne Lasanen LaKePa
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 53 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 53 kg N
Alisa-Maria Pauna KI
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 4. 53 kg N
Mira Rasinkangas MuVo
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 57 kg N
Mea Laakso KarkU
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 57 kg N
Kristiina Hepola MuVo
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 3. 57 kg N
Serafia Mannila VVV
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 62 kg N
Heta Viemerö JäVo
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 1. 68 kg N
Elli Tuomi ViPy
19.01.2019 KEILA JUNIOREIDEN SM 2. 68 kg N
Hugo Rintamäki YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 36 kg M
Joona Tuuri SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 36 kg M
Aron Salonen VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 36 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 36 kg M
Jaani Löllö KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 36 kg M
Eero Törmänen KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 36 kg M
Lauri Perkka IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 39 kg M
Miika Kiikeri YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 39 kg M
Aaro Ojala YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 39 kg M
Tuomas Pentinmäki AU
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 39 kg M
Elmeri Mäntylä AU
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 39 kg M
Oliver Pada VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 43 kg M
Aapo Hakala VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 43 kg M
Arnas Samuilis AU
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 43 kg M
Topi Kujala YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 43 kg M
Dovydas Samuilis AU
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 43 kg M
Joel Löllö KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 43 kg M
Marcus Törhönen TaVo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 43 kg M
Timo Järvinen KuKu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 8. 43 kg M
Lenni Leikkari SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 9. 43 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 49 kg M
Aaron Tuomisto SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 49 kg M
Kasperi Kallio KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 49 kg M
Severi Mäenpää IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 49 kg M
Oskari Talala IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 53 kg M
Viljo Ketonen IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 53 kg M
Lauri Hakomäki VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 53 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 53 kg M
Hugo Hautamäki LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 59 kg M
Veeti Tuuri SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 59 kg M
Noah Spencer LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 59 kg M
Topias Närvä IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 59 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 59 kg M
Nestori Mannila YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 63 kg M
Onni Rintamäki YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 63 kg M
Julius Kivistö KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 63 kg M
Juho Takamaa IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 68 kg M
Jedi Lönn LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 68 kg M
Joonas Perkka IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 68 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 68 kg M
Aapo Viitala IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 73 kg M
Petteri Talala IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 73 kg M
Elias Kinnari VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 26 kg M
Soni Joensuu KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 26 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jami Kinnari LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 26 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 26 kg M
Oliver Anttila IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 30 kg M
Viljami Törmänen KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 30 kg M
Aleksi Laine KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 30 kg M
Onni Ojatalo KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 30 kg M
Charger Lindholm VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 30 kg M
Oskari Broo Virkiä
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 34 kg M
Patrik Alatalo VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 34 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 34 kg M
Veeti Lindgren LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 34 kg M
Väinö Vimpari VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 18 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 18 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 20 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 20 kg M
Sisu Rantonen HWJ
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 20 kg M
Martti Sia KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 23 kg M
Elmo Rintamäki YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 23 kg M
Iiro Ala-Kanto SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasper Karjamäki LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 23 kg M
Lenni Björkgård VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Vimpari VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 26 kg M
Samu Mäki KyVo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 26 kg M
Luka Vainionpää YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 26 kg M
Pieti Kivisaari Virkiä
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 26 kg M
Väinö Syri VäVi
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 30 kg M
Roni Aho PYRY
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 30 kg M
Tuukka Koskela IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 30 kg M
Sisu Lundström VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 30 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 30 kg M
Wäinö Perälä LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 30 kg M
Vinski Krook VäVi
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 30 kg M
Leo Vaissalo KyVo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 8. 30 kg M
Sampo Rantamäki VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 9. 30 kg M
Julius Lepistö VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 10. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Vanhala KaJu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 33 kg M
Antti-Jussi Pelkonen IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 33 kg M
Juho Takala IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 33 kg M
Veeti Markus LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 33 kg M
Lennart Kangastie SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rasmus Ritola LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 33 kg M
Peetu Hautamäki VäVi
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 33 kg M
Rasmus Pajula LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 33 kg M
Jonne Mäki KyVo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 43 kg M
Timi Pohjus SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 43 kg M
Jami Kallio LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 43 kg M
Jooas Saukko LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 43 kg M
Leevi Övermark VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 43 kg M
Aleksi Moilanen IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Casper Martin VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 50 kg M
Anton Lehtonen KyVo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 50 kg M
Joonas Kallio LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 50 kg M
Aron Ollila VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 30 kg M
Melvin Salonen VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 30 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 30 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 30 kg M
Perttu Kangasniemi JalJa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 30 kg M
Petja Kangasniemi JalJa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 30 kg M
Veeti Katajamäki IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 30 kg M
Lauri Sia KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 33 kg M
Kaapo Broo Virkiä
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 33 kg M
Samuel Saari JalJa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 33 kg M
Onni Rintamäki LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 33 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 33 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 36 kg M
Oliver Linna VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 36 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 36 kg M
Veeti Passi KaJu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 41 kg M
Lenni Urpiola VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 41 kg M
Juuso Takala IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 41 kg M
Joonas Saari JalJa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 41 kg M
Viljami Lahti VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 41 kg M
Jiri Alatalo Virkiä
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 41 kg M
Sebastian Åbrant VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 43 kg M
Elias Kallio LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 43 kg M
Jere Hautamäki Virkiä
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 43 kg M
Iisakki Iskala SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 43 kg M
Arne Söderlund VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 48 kg M
Tino Nygård SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 48 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aleksi Närvä IK
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 62 kg M
Lassi Hirviniemi VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 62 kg M
Helle Vallin VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 21 kg N
Nuppu Urpiola VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 21 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 21 kg N
Nenna Mörsky SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 30 kg N
Elin Ollila VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 30 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 30 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 30 kg N
Etsiina Mamia TaPs
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 30 kg N
Rosa Pajula LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 30 kg N
Saara Valkama VäVi
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 30 kg N
Alma Väljä SPM
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 7. 30 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 31 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 31 kg N
Ronja Paso LaKePa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 31 kg N
Åsa Thodén KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 31 kg N
Iina Lintala VVV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 42 kg N
Fanni Pentinmäki AU
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 42 kg N
Ella Forsell KäTa
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 42 kg N
Aamu Rintamäki YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 4. 42 kg N
Susanna Kalervo LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 5. 42 kg N
Sofia Kytöharju YKV
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 6. 42 kg N
Helmi Syri VäVi
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 1. 47 kg N
Sara Rantonen HWJ
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 2. 47 kg N
Siiri Kallio LaihLu
19.01.2019 LAIHIA SELECTA CUP 3. 47 kg N
Matias Maijala KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 1. 33 kg M
Kalle Pakanen KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 2. 33 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 1. 38 kg M
Julius Löytynoja KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 2. 38 kg M
Riku Joutsijärvi KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 1. 41 kg M
Ante Pulju LapinV
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 4. 45 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 6. 48 kg M
Anton Könönen KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 7. 48 kg M
Arttu Kallio KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 1. 55 kg M
Roni Thomasson KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 3. 55 kg M
Henri Halonen LapinV
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 1. 60 kg M
Veli-Matti Aikio LapinV
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 2. 60 kg M
Teemu Maijala KI
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 3. 62 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
19.01.2019 TANA TANAN KILPAILUT 1. 68 kg M
Jere Heino PPM
23.01.2019 COLORADO DAVE SCHULTZ ME 2. 125 kg M
Romus Luostarinen JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 29 kg M
Roel Luostarinen JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 29 kg M
Reko Ketonen Koovee
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 29 kg M
Eemeli Alanen Koovee
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 29 kg M
Otto Lipponen HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 29 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 29 kg M
Jesse Saarinen JPI
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 7. 29 kg M
Ekku Tarkkio PPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 32 kg M
Leo Lohi PYRY
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 32 kg M
Matias Arpiainen YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 34 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 34 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 34 kg M
Akseli Ojala JPI
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 34 kg M
Lenni Laamanen JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 34 kg M
Daniil Zakariadze HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 34 kg M
Lassi Ryhänen YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 7. 34 kg M
Joona Ristaniemi YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 38 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 38 kg M
Daniel Jasnov JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 38 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 38 kg M
Robin Ketolainen YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 38 kg M
Rasmus Lindberg SaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 7. 38 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 8. 38 kg M
Nikita Jakovlev HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 9. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 10. 38 kg M
Vikke Tarkkio PPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 45 kg M
Joona Hakola JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 45 kg M
Oskari Pursiainen YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 45 kg M
Marcus Törhönen TaVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 45 kg M
Samu Luojus VaSa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 45 kg M
Leevi Lehti AuPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 45 kg M
Joonas Koivisto TWM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 48 kg M
Charuphot Phaophang HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 48 kg M
Miro Leinonen RVM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 48 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 48 kg M
Oskari Rantala VaKP
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 48 kg M
Santeri Rautio LaNo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 48 kg M
Teo Laitila VaSa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 52 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 52 kg M
Akseli Erkkola HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 52 kg M
Eemeli Nurhonen TWM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 52 kg M
Artturi Kotilainen RVM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 52 kg M
Roope Rusi TWM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 52 kg M
Luka Kajanne YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 7. 52 kg M
Edgar Nazaroff YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 8. 52 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 9. 52 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 10. 52 kg M
Miska Vanamo HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 57 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 57 kg M
Oscar Malmari EsU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 57 kg M
Topi Iisakka KarkU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 57 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 57 kg M
Tuure Lindström KarkU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 6. 57 kg M
Aapo Hurskainen VaKP
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 7. 57 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 62 kg M
Veeti Purolainen Koovee
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 62 kg M
Kasperi Karppinen VV
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 68 kg M
Esa Lohi PYRY
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 68 kg M
Emil Höst KeU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 68 kg M
Mikael Kaukonen VaKP
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 68 kg M
Tuomo Korhonen HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 85 kg M
Eetu Etuaho VaKP
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 85 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 82 kg M
Kalle Pajunen PYRY
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 82 kg M
Niko Karinkanta TaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 97 kg M
Rianna Tirkkonen KarkU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 22 kg N
Laura Talvensaari HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 27 kg N
Maija Kuisma HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 27 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 27 kg N
Surä Abbassoy HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 27 kg N
Viivi Porttikallio HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 32 kg N
Eeva Alhonen HPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 32 kg N
Etsiina Mamia TaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 32 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 32 kg N
Nea Turpeinen KarkU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 35 kg N
Siiri Lindström KarkU
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 35 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 43 kg N
Pricella Lindeman PPM
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 43 kg N
Aida Casalegno JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 3. 43 kg N
Veera Nevalainen LaNo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 4. 43 kg N
Anni Hanhineva JäVo
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 5. 43 kg N
Tara Vesala HeTa
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 1. 55 kg N
Noora Pöllänen HyPk
26.01.2019 HYVINKÄÄ ALUEMESTARUUS 2. 55 kg N
Joona Hakkarainen SparSi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 31 kg M
Liina Laukkanen LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 31 kg N
Leevi Pahkala VoVi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 36 kg M
Viljami Laakso KPM
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 36 kg M
Kalle Korhonen KKV
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 54 kg M
Lalli Kolhinoja KPM
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 54 kg M
Eelis Uotila VoVi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 20 kg M
Vertti Tähtivaara SparSi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 27 kg M
Sofia Vilhola KVV
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 27 kg N
Inka Mälkönen LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 34 kg N
Tiitus Karvonen LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 34 kg M
Jere Mononen KPM
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 44 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 44 kg M
Vera Lappalainen KPM
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 44 kg N
Otto Miikki VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 63 kg M
Antti Räsänen PopI
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 29 kg M
Daniel Kulkin LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 29 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 29 kg M
Urho Malkamäki LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 4. 29 kg M
Jasper Hannula HI
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 5. 29 kg M
Romeo Uotila VoVi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 6. 29 kg M
Otto Luukkonen KKV
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 32 kg M
Ukko Korhonen VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 32 kg M
Timur Kulkin LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 32 kg M
Elias Särki VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 34 kg M
Vilho Näivä LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 34 kg M
Sisu Vakkilainen LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 34 kg M
Samuel Roininen KoPa
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 4. 34 kg M
Otso Malkamäki LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 38 kg M
Thomas Havia VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 38 kg M
Samuli Romakkaniemi KKV
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 4. 38 kg M
Luca Räty JVK
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 5. 38 kg M
Miro Rossi LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 6. 38 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 7. 38 kg M
Otto Pääkkönen JVK
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 41 kg M
Otso Ojanen LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 41 kg M
Topias Laukkanen LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 41 kg M
Jimi Lohman VoVi
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 4. 41 kg M
Sakari Mäkelä LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 5. 41 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 45 kg M
Victor Saastamoinen KKV
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 45 kg M
Topi Näivä LrTU
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 45 kg M
Mico Räty JVK
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 4. 45 kg M
Niklas Salpakari VuVe
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 5. 45 kg M
Mico Yli-Savola LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 51 kg M
Veeti Laakso KPM
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 60 kg M
Vili Heikkilä LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 60 kg M
Miko Elkala LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 65 kg M
Jere Heinonen LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 65 kg M
Onni Mäki LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 71 kg M
Elmer Lappalainen KPM
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 2. 71 kg M
Joona Pennanen HI
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 3. 71 kg M
Daniel Liedes LA
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 4. 71 kg M
Lauri Pikkarainen JVK
26.01.2019 LAHTI ITÄ-SUOMEN ALUE 1. 80 kg M
Arttu Hakala VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 63 kg M
Juho Lamberg VaaKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 63 kg M
Pauli Järvinen KuKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 63 kg M
Lauri Mähönen LapinV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 67 kg M
Joonas Perkka IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 67 kg M
Juho Takamaa IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 67 kg M
Artem Shapovalov Koovee
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 74 kg M
Aapo Viitala IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 74 kg M
Jussi Autio SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 74 kg M
Elias Salmela LaLu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 74 kg M
Samu Rajakangas VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 74 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 74 kg M
Erik Leikkari SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 7. 74 kg M
Niko Erkkola IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 82 kg M
Otto Ketonen IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 82 kg M
Markus Ahtiainen PeTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 82 kg M
Petteri Kukkola HaHe
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 82 kg M
Jarmo Hautala SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 82 kg M
Toni Metsomäki IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 92 kg M
Vili Ropponen IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 92 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 92 kg M
Konsta Mäenpää IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 130 kg M
Melvin Salonen VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 29 kg M
Aron Ollila VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 29 kg M
Veikko Köykkä IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 29 kg M
Perttu Kangasniemi JalJa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 29 kg M
Petja Kangasniemi JalJa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 29 kg M
Samuel Saari JalJa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 32 kg M
Oliver Anttila IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 32 kg M
Veeti Katajamäki IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 32 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 34 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 34 kg M
Tatu Mehto SuolU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 34 kg M
Atte Suhonen HaHe
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 38 kg M
Hugo Rintamäki YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 38 kg M
Aron Salonen VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 38 kg M
Joona Tuuri SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 38 kg M
Tuomas Pentinmäki AU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 38 kg M
Elmeri Mäntylä AU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 38 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 7. 38 kg M
Miika Kiikeri YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 8. 38 kg M
Aapo Hakala VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 41 kg M
Dovydas Samuilis AU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 41 kg M
Arnas Samuilis AU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 41 kg M
Timo Järvinen KuKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 41 kg M
Aaro Ojala YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 41 kg M
Lauri Perkka IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 41 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 7. 41 kg M
Joonas Saari JalJa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 8. 41 kg M
Eeli Kiuru KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 9. 41 kg M
Topi Kujala YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 10. 41 kg M
Oliver Pada VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 45 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 45 kg M
Joel Löllö KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 45 kg M
Nuutti Aho ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 45 kg M
Sebastian Åbrant VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 45 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 48 kg M
Jimi Witick KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 48 kg M
Paulus Tuomisto SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 48 kg M
Viljo Ketonen IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 52 kg M
Nico Hakala TaVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 52 kg M
Lauri Hakomäki VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 52 kg M
Joni Pitkänen SuolU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 52 kg M
Severi Mäenpää IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 52 kg M
Atte Kortehisto NJ
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 57 kg M
Aleksi Autio SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 57 kg M
Arttu Suhonen HaHe
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 57 kg M
Nestori Mannila YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 62 kg M
Onni Rintamäki YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 62 kg M
Onni Mäkelä PeKi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 62 kg M
Juho Takamaa IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 68 kg M
Joonas Perkka IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 68 kg M
Jedi Lönn LaihLu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 68 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 68 kg M
Aleksi Närvä IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 68 kg M
Aapo Viitala IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 75 kg M
Elias Lyyski LaihLu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 75 kg M
Elia Mäkelä PeKi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 21 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 21 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 21 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 21 kg M
Martti Sia KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 24 kg M
Elmo Rintamäki YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 24 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 24 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 24 kg M
Elias Kinnari VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 26 kg M
Eemeli Eklund AU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 26 kg M
Soni Joensuu KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 26 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kalle Pudas ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 26 kg M
Seemi Aho ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 30 kg M
Artturi Kohtala IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 30 kg M
Väinö Syri VäVi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 30 kg M
Tuukka Koskela IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 30 kg M
Onni Ojatalo KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 30 kg M
Vinski Krook VäVi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 30 kg M
Kaapo Broo Virkiä
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 32 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 32 kg M
Antti-Jussi Pelkonen IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 32 kg M
Lauri Sia KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 35 kg M
Oskari Broo Virkiä
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 35 kg M
Veeti Saarijärvi PeKi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 35 kg M
Vilho Köykkä IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Otto Poutanen ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 35 kg M
Tommi Juupaluoma IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 35 kg M
Eero Törmänen KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 40 kg M
Teppo Turtiainen VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 40 kg M
Timi Pohjus SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 40 kg M
Oliver Linna VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 40 kg M
Samuel Löllö KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 40 kg M
Eeti Mäkelä PeKi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 40 kg M
Juuso Takala IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 44 kg M
Iisakki Iskala SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 44 kg M
Santeri Latvala Virkiä
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 44 kg M
Arne Söderlund VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 53 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 53 kg M
Tino Nygård SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 53 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Alma Väljä SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 24 kg N
Helle Vallin VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 24 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 24 kg N
Rita Rantonen HWJ
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 30 kg N
Nenna Mörsky SPM
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 30 kg N
Elin Ollila VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 30 kg N
Josefina Ojala IK
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Minka Pohjalainen VaaKu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 5. 30 kg N
Wilma Linna VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 6. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Josefiina Tuominen LaihLu
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 33 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 33 kg N
Saara Valkama VäVi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 33 kg N
Iina Lintala VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 41 kg N
Aamu Rintamäki YKV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 41 kg N
Fanni Pentinmäki AU
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 41 kg N
Ella Forsell KäTa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 41 kg N
Sara Rantonen HWJ
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 46 kg N
Taru Soukka ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 46 kg N
Aava Valtokari ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 57 kg N
Ida Rautio ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 57 kg N
Iida Mäkelä PeKi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 57 kg N
Helmi Syri VäVi
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 4. 57 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 1. 68 kg N
Selma Pihlaja VVV
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 2. 68 kg N
Pilvi Nieminen MäVa
26.01.2019 SEINÄJOKI ALUEMEST JA MAN 3. 68 kg N
Rami Hietaniemi NJ
01.02.2019 ISTANBUL VEHBI EMRE AND 5. 87 kg M
Miro Kyyhkynen ViPy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sisu Rantonen HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 20 kg M
Lucas Tirkkonen KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 20 kg M
Touko Pellinen HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mathias Vesterholm VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 20 kg M
Henrik Blomerus TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Simon Vesterholm VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 21 kg M
Noel Heinonen NuVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Malm TaVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 21 kg M
Oiva Susi JäVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 23 kg M
Jaakko Nyman PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 23 kg M
Eemeli Nurmi TP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 23 kg M
Veikko Kivimäki MuurY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 23 kg M
Niilo Lappalainen PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 27 kg M
Veikko Hyvönen VaKP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Mattila AU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 27 kg N
Luukas Laitila VaSa
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 27 kg M
Iivari Ojala PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lauri Vaaraniemi HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 31 kg M
Santeri Vannes ViPy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 31 kg M
Seppo Soikkeli HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 31 kg M
Onni Nurmi TP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 31 kg M
Ramin Yousefi HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 34 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 34 kg M
Leevi Kesäniemi AU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 34 kg M
Veikka Kämppi HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 34 kg M
Turo Lähteenmäki TaVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 40 kg M
Daniel Flinck VaKP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 40 kg M
Nea Hudd VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 40 kg N
Eemeli Penders TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Raivo TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 44 kg M
Jere Tuomisto PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Urho Susi JäVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 24 kg M
Tristan Kalaus EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 24 kg M
Tomi Olek EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 24 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 24 kg M
Carl Olek EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 24 kg M
Cristian Olek EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 24 kg M
Vili Rautamies JyPÄ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 7. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roel Luostarinen JäVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 26 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Eklund AU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 26 kg M
Loit Pütsepp EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 26 kg M
Dani Nanji YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 28 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 28 kg M
Aaron Heinonen NuVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 28 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 28 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 28 kg M
Rihard Reila EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 28 kg M
Otto Luukkonen KKV
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 30 kg M
Ekku Tarkkio PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 30 kg M
Eemeli Alanen Koovee
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 30 kg M
Sultan Kushtov HPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 32 kg M
Onni Suomi AuPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 32 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 32 kg M
Elmo Härkönen PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 32 kg M
Veli Pütsepp EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 32 kg M
Max Nieminen JyPÄ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joona Hakkarainen SparSi
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 7. 32 kg M
Vili Lehtimäki YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 38 kg M
Otso Tomula PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 38 kg M
Viljami Walldén JäVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 38 kg M
Aaron Tönismaa EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 42 kg M
Ekku Tarkkio PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 30 kg M
Otto Luukkonen KKV
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 30 kg M
Romus Luostarinen JäVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 30 kg M
Aron Ollila VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 30 kg M
Sultan Kushtov HPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 32 kg M
Ukko Korhonen VuVe
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 32 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 32 kg M
Kasimir Monkiewicz NuVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 32 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 35 kg M
Onni Sivula KuRy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 35 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 35 kg M
Mauno Kaura Koovee
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 35 kg M
Tatu Mehto SuolU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 35 kg M
Elmeri Mäntylä AU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 38 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 38 kg M
Thomas Havia VuVe
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 38 kg M
Leevi Laine YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 38 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 7. 38 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 8. 38 kg M
Siim Kivi EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 8. 38 kg M
Oskari Pursiainen YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 42 kg M
Niklas Salpakari VuVe
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 42 kg M
Leevi Lehti AuPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 42 kg M
Oskari Rantala VaKP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 42 kg M
Markus Mikk Mölder EST
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 46 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 46 kg M
Elmo Kuorilehto RVM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 46 kg M
Marcus Törhönen TaVo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 46 kg M
Samu Luojus VaSa
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 46 kg M
Onni Myllymäki MuurY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 46 kg M
Atte Ahvonen PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 7. 46 kg M
Luka Kajanne YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 50 kg M
Simo Nieminen MuurY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 50 kg M
Antti Härkönen HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 50 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 54 kg M
Rene Savolainen KankU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 54 kg M
Arttu Haataja VaaKu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 63 kg M
Oliver Alanen Koovee
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 63 kg M
Aapo Hakala VVV
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 42 kg M
Dovydas Samuilis AU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 42 kg M
Arnas Samuilis AU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 42 kg M
Jere Kärkkäinen VaaKu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 42 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 46 kg M
Arttu Vahantapohja KuRy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 46 kg M
Teo Laitila VaSa
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 54 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 54 kg M
Veeti Karilainen KankU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 54 kg M
Tuure Lindström KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 54 kg M
Veeti Laakso KPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 58 kg M
Kasperi Joutsenlahti PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 58 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 58 kg M
Topi Iisakka KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 58 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 58 kg M
Aapo Hurskainen VaKP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 6. 58 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 63 kg M
Veeti Purolainen Koovee
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 63 kg M
Veeti Kajanne YTK
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 63 kg M
Jedi Lönn LaihLu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 69 kg M
Esa Lohi PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 69 kg M
Valtteri Auvinen VuVe
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 69 kg M
Mikael Kaukonen VaKP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 69 kg M
Roope Virtanen AuPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 5. 69 kg M
Roope Kataja PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 85 kg M
Eetu Etuaho VaKP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 85 kg M
Iina Kuosmanen KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 23 kg N
Neela Juvonen PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 23 kg N
Rianna Tirkkonen KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 23 kg N
Inka Tomula PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 27 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 27 kg N
Lotte Hannuksela VaaKu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eevi Salonen TWM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 30 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 30 kg N
Tinja Autio VaaKu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 30 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 33 kg N
Nella Rusi TWM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 33 kg N
Etsiina Mamia TaPs
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 33 kg N
Liisa Lohi PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 33 kg N
Milana Grevtseva PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 40 kg N
Emmi Ahola VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 40 kg N
Siiri Lindström KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 40 kg N
Sofia Vannes ViPy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 4. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Josefiina Tuominen LaihLu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 30 kg N
Rita Rantonen HWJ
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 30 kg N
Elin Ollila VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 30 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 34 kg N
Nea Turpeinen KarkU
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 34 kg N
Maija Lehto PYRY
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 34 kg N
Pihla Alanen KuRy
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 57 kg N
Jenna Lindén TP
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 57 kg N
Helmi Syri VäVi
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 3. 57 kg N
Rosa-Maria Kataja PPM
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 68 kg N
Selma Pihlaja VVV
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 68 kg N
Aapo Hakala VVV
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 1. 45 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
02.02.2019 TAMPERE TAISTO KANGASNI 2. 45 kg M
Mattias Poutanen TWM
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 60 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 60 kg M
Arttu Hakala VVV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 60 kg M
Henri Halonen LapinV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 4. 60 kg M
Elmer Mattila Koovee
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 67 kg M
Joni Komppa SPM
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 67 kg M
Lauri Mähönen LapinV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 67 kg M
Kasperi Lehtonen Haka
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 4. 67 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 67 kg M
Elias Salmela LaLu
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 67 kg M
Sami Arrasvuori Koovee
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 7. 67 kg M
Kalle Starck YTK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 8. 67 kg M
Toni Ojala Haka
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 72 kg M
Artem Shapovalov Koovee
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 72 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 72 kg M
Tomi Eronen PopI
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 4. 72 kg M
Samu Rajakangas VVV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 72 kg M
Leevi Ukkola HaHe
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 72 kg M
Eero Sillanpää KoPa
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 7. 72 kg M
Elias Tyystälä KI
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 8. 72 kg M
Joona Mustonen VaSa
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 9. 72 kg M
Aapo Viitala IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 10. 72 kg M
Matias Lipasti IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 77 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 77 kg M
Sakke Purolainen Koovee
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 77 kg M
Niko Erkkola IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 4. 77 kg M
Waltteri Latvala VVV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 77 kg M
Roni Purolainen Koovee
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 77 kg M
Iiro Piippo VaaKu
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 7. 77 kg M
Jere Kunnas HPM
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 8. 77 kg M
Vili Sillanpää KoPa
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 9. 77 kg M
Eetu Pulliainen Haka
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 10. 77 kg M
Markus Ahtiainen PeTo
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 10. 77 kg M
Vili Ropponen IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 82 kg M
Markus Sihtola YTK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 82 kg M
Otto Ketonen IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 82 kg M
Henri Selenius JäVo
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 4. 82 kg M
Verneri Värekoski VV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 82 kg M
Antti Ketola Virkiä
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 82 kg M
Jarmo Hautala SPM
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 7. 82 kg M
Toni Metsomäki IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 87 kg M
Riku Liikkanen Haka
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 87 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 87 kg M
Mika Kuronen TuTo
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 4. 87 kg M
Antti Haanpää JäVo
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 87 kg M
Eemeli Ruusinen JäVo
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 5. 87 kg M
Aleksi Vuorenmaa Virkiä
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 7. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 8. 87 kg M
Jere Hyvärinen Virkiä
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 9. 87 kg M
Arvi Savolainen LA
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 97 kg M
Antti Mäkinen VV
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 97 kg M
Santeri Varteva EsU
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 3. 97 kg M
Tuomas Lahti YTK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 1. 130 kg M
Konsta Mäenpää IK
09.02.2019 HELSINKI MIESTEN SM KR 2. 130 kg M
Hilla Pietilä HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aaron Kumpula SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 22 kg M
Ville Manninen LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Tihinen MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 22 kg M
Tomi Törmänen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 23 kg M
Vilho Schmitt MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 23 kg M
Eero Seväkivi MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 23 kg M
Tomi Kyllönen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 23 kg M
Joona Annala LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 23 kg M
Otto Seppälä LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Asla Autio LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 24 kg M
Matias Liisanantti SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 24 kg M
Emilia Miettinen LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 24 kg N
Atte Similä LNM
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 24 kg M
Iida-Maria Isokoski HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jon Nilas Furmark SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 25 kg M
Sammeli Hietanen LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 25 kg M
Eppu Turunen LNM
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 25 kg M
Taavi Kärkkäinen KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 25 kg M
Jesse Mäkimartti KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 25 kg M
Nuutti Pietilä HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 27 kg M
Aleksi Hosionaho LNM
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 27 kg M
Jussi Tervoja SalSa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Olavi Repo OP
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aleksi Laine KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 29 kg M
Sammeli Siirtola LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 29 kg M
Liisa Lasanen LaKePa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Vanhala KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 29 kg M
Wilma Hokkanen LaKePa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Jaakola LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jonathan Hägglund KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 31 kg M
Mattis Dyrander SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 31 kg M
Theodor Isaksson SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 31 kg M
Tatu Alakopsa SalSa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Isokoski HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 31 kg M
Eemeli Manninen LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 31 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 34 kg M
Topi Forsell KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 34 kg M
Eelis Vanhala KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 34 kg M
Otto Poutanen ViVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 34 kg M
Samuel Liljegren SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 34 kg M
Samu Kyllönen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 34 kg M
Iivari Isokoski LNM
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 37 kg M
Arttu Huotari MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 37 kg M
Rasmus Turunen LNM
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 37 kg M
Timo Angeria SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 42 kg M
Juuso Mäkimartti KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 42 kg M
Ville Wallberg SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 53 kg M
Veikka Kärkkäinen KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 53 kg M
Kimi Jokilehto LNM
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 53 kg M
Niklas Sippala SalSa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 29 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 29 kg M
August Schmitt MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 29 kg M
Mihail Ivanchik OP
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 29 kg M
Viljami Törmänen KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 35 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 35 kg M
Matias Tihinen MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 35 kg M
Samuel Löllö KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 38 kg M
Leopold Selström SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 38 kg M
Santeri Siivola LaLu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 38 kg M
Matias Maijala KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 32 kg M
Kalle Pakanen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 32 kg M
Julius Löytynoja KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 38 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 38 kg M
Atte Suhonen HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 38 kg M
Eero Törmänen KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 38 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 38 kg M
Akseli Schmitt MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 7. 38 kg M
Riku Joutsijärvi KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 41 kg M
Eeli Kiuru KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 41 kg M
Veeti Passi KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 41 kg M
Rasmus Helenius MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 41 kg M
Wilhelm Granbom SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 41 kg M
Otso Kolehmainen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 41 kg M
Saku Määttä HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 48 kg M
Juho Salmela LaLu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 48 kg M
Joel Löllö KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 48 kg M
Roni Thomasson KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 48 kg M
Atte Tihinen MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 48 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 6. 48 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 7. 48 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 52 kg M
Anton Könönen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 52 kg M
Arttu Kallio KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 52 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 75 kg M
Miikael Jansson OP
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 75 kg M
Janika Pakanen KI
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 28 kg N
Sofia Raattama SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 28 kg N
Milja Tihinen MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 28 kg N
Marina Gardniya KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 28 kg N
Ronja Paso LaKePa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 30 kg N
Åsa Thodén KäTa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 30 kg N
Elin Keskitalo SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 30 kg N
Emmy Nerell SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 30 kg N
Anni Sippala SalSa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 34 kg N
Cecile Sundberg Pouchhard SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 34 kg N
Amelia Sedig SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 37 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 37 kg N
Ida Pieti SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 37 kg N
Vanja Furmark SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 37 kg N
Maja Bohm SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 37 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 47 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 47 kg N
Taru Soukka ViVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 47 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 47 kg N
Emma Rutström SWE
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 5. 47 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 1. 58 kg N
Aino Veijola HaHe
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 2. 58 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 3. 58 kg N
Aava Valtokari ViVo
09.02.2019 KEMI RAIMO JA ESKOTA 4. 58 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 1. 43 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 2. 46 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 3. 46 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 7. 49 kg N
Taru Vainionpää KuKu
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 8. 50 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 7. 53 kg N
Tyyne Lasanen LaKePa
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 10. 53 kg N
Mira Rasinkangas MuVo
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 3. 57 kg N
Mea Laakso KarkU
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 5. 57 kg N
Kristiina Hepola MuVo
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 8. 57 kg N
Serafia Mannila VVV
09.02.2019 WOLFURT WOLFURTIN PAINI 7. 65 kg N
Aatos Pelto-Lampola TWM
16.02.2019 VALGA VALGA LAHTISED 3. 40 kg M
Roope Rusi TWM
16.02.2019 VALGA VALGA LAHTISED 1. 50 kg M
Eemeli Nurhonen TWM
16.02.2019 VALGA VALGA LAHTISED 1. 51 kg M
Abdul Abbassoy HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 24 kg M
Noa Telenius HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 24 kg M
Islam Astamirov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 24 kg M
Julius Rissanen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 24 kg M
Eemeli Nurmi TP
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 24 kg M
Arshavir Darakhshanifara HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 29 kg M
Platon Yastrebov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 29 kg M
Daniil Korotkov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 29 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 29 kg M
Onni Nurmi TP
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 29 kg M
Sultan Kushtov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 32 kg M
Daniil Zakariadze HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 32 kg M
Tahir Albayrak HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 32 kg M
Khasan Khadisov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 32 kg M
Anton Zaychenko HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 32 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 35 kg M
Jouko Kantoluoto LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 35 kg M
Onni Lahikainen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 35 kg M
Daniel Alhonen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 35 kg M
Saliakh Bokov EsU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 35 kg M
Ali Barakhoyev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 38 kg M
Rasmus Lindberg SaPs
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 38 kg M
René Partida HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 38 kg M
Abu-Muslim Albogachiev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 38 kg M
Nikita Jakovlev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 6. 38 kg M
Mukhammad Khazhabiev EsU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 7. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sami Kantoluoto LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 42 kg M
Ansar Tutuev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 42 kg M
Charuphot Phaophang HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 53 kg M
Joona Junnila HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 53 kg M
Zelimkhan Khadisov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 53 kg M
Mohmad Gataev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 53 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Adrian Vuohela HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 53 kg M
Edgar Nazaroff YTK
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 6. 53 kg M
Vili Kujanpää HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 57 kg M
Khazhi Amagov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 57 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rizvan Gataev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 62 kg M
Ruslan Vartiyainen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 62 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oscar Malmari EsU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 62 kg M
Onni Mäki LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 62 kg M
Said-Magomed Tasukhanov HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 65 kg M
Miko Elkala LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 65 kg M
Vili Heikkilä LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 65 kg M
Jere Heinonen LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 65 kg M
Artturi Sulin HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 70 kg M
Jami Järvinen Haka
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 70 kg M
Jacob Caricato HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 70 kg M
Jerry Kvarnström TP
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 74 kg M
Tuomas Kokkonen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 74 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Sillanpää KoPa
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 86 kg M
Sajjad Rajai HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 86 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 86 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 86 kg M
Tuomas Simola LA
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 86 kg M
Ismo Saastamoinen SimVe
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 6. 86 kg M
Roope Kataja PPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 7. 86 kg M
Topias Saari HI
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 8. 86 kg M
Zaur Tutuev HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 125 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Patrik Varteva EsU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 125 kg M
Surä Abbassoy HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 28 kg N
Inés Partida HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 28 kg N
Eeva Alhonen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 32 kg N
Eevi Salonen TWM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 32 kg N
Lisette Böttger EST
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 40 kg N
Nea Turpeinen KarkU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 40 kg N
Mia Vainio HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 50 kg N
Noora Kämäräinen HyPk
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 50 kg N
Laura Turpeinen KarkU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 50 kg N
Viivi Kettunen EsU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 4. 50 kg N
Getter Tönstrem EST
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 5. 50 kg N
Jenna Lindén TP
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 6. 50 kg N
Mea Laakso KarkU
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 57 kg N
Ida Mertsalmi HI
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 57 kg N
Aino Kuitunen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 3. 57 kg N
Hanna Mykkänen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 1. 68 kg N
Aino Kuitunen HPM
22.02.2019 HELSINKI FFC 1/4 2. 68 kg N
Lauri Mähönen LapinV
23.02.2019 GYÖR GRAND PRIX HUNG 11. 60 kg M
Niko Erkkola IK
23.02.2019 GYÖR GRAND PRIX HUNG 11. 77 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
23.02.2019 GYÖR GRAND PRIX HUNG 17. 77 kg M
Antti Mäkinen VV
23.02.2019 GYÖR GRAND PRIX HUNG 10. 97 kg M
Tuomas Lahti YTK
23.02.2019 GYÖR GRAND PRIX HUNG 7. 130 kg M
Juho Lamberg VaaKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 60 kg M
Hugo Hubinette SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 60 kg M
Mohammad Kazemi KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 60 kg M
Mehran Javanmiri KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 60 kg M
Aleksi Seppälä IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 67 kg M
Santeri Korpela IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 67 kg M
Arttu Hakala VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 67 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 67 kg M
Tomi Loukola YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 67 kg M
Pauli Järvinen KuKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 67 kg M
Otto Miikki VuVe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 67 kg M
Miikael Jansson OP
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 67 kg M
Erfan Javanmiri KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 9. 67 kg M
Elias Salmela LaLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 72 kg M
Samuel Nyberg SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 72 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 72 kg M
Samu Rajakangas VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 72 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 77 kg M
Mika Tarkkanen IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 77 kg M
Jimi Ahola VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 77 kg M
Ville Pasanen HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 77 kg M
Erik Leikkari SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 77 kg M
Jere Pasanen HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 77 kg M
Otto Ketonen IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 87 kg M
Iivari Isoniemi IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 97 kg M
Niko Karinkanta TaPs
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 97 kg M
Helle Vallin VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 23 kg N
Ella Törmänen KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Alma Väljä SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 26 kg N
Minja Rantalainen SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Siiri Talja IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Liisa Lasanen LaKePa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Josefina Ojala IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viivi Lintala VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ronja Paso LaKePa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 30 kg N
Rita Rantonen HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 30 kg N
Inka Tomula PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 30 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 30 kg N
Nenna Mörsky SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 30 kg N
Vilja Vallin VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 30 kg N
Elin Ollila VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 30 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 34 kg N
Anni Sippala SalSa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 34 kg N
Janika Montonen VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aino Ilkka PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 34 kg N
Ella Forsell KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 40 kg N
Nea Hudd VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 40 kg N
Sofia Kytöharju YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 40 kg N
Sofia Vannes ViPy
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Fanni Vettenranta PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 43 kg N
Iina Lintala VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 43 kg N
Aamu Rintamäki YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 43 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 46 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 46 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 46 kg N
Sara Rantonen HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 46 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 46 kg N
Taru Soukka ViVo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 46 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 46 kg N
Aava Valtokari ViVo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 57 kg N
Ida Rautio ViVo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 57 kg N
Alina Rajatalo LaLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 57 kg N
Helmi Syri VäVi
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 57 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 68 kg N
Arsi Vaaranmaa IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 20 kg M
Sisu Rantonen HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 20 kg M
Miro Kyyhkynen ViPy
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Lehtonen ViPy
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Simon Vesterholm VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 20 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 20 kg M
Väinö Vimpari VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 20 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 25 kg M
Akseli Valli IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 25 kg M
Elmo Rintamäki YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 25 kg M
Vilho Vimpari VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 25 kg M
Elias Salovaara VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Manu Mäki-Töyli YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jake Forsell KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Paajanen AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 28 kg M
Sisu Lundström VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 28 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 28 kg M
Pieti Kivisaari Virkiä
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 28 kg M
Aleksi Aro IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Verneri Kotilainen RVM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 31 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 31 kg M
Artturi Kohtala IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 31 kg M
Tuukka Koskela IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 31 kg M
Niilo Käpyaho KaKa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Waltteri Ahonpää VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kunto Mäenpää IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 31 kg M
Onni Paajanen AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 31 kg M
Ville Pasto SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 36 kg M
Antti-Jussi Pelkonen IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 36 kg M
Paavo Mäkelä IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaarlo Saari YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Paavo Lasanen LaKePa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 29 kg M
Roni Aho PYRY
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 29 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 29 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 29 kg M
Väinö Poutanen PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 29 kg M
Petja Kangasniemi JalJa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 29 kg M
Sakari Sepponen LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 29 kg M
Lenni Yli-Hannuksela TWM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 29 kg M
Ramin Yousefi HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 32 kg M
Kaapo Broo Virkiä
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 32 kg M
Miro Jaakola LapinV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 32 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 32 kg M
Perttu Kangasniemi JalJa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 32 kg M
Leo Lohi PYRY
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 32 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 32 kg M
Urho Västi YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 32 kg M
Väinö Syri VäVi
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 9. 32 kg M
Roni Joutsijärvi KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 34 kg M
Eelis Vanhala KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 34 kg M
Topi Forsell KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 34 kg M
Otto Poutanen ViVo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 34 kg M
Leevi Kesäniemi AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 34 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 37 kg M
Melker Selander SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 37 kg M
Oliver Linna VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 37 kg M
Vilho Köykkä IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hugo Kinnari VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 37 kg M
Esteban Kaya VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 37 kg M
Samuel Löllö KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 37 kg M
Aaron Tönismaa EST
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 40 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 40 kg M
Teemu Norrgård IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 40 kg M
Touko Helimaa AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 40 kg M
Samuli Romakkaniemi KKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 40 kg M
Viljami Lahti VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 40 kg M
Joonas Saari JalJa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 40 kg M
Juho Takala IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 43 kg M
Veeti Passi KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 43 kg M
Iiro Silvennoinen HWJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 43 kg M
Elias Kallio LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 43 kg M
Jere Hautamäki Virkiä
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 43 kg M
Jiri Alatalo Virkiä
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 43 kg M
Sebastian Åbrant VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 48 kg M
Akseli Räihä OP
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 48 kg M
Arne Söderlund VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 48 kg M
Roni Thomasson KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 48 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 48 kg M
Veeti Karilainen KankU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 58 kg M
Arttu Haataja VaaKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 58 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 58 kg M
Matias Jäntti YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 58 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 58 kg M
Oliver Alanen Koovee
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 58 kg M
Casper Martin VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 58 kg M
Rene Savolainen KankU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 58 kg M
Melvin Salonen VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 28 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 28 kg M
Reko Ketonen Koovee
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 28 kg M
Veikko Köykkä IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 28 kg M
Ekku Tarkkio PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 30 kg M
Aron Ollila VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 30 kg M
Veeti Katajamäki IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 30 kg M
Oliver Anttila IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 30 kg M
Matias Maijala KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 32 kg M
Kalle Pakanen KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 32 kg M
Onni Suomi AuPs
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 32 kg M
Samuel Saari JalJa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 32 kg M
Robi Kristjuhan EST
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 35 kg M
Jalo Ketonen Koovee
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 35 kg M
Eero Törmänen KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 35 kg M
Atte Suhonen HaHe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 38 kg M
Julius Löytynoja KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 38 kg M
Lauri Perkka IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 38 kg M
Nestori Vettenranta PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 38 kg M
Elmeri Mäntylä AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 38 kg M
Aron Salonen VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 38 kg M
Abdelqader Issa SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 38 kg M
Robin Lindeman PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 9. 38 kg M
Juhan Kristjuhan EST
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 41 kg M
Aapo Hakala VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 41 kg M
Riku Joutsijärvi KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 41 kg M
Dovydas Samuilis AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 41 kg M
Timo Järvinen KuKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 41 kg M
Oskari Pursiainen YTK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 41 kg M
Topi Kujala YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 41 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 41 kg M
Arnas Samuilis AU
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 9. 41 kg M
Joel Löllö KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 10. 41 kg M
Otto Pääkkönen JVK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 11. 41 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 12. 41 kg M
Aaro Ojala YKV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 12. 41 kg M
Oliver Pada VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 45 kg M
Vikke Tarkkio PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 45 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 45 kg M
Marcus Törhönen TaVo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 45 kg M
Veikko Ojala PPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 45 kg M
Lenni Leikkari SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 45 kg M
Joonas Koivisto TWM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 48 kg M
Jimi Witick KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 48 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 48 kg M
Carl Zetterkvist SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 48 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 48 kg M
Kasperi Kallio KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 48 kg M
Gustav Gellerstedt SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 48 kg M
Anton Könönen KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 48 kg M
Saku Määttä HaHe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 9. 48 kg M
Oskari Talala IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 51 kg M
Axel Nilsson SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 51 kg M
Alvin Lundgren SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 51 kg M
Severi Mäenpää IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 51 kg M
Roope Rusi TWM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 51 kg M
Chasimir Lindholm VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 51 kg M
Juho Salmela LaLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 51 kg M
Lauri Hakomäki VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 55 kg M
Max Gustavsson SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 55 kg M
Viljo Ketonen IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 55 kg M
Arttu Suhonen HaHe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 55 kg M
Joel Salmela LaLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 55 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 55 kg M
Artturi Kotilainen RVM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 55 kg M
Veeti Kortehisto NJ
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 55 kg M
Hugo Hautamäki LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 60 kg M
Anssi Järvinen KuKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 60 kg M
Veeti Purolainen Koovee
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 60 kg M
Teemu Maijala KI
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 60 kg M
Oliver Pihl SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 60 kg M
Topias Närvä IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 60 kg M
Juho Takamaa IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 65 kg M
Johan Garbell SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 65 kg M
Oskar Pettersson SWE
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 65 kg M
Onni Mäkelä PeKi
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 65 kg M
Noah Spencer LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 65 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 65 kg M
Aleksi Närvä IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 7. 65 kg M
Ami Viitala IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 8. 65 kg M
Esa Lohi PYRY
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 9. 65 kg M
Kasperi Karppinen VV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 10. 65 kg M
Julius Kivistö KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 11. 65 kg M
Niko Hynninen VuVe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 71 kg M
Elias Lyyski LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 71 kg M
Otto Malinen LaLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 71 kg M
Jedi Lönn LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 71 kg M
Petteri Talala IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 80 kg M
Matias Tuukkanen VaaKu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 80 kg M
Leevi Louhula PeKi
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 80 kg M
Niklas Sippala SalSa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 27 kg M
Elias Kinnari VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 27 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 27 kg M
Otto Lipponen HyPk
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 27 kg M
Soni Joensuu KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 27 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Alanen Koovee
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 30 kg M
Santeri Vannes ViPy
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 30 kg M
Aleksi Laine KäTa
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 30 kg M
Charger Lindholm VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 30 kg M
Urho Laine TWM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 30 kg M
Oskari Broo Virkiä
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 34 kg M
Aatos Pelto-Lampola TWM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 34 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 34 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 34 kg M
Robi Tikkanen YTK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 34 kg M
Timi Pohjus SPM
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 41 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 41 kg M
Eetu Lehtonen ViPy
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 3. 41 kg M
Otso Yli-Hannuksela IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 4. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Taavi Salin IK
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 5. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leevi Övermark VVV
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 6. 41 kg M
Jami Kallio LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 1. 47 kg M
Joonas Kallio LaihLu
23.02.2019 ILMAJOKI MYHI-TURNAUS 2. 47 kg M
Eelis Uotila VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 21 kg M
Eelis Peräkylä VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 21 kg M
Daniel Helenius VV
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 26 kg M
Joona Walin VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marten Nordling EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 28 kg M
Eelis Brunila PopI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 28 kg M
Tiitus Karvonen LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 33 kg M
Eino Peräkylä VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 33 kg M
Rasmus Nordling EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 33 kg M
Miro Rinkinen PopI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 4. 33 kg M
Luca Räty JVK
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 36 kg M
Leevi Pahkala VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 36 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 43 kg M
Jere Mononen KPM
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 43 kg M
Lenni Liiri LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 43 kg M
Mico Räty JVK
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 45 kg M
Jakob Marten EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 45 kg M
Eemeli Keskisaari LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 45 kg M
Kahro Pallon EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 98 kg M
Romeo Uotila VoVi
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 28 kg M
Sofia Vilhola KVV
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 28 kg N
Onni Mutanen PopI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 28 kg M
Otto Luukkonen KKV
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 31 kg M
Luca Haasanen PoWe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 31 kg M
Niki Niskanen LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 31 kg M
Sisu Vakkilainen LA
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 37 kg M
Eino Värtö PopI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 37 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 42 kg M
Aron Lavrits EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 42 kg M
Antti Räsänen PopI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 30 kg M
Jasper Hannula HI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 30 kg M
Samuel Roininen KoPa
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 35 kg M
Ukko Korhonen VuVe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 35 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 36 kg M
Reimo Ratsov EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 36 kg M
Niilo Nurminen HI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 36 kg M
Viljami Laakso KPM
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 4. 36 kg M
Thomas Havia VuVe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 38 kg M
Mairold Einard EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 38 kg M
Tino Korhonen LA
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 40 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 40 kg M
Miro Rossi LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 40 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 4. 40 kg M
Rahim Tebojev LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 44 kg M
Topi Näivä LrTU
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 44 kg M
Niklas Salpakari VuVe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 44 kg M
Daruin Rashid HI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 4. 44 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 49 kg M
Kalle Korhonen KKV
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 49 kg M
James Nurmi HI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 57 kg M
Valtteri Auvinen VuVe
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 70 kg M
Joona Pennanen HI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 70 kg M
Lauri Pikkarainen JVK
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 73 kg M
Elmer Lappalainen KPM
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 73 kg M
Onni Helisma PopI
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 3. 73 kg M
Vija Altmäe EST
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 1. 51 kg N
Vera Lappalainen KPM
23.02.2019 KOTKA KOTKA-PAINIT 2. 51 kg N
Ville Heino PPM
01.03.2019 RUSE DAN KOLOV - NIK 33. 86 kg M
Petri Olli LaVe
01.03.2019 RUSE DAN KOLOV - NIK 3. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miro Kyyhkynen ViPy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arsi Vaaranmaa IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 23 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 26 kg M
Vertti Päivinen VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Koski VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapo Takkinen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eino Pölönen JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Vannes ViPy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 29 kg M
Mico Mustonen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Seppo Soikkeli HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 29 kg M
Aapo Koivulahti KuKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Akseli Ojala JPI
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 29 kg M
Joona Hakkarainen SparSi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 33 kg M
Oliver Anttila IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 33 kg M
Leevi Kesäniemi AU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 33 kg M
Junas Eljurkaev JyPÄ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Max Nieminen JyPÄ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eetu Koskinen JyPÄ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Hyvönen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 37 kg M
Niku Immonen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miro Karttunen JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 37 kg M
Vilho Pölönen JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Konsta Heikkinen JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 37 kg M
Viljami Walldén JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 45 kg M
Eemeli Raivo TaPs
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 45 kg M
Alvar Flink HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eeti Mäkelä PeKi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 45 kg M
Arttu Hakala VVV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 63 kg M
Nestori Mannila YKV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 63 kg M
Juho Lamberg VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 63 kg M
Pauli Järvinen KuKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 63 kg M
Otto Miikki VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 63 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 67 kg M
Joonas Perkka IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 67 kg M
Artem Shapovalov Koovee
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 74 kg M
Erik Leikkari SPM
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 74 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 74 kg M
Ville Pasanen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 74 kg M
Niko Erkkola IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 82 kg M
Roni Purolainen Koovee
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 82 kg M
Sakke Purolainen Koovee
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 82 kg M
Harri Pohjalainen VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 82 kg M
Iiro Piippo VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 82 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 92 kg M
Roope Halonen KPM
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 92 kg M
Otto Luukkonen KKV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 32 kg M
Ukko Korhonen VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 32 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 32 kg M
Romus Luostarinen JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 32 kg M
Yousefi Ramin HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eetu Saastamoinen KKV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 32 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 7. 32 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 8. 32 kg M
Matias Maijala KI
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 35 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 35 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 35 kg M
Tatu Mehto SuolU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 35 kg M
Henrik Hänninen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 35 kg M
Atte Suhonen HaHe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 38 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 38 kg M
Onni Sivula KuRy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 38 kg M
Daniel Jasnov JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 38 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 38 kg M
Thomas Havia VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 7. 38 kg M
Halgord Ahmadi JyPÄ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 8. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Mäntylä AU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 9. 38 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 10. 38 kg M
Samuli Romakkaniemi KKV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 11. 38 kg M
Luca Räty JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 12. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 13. 38 kg M
Rahim Tebojev LrTU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 42 kg M
Timo Järvinen KuKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 42 kg M
Oskari Pursiainen YTK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 42 kg M
Eeli Kiuru KäTa
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 42 kg M
Otto Pääkkönen JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 42 kg M
Topias Laukkanen LrTU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 42 kg M
Casper Salonen JyPÄ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 7. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lauri Tallgren TaPs
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 8. 42 kg M
Niklas Salpakari VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 9. 42 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 47 kg M
Marcus Törhönen TaVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 47 kg M
Sebastian Åbrant VVV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 47 kg M
Onni Myllymäki MuurY
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 47 kg M
Luka Kajanne YTK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 53 kg M
Antti Härkönen HWJ
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 53 kg M
Simo Nieminen MuurY
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 53 kg M
Otto Sällström PoWe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 60 kg M
Julius Kivistö KäTa
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 60 kg M
Arttu Haataja VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 60 kg M
Aapo Hakala VVV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 40 kg M
Lauri Perkka IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 40 kg M
Arnas Samuilis AU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 40 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 40 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 45 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 45 kg M
Joona Hakola JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 45 kg M
Dovydas Samuilis AU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 45 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 45 kg M
Mico Räty JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 45 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 51 kg M
Jimi Witick KäTa
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 51 kg M
Saku Määttä HaHe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 51 kg M
Kasperi Kallio KäTa
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 51 kg M
Roni Nevalainen KoPa
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 55 kg M
Veeti Laakso KPM
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 55 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 55 kg M
Arttu Suhonen HaHe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 55 kg M
Veeti Kajanne YTK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 60 kg M
Veeti Purolainen Koovee
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 60 kg M
Teemu Maijala KI
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 60 kg M
Vili Heikkilä LA
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 60 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 60 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 60 kg M
Nestori Mannila YKV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 65 kg M
Onni Mäkelä PeKi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 65 kg M
Anssi Järvinen KuKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 65 kg M
Riku Suhonen VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 71 kg M
Anssi Lampinen Koovee
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 71 kg M
Jedi Lönn LaihLu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 71 kg M
Joonas Perkka IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 71 kg M
Valtteri Auvinen VuVe
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 71 kg M
Onni Mäki LA
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 6. 71 kg M
Matias Tuukkanen VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 80 kg M
Leevi Louhula PeKi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 80 kg M
Leevi Simojoki YTK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 80 kg M
Lauri Pikkarainen JVK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 80 kg M
Kerttu Uschanoff TaPs
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 35 kg N
Etsiina Mamia TaPs
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 35 kg N
Minka Pohjalainen VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 35 kg N
Tinja Autio VaaKu
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 35 kg N
Viivi Lintala VVV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aida Casalegno JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 40 kg N
Iina Lintala VVV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 40 kg N
Janna Hakala JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 40 kg N
Fanni Pentinmäki AU
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 40 kg N
Sofia Vannes ViPy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roberta Luostarinen JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 45 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 45 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 3. 45 kg N
Sampo Rantamäki VVV
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 4. 45 kg M
Anni Hanhineva JäVo
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 5. 45 kg N
Anna Ahonen KuRy
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 1. 57 kg N
Iida Mäkelä PeKi
02.03.2019 JYVÄSKYLÄ OP KESKI-SUOMI 2. 57 kg N
Anvar Suviniitty HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 3. 65 kg M
Topias Saari HI
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 4. 79 kg M
Sajjad Rajai HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 2. 86 kg M
Samu Vilenius HI
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 1. 97 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 1. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 2. 30 kg M
Henry Niiranen HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 3. 41 kg M
Adrian Vuohela HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 1. 57 kg M
Vili Kujanpää HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 3. 68 kg M
Ahmed Mohamed HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 5. 71 kg M
Hanna Mykkänen HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 2. 59 kg N
Inés Partida HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 2. 27 kg N
Laura Talvensaari HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 4. 27 kg N
Eeva Alhonen HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 4. 32 kg N
Aino Kuitunen HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 3. 62 kg N
Mia Vainio HPM
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 1. 49 kg N
Ida Mertsalmi HI
02.03.2019 VÄSTERÅS LILLA MÄLARCUPE 2. 57 kg N
Matias Lipasti IK
04.03.2019 NOVI SAD U23 EM 11. 77 kg M
Toni Metsomäki IK
04.03.2019 NOVI SAD U23 EM 5. 87 kg M
Konsta Mäenpää IK
04.03.2019 NOVI SAD U23 EM 14. 130 kg M
Vili Ropponen IK
05.03.2019 NOVI SAD U23 EM 8. 82 kg M
Arvi Savolainen LA
05.03.2019 NOVI SAD U23 EM 1. 97 kg M
Oiva Susi JäVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 21 kg M
Henrik Blomerus TaPs
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miro Kyyhkynen ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Lehtonen ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Benjamin Roth PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jaakko Nyman PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 23 kg M
Abdul Abbassoy HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 23 kg M
Aron Salonen VVV
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 23 kg M
Touko Viitasalo TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tatu Mäkinen PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Urho Susi JäVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 26 kg M
Kuisma Piirola Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 26 kg M
Niilo Lappalainen PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 26 kg M
Arvo Ketonen Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 26 kg M
Jooa Vairisto TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 26 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 28 kg M
Eetu Seppälä ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 28 kg M
Vili Honkaniemi Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 28 kg M
Tuomas Trubitson PPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 28 kg M
Aarre Okkonen Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 28 kg M
Toivo Vairinen TWM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 29 kg M
Veikko Hyvönen VaKP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elo Hovi Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 29 kg M
Juho Niemi KuRy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 29 kg M
Jasu Sydänheimo Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iivari Ojala PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Vannes ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 30 kg M
Luca Haasanen PoWe
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 30 kg M
Juho Tasanen TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 30 kg M
Viljami Räisänen KuRy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Hilkamo PoWe
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 33 kg M
Enzo Väisänen PPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 33 kg M
Joel Hennola PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joakim Söderman PPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 33 kg M
Adam Haratshoev TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Volmari Paananen TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 40 kg M
Turo Lähteenmäki TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 40 kg M
Anton Hennola PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vertti Lindström KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 40 kg M
Veeti Saarenpää TP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jere Tuomisto PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Raivo TaPs
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 44 kg M
Luca Sankari PPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roel Luostarinen JäVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 27 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 27 kg M
Jasper Hannula HI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 27 kg M
Leevi Graichen ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 27 kg M
Eino Kämäri HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 27 kg M
Roni Aho PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 29 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 29 kg M
Dani Nanji YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 29 kg M
Jesse Saarinen JPI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 29 kg M
Urho Malkamäki LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 29 kg M
Sultan Kushtov HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 32 kg M
Ramin Yousefi HWJ
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 32 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 32 kg M
Elmo Härkönen PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 32 kg M
Joona Hakkarainen SparSi
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 32 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 36 kg M
Vili Lehtimäki YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 36 kg M
Viljo Nykänen HI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 36 kg M
Daniel Alhonen HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 36 kg M
Oskari Rantala VaKP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 42 kg M
Eetu Lehtonen ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 42 kg M
Leevi Järvenpää Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 32 kg M
Niilo Välineva PPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 32 kg M
Eemeli Vesasto TP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 32 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 32 kg M
Leo Lohi PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 6. 32 kg M
Lassi Ryhänen YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 36 kg M
Onni Sivula KuRy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 36 kg M
Leevi Laine YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 36 kg M
Robin Ketolainen YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 36 kg M
Akseli Ojala JPI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 36 kg M
Joona Ristaniemi YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 39 kg M
Leevi Nurmi TP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 39 kg M
Henry Niiranen HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 39 kg M
Sakari Mäkelä LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 39 kg M
Karlis Ander All EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 42 kg M
Alvar Saramäki TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 42 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 42 kg M
Lauri Tallgren TaPs
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 42 kg M
Artjom Rastsotnova EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 42 kg M
Otto-Petteri Loikas VV
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 48 kg M
Alex Wallius HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 48 kg M
Onni Vairinen TWM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 48 kg M
Onni Myllymäki MuurY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 48 kg M
Rasmus Palolampi HVm
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 48 kg M
Joona Junnila HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 52 kg M
Alexander Saramäki TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 52 kg M
Simo Nieminen MuurY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 52 kg M
Andreas Välja EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 58 kg M
Veikko Silvennoinen HI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 58 kg M
Kasperi Stenius JäVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 58 kg M
Max Hristjuk EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 42 kg M
Tino Korhonen LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 42 kg M
Otso Malkamäki LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 42 kg M
Daruin Rashid HI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 42 kg M
Miro Leinonen RVM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 46 kg M
Marcus Törhönen TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 46 kg M
Mico Yli-Savola LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 46 kg M
Meelis Jöesaar EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 46 kg M
Arttu Vahantapohja KuRy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 46 kg M
Luka Kajanne YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 52 kg M
Stefan Lauri Mölder EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 52 kg M
Roope Rusi TWM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 52 kg M
Otso Lehtonen LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 52 kg M
Artturi Kotilainen RVM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 54 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 54 kg M
Marten Kuus EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 54 kg M
Veeti Karilainen KankU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 54 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 54 kg M
Roni Nerman HeTa
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 6. 54 kg M
Topi Iisakka KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 57 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 57 kg M
James Nurmi HI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 57 kg M
Aapo Hurskainen VaKP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 57 kg M
Ruslan Vartiaynen HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 65 kg M
Sakari Karhu HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 65 kg M
Vili Kujanpää HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 65 kg M
Daniel Liedes LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 65 kg M
Veeti Kivinen KankU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nico Hakala TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 53 kg M
Joonas Koivisto TWM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 53 kg M
Tuure Lindström KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 53 kg M
Kasperi Karppinen VV
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 65 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 65 kg M
Esa Lohi PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 65 kg M
Mikael Kaukonen VaKP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 65 kg M
Robin Samarüütel EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 65 kg M
Veeti Aalto VaSa
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 6. 65 kg M
Dan Ronald Lokk EST
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 76 kg M
Elmer Lappalainen KPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 76 kg M
Eetu Etuaho VaKP
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 88 kg M
Iina Kuosmanen KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 24 kg N
Daniela Roth PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 24 kg N
Laura Talvensaari HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 28 kg N
Surä Abbassoy HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 28 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 28 kg N
Ilona Paukku PYRY
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 28 kg N
Inka Mälkönen LA
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 32 kg N
Eeva Alhonen HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 32 kg N
Aava Susi JäVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 32 kg N
Eevi Salonen TWM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 4. 32 kg N
Anna Viitasalo TaVo
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasmiina Lowry JPI
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 36 kg N
Nea Turpeinen KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 36 kg N
Siiri Lindström KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 36 kg N
Saaga Hovi Koovee
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sofia Vannes ViPy
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vera Lappalainen KPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 3. 44 kg N
Laura Turpeinen KarkU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 53 kg N
Sara-Sofia Väliviita KankU
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 53 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tara Vesala HeTa
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 1. 61 kg N
Aino Kuitunen HPM
09.03.2019 TAMPERE TAVO:N IKÄKAUSI 2. 61 kg N
Lauri Mähönen LapinV
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 3. 60 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 6. 60 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 11. 67 kg M
Artem Shapovalov Koovee
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 7. 72 kg M
Matias Lipasti IK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 10. 77 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 17. 77 kg M
Niko Erkkola IK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 19. 77 kg M
Jarno Ålander HeTa
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 6. 82 kg M
Vili Ropponen IK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 8. 82 kg M
Toni Metsomäki IK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 6. 87 kg M
Elias Kuosmanen Haka
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 1. 97 kg M
Konsta Mäenpää IK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 3. 130 kg M
Tuomas Lahti YTK
15.03.2019 NYKÖBING THOR MASTERS 4. 130 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 20 kg M
Sisu Rantonen HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 20 kg M
Elmo Rintamäki YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 23 kg M
Onni-Matti Nieminen Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iiro Ala-Kanto SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arttu Raninen NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 23 kg M
Ukko Latikka NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 24 kg M
Nuutti Ritari YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Manu Mäki-Töyli YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Robin Takamaa NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Huhtamäki NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 24 kg M
Juho Mattila AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 25 kg N
Kaapro Vanharanta NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jesse Valkonen Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jami Kinnari LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 26 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 26 kg M
Beni Grönfors HPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 26 kg M
Luka Haapala Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pieti Kivisaari Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 26 kg M
Rasmus Orell NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 6. 26 kg M
Seppo Soikkeli HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 28 kg M
Sisu Lundström VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 28 kg M
Mikael Koivisto NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hugo Huhtala Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aukusti Ojanperä Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 29 kg M
Matias Paajanen AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 29 kg M
Vilho Takala NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 29 kg M
Jiri Saarela AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jalo Laurila Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Rantala AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topias Tepponen MäVa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Waltteri Ahonpää VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kalle Kankaala VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Hanka AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Paajanen AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 32 kg M
Miika Ahomäki NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joni Valkonen Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jiko Hautamäki Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 6. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lennart Kangastie SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marcus Saukonoja IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topi Yli-Rantala YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Atte Ekola Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Vanhala KaJu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 34 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 34 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 34 kg M
Paavo Mäkelä IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Veikka Ritari YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Daniel Åkerlund ViVo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 36 kg M
Otto Poutanen ViVo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 36 kg M
Niku Immonen HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Köykkä IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ville Pasto SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 36 kg M
Teemu Norrgård IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 41 kg M
Otso Yli-Hannuksela IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eino Kivimäki YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jiri Ojala KuKu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Albert Suominen Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Casper Martin VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 45 kg M
Viljami Valkama AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jere Hautamäki Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 45 kg M
Miika Kortesoja SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 45 kg M
Jami Kallio LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 45 kg M
Eemeli Eklund AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 24 kg M
Martti Sia KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 24 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 24 kg M
Aleksi Laine KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 27 kg M
Elias Kinnari VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 27 kg M
Onni Ojatalo KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 27 kg M
Soni Joensuu KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 27 kg M
Charger Lindholm VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 30 kg M
Tuukka Jouppi KyVo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 30 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 30 kg M
Sampo Rantamäki VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 30 kg M
Topi Forsell KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 33 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 33 kg M
Väinö Syri VäVi
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 33 kg M
Leevi Kesäniemi AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 33 kg M
Oliver Linna VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 36 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 36 kg M
Eevertti Karppinen MäVa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 36 kg M
Juuso Takala IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 45 kg M
Arne Söderlund VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 45 kg M
Elias Kallio LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 45 kg M
Alma Väljä SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 26 kg N
Minja Rantalainen SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Helle Vallin VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 26 kg N
Gabriella Siltamäki NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aliina Koivisto NJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Melvin Salonen VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 29 kg M
Aron Ollila VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 29 kg M
Veikko Köykkä IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 29 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 29 kg M
Petja Kangasniemi JalJa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 29 kg M
Kaapo Broo Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 32 kg M
Ramin Yousefi HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 32 kg M
Veeti Katajamäki IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 32 kg M
Patrik Alatalo VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 32 kg M
Samuel Saari JalJa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 32 kg M
Perttu Kangasniemi JalJa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 7. 32 kg M
Urho Västi YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 7. 32 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 35 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 35 kg M
Paulus Alatalo VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 35 kg M
Lauri Sia KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 35 kg M
Oskari Broo Virkiä
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 35 kg M
Aron Salonen VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 38 kg M
Elmeri Mäntylä AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 38 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 38 kg M
Miika Kiikeri YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 38 kg M
Touko Helimaa AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 6. 38 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 7. 38 kg M
Aapo Hakala VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 41 kg M
Lauri Perkka IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 41 kg M
Joel Löllö KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 41 kg M
Arnas Samuilis AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 41 kg M
Eeli Kiuru KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 41 kg M
Aaro Ojala YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 6. 41 kg M
Veeti Passi KaJu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 7. 41 kg M
Joonas Saari JalJa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 8. 41 kg M
Oliver Pada VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 45 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 45 kg M
Dovydas Samuilis AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 45 kg M
Topi Kujala YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 45 kg M
Timo Järvinen KuKu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 45 kg M
Jimi Witick KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 52 kg M
Kasperi Kallio KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 52 kg M
Antti Härkönen HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 52 kg M
Severi Mäenpää IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 52 kg M
Lauri Hakomäki VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 57 kg M
Arttu Haataja VaaKu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 57 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 57 kg M
Hugo Hautamäki LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 62 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 62 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 68 kg M
Julius Kivistö KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 68 kg M
Elias Lyyski LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 75 kg M
Nenna Mörsky SPM
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 30 kg N
Rita Rantonen HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 30 kg N
Vilja Vallin VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 30 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 31 kg N
Ronja Paso LaKePa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 31 kg N
Elin Ollila VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 31 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 31 kg N
Saara Valkama VäVi
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 31 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 33 kg N
Åsa Thodén KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 33 kg N
Peppi Jouppi KyVo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 33 kg N
Etsiina Mamia TaPs
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 33 kg N
Martta Heikkinen KaJu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 39 kg N
Ella Forsell KäTa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 39 kg N
Fanni Pentinmäki AU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 39 kg N
Jemina Rauhala MäVa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 39 kg N
Iina Lintala VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 42 kg N
Aamu Rintamäki YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 42 kg N
Susanna Kalervo LaihLu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 42 kg N
Viivi Pihlajisto VaaKu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 42 kg N
Sofia Kytöharju YKV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 42 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 47 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 47 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 47 kg N
Sara Rantonen HWJ
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 4. 47 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 5. 47 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 6. 47 kg N
Aava Valtokari ViVo
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 56 kg N
Helmi Syri VäVi
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 56 kg N
Sara-Sofia Väliviita KankU
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 3. 56 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Selma Pihlaja VVV
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 1. 66 kg N
Pilvi Nieminen MäVa
16.03.2019 ALAVUS E-P:N PIIRINMES 2. 66 kg N
Nestori Mannila YKV
16.03.2019 CHOMUTOV CHOMUTOV GRAND 8. 60 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
16.03.2019 CHOMUTOV CHOMUTOV GRAND 3. 65 kg M
Riku Suhonen VaaKu
16.03.2019 CHOMUTOV CHOMUTOV GRAND 18. 65 kg M
Niko Hynninen VuVe
16.03.2019 CHOMUTOV CHOMUTOV GRAND 6. 71 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
16.03.2019 CHOMUTOV CHOMUTOV GRAND 5. 80 kg M
Akseli Erkkola HPM
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 3. 48 kg M
Charuphot Phaophang HPM
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 48 kg M
Niko Hyvönen KoPa
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 3. 51 kg M
Roni Nevalainen KoPa
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 4. 55 kg M
Miko Elkala LA
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 60 kg M
Vili Heikkilä LA
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 60 kg M
Jere Heinonen LA
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 11. 65 kg M
Leevi Simojoki YTK
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 71 kg M
Artturi Sulin HPM
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 13. 71 kg M
Patrik Varteva EsU
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 1. 110 kg M
Teemu Laurila VUV
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 9. 61 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 86 kg M
Taru Vainionpää KuKu
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 50 kg N
Serafia Mannila VVV
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 62 kg N
Elli Tuomi ViPy
16.03.2019 RIIKA FREIDENFELDS CU 5. 68 kg N
Roel Luostarinen JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 28 kg M
Romeo Uotila VoVi
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 28 kg M
Aaron Heinonen NuVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 28 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 28 kg M
Marten Nordling EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 28 kg M
Dani Nanji YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 28 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 7. 28 kg M
Ekku Tarkkio PPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 32 kg M
Sultan Kushtov HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 32 kg M
Matvej Vaisman JVK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 32 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 32 kg M
Joel Järvinen SaPs
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 32 kg M
Jouko Kantoluoto LA
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 35 kg M
Tahir Albayrak HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 35 kg M
Vili Lehtimäki YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 35 kg M
Elmo Härkönen PYRY
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 35 kg M
Artur Laks EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 35 kg M
Handreas Järvi EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 35 kg M
Anton Zaychenko HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 7. 35 kg M
Daniel Alhonen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 8. 35 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 38 kg M
Viljo Nykänen HI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 38 kg M
Viljami Walldén JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 38 kg M
Leevi Pahkala VoVi
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 38 kg M
Turo Lähteenmäki TaVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 40 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 40 kg M
Nikita Jakovlev HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 40 kg M
Jakob-Marten Saluvee EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 45 kg M
Mustafa Jawanshir HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tuukka Tarenius VoVi
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 45 kg M
Hugo Tursman HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 63 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Antti Räsänen PopI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 30 kg M
Jesse Saarinen JPI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 30 kg M
Jasper Hannula HI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 30 kg M
Oskari Parjanen NuVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 33 kg M
Kaius Juusela VaSa
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 33 kg M
Miki Koskinen JPI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 33 kg M
Theo Mykkänen Haka
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 33 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 35 kg M
Hendri Vesper EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 35 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 35 kg M
Lassi Ryhänen YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 35 kg M
Kened Mägisalu EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 35 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 7. 35 kg M
Ilmari Simola Haka
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 8. 35 kg M
Eemeli Parjanen NuVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 9. 35 kg M
Akseli Ojala JPI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 9. 35 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 38 kg M
Rasmus Lindberg SaPs
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 38 kg M
Einard Mairold EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 38 kg M
Saliakh Bokov EsU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 38 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 38 kg M
Jonni Paajanen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 7. 38 kg M
Niilo Nurminen HI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 8. 38 kg M
Oskari Pursiainen YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 43 kg M
Otto Pääkkönen JVK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 43 kg M
Sami Kantoluoto LA
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 43 kg M
Daruin Rashid HI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 43 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 43 kg M
Mikael Kerttunen HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 43 kg M
Marcus Törhönen TaVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 47 kg M
Otto-Petteri Loikas VV
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 47 kg M
Otto Sällström PoWe
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 58 kg M
Andreas Välja EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 58 kg M
James Nurmi HI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 58 kg M
Kasperi Stenius JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 58 kg M
Vili Kujanpää HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 64 kg M
Muhammad Jawanshir HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 64 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vikke Tarkkio PPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 45 kg M
Joona Hakola JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 45 kg M
Mico Räty JVK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 45 kg M
Artturi Kotilainen RVM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 53 kg M
Stefan-Lauri Mölder EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 53 kg M
Charuphot Phaophang HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 53 kg M
Miro Leinonen RVM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 53 kg M
Tuure Lindström KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 53 kg M
Akseli Erkkola HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 57 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 57 kg M
Miska Vanamo HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 57 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 57 kg M
Santeri Karppinen VV
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 60 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 60 kg M
Topi Iisakka KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 60 kg M
Kasperi Karppinen VV
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 68 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 68 kg M
Esa Lohi PYRY
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 68 kg M
Radu Onoiu VaSa
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 68 kg M
Ruslan Vartiaynen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 68 kg M
Joona Pennanen HI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 68 kg M
Tuomo Korhonen HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 75 kg M
Abdul Abbassoy HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 21 kg M
Oiva Susi JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 21 kg M
Miro Kyyhkynen ViPy
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lucas Tirkkonen KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 21 kg M
Iina Kuosmanen KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 21 kg N
Elias Lehtonen ViPy
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rianna Tirkkonen KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 7. 21 kg N
Urho Susi JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 24 kg M
Oiva Ilmolahti JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 24 kg M
Vili Hulttinen Haka
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 24 kg M
Luukas Laitila VaSa
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 24 kg M
Otto Sepponen LoVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 24 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 27 kg M
Beni Grönfors HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 27 kg M
Steven Objartel EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 27 kg M
Santeri Vannes ViPy
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 29 kg M
Eetu Tammelin YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 29 kg M
Jere Kainulainen YTK
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 32 kg M
Rasmus Nordling EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 32 kg M
Laura Talvensaari HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 28 kg N
Surä Abbassoy HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 28 kg N
Anna Kataja JPI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 28 kg N
Maija Kuisma HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 28 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 28 kg N
Nella Rusi TWM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 32 kg N
Vilma Rajanen JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 32 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 32 kg N
Eeva Alhonen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 32 kg N
Eevi Salonen TWM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 32 kg N
Janna Hakala JäVo
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 35 kg N
Viivi Porttikallio HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 35 kg N
Nea Turpeinen KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 35 kg N
Siiri Lindström KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 35 kg N
Maija Lehto PYRY
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 35 kg N
Liisa Lohi PYRY
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 6. 35 kg N
Milana Grevtseva PYRY
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 40 kg N
Armi Huttunen JPI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 40 kg N
Sofia Vannes ViPy
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Fanny Huttunen JPI
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 40 kg N
Mea Laakso KarkU
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 1. 55 kg N
Noora Kämäräinen HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 2. 55 kg N
Vija Altmäe EST
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 3. 55 kg N
Aino Kuitunen HPM
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 4. 55 kg N
Noora Pöllänen HyPk
23.03.2019 HYVINKÄÄ HYVINKÄÄ OPEN 5. 55 kg N
Tino Ojala Haka
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 55 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 55 kg M
Juho Lamberg VaaKu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 55 kg M
Oskari Talala IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 55 kg M
Veeti Laakso KPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 55 kg M
Viljo Ketonen IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 55 kg M
Veeti Tuuri SPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 7. 55 kg M
Aleksi Autio SPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 8. 55 kg M
Nestori Mannila YKV
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 60 kg M
Henri Halonen LapinV
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 60 kg M
Miko Elkala LA
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 60 kg M
Mehran Javanmiri KaJu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 60 kg M
Vili Heikkilä LA
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 60 kg M
Pauli Järvinen KuKu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 60 kg M
Veli-Matti Aikio LapinV
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 7. 60 kg M
Sami Arrasvuori Koovee
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 63 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 63 kg M
Arttu Hakala VVV
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 63 kg M
Tomi Loukola YKV
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 63 kg M
Jere Heinonen LA
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 63 kg M
Juho Takamaa IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 63 kg M
Erfan Javanmiri KaJu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 7. 63 kg M
Joni Komppa SPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 67 kg M
Elias Salmela LaLu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 67 kg M
Kalle Starck YTK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 67 kg M
Jussi Autio SPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 67 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 67 kg M
Otto Malinen LaLu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 67 kg M
Miikael Jansson OP
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 7. 67 kg M
Joonas Perkka IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 8. 67 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 72 kg M
Jimi Ahola VaaTo
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 72 kg M
Aapo Viitala IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 72 kg M
Ville Pasanen HWJ
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 72 kg M
Erik Leikkari SPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 72 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 77 kg M
Eetu Pulliainen Haka
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 77 kg M
Topias Saari HI
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 77 kg M
Harri Mamia TaPs
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 77 kg M
Waltteri Latvala VVV
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 82 kg M
Otto Ketonen IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 82 kg M
Milad Gardniya KaJu
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 82 kg M
Antti Haanpää JäVo
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 87 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 3. 87 kg M
Aaro Mäki-Jouppila IK
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 4. 87 kg M
Roope Halonen KPM
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 5. 87 kg M
Ville Salo TaVo
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 97 kg M
Niko Karinkanta TaPs
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 2. 97 kg M
Patrik Varteva EsU
23.03.2019 SEINÄJOKI JUN SM KR 1. 130 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 21 kg M
Sofia Väyrynen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 21 kg N
Hilla Pietilä HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ville Manninen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Tihinen MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 21 kg M
Asla Autio LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 24 kg M
Vilho Schmitt MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 24 kg M
Jami Haikonen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 24 kg M
Eero Seväkivi MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 24 kg M
Mihail Ivanchik OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 26 kg M
Sammeli Hietanen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 26 kg M
Matias Liisanantti SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 26 kg M
Olavi Repo OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Atte Similä LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Taavi Kärkkäinen KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 26 kg M
Kalle Pudas ViVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 28 kg M
Anton Kukkonen OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aleksi Hosionaho LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 28 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 28 kg M
Jussi Tervoja SalSa
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nuutti Pietilä HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 28 kg M
Oskari Ohenoja KoskRi
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 30 kg M
Leo Vanhala KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 30 kg M
Juhana Esko MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tommi Juupaluoma IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 33 kg M
Eemeli Manninen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 33 kg M
Roni Szép HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Isokoski HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 33 kg M
Renne Seppänen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 33 kg M
Teemu Toivoniemi HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Daniel Åkerlund ViVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 35 kg M
Eelis Vanhala KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 35 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 35 kg M
Matti Ruonala KoskRi
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 35 kg M
Vili Isokoski HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 38 kg M
Aleksi Patala HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iivari Isokoski LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 38 kg M
Konsta Jääskeläinen HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Siivola LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 38 kg M
Rasmus Turunen LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 38 kg M
Veikka Kärkkäinen KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 48 kg M
Timo Angeria SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 48 kg M
Miro Raatikainen LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 48 kg M
Arvi Isotalus OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 60 kg M
Kimi Jokilehto LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 60 kg M
Elias Kyllönen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 60 kg M
Leevi Ukkola HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 74 kg M
Juho Huttunen HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 74 kg M
Otto Malinen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 74 kg M
Tuomo Torvinen SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 74 kg M
Niklas Sippala SalSa
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 28 kg M
Veikko Köykkä IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 28 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 28 kg M
Kalle Pakanen KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 33 kg M
Roni Joutsijärvi KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 33 kg M
Miro Jaakola LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 33 kg M
Eero Järvelä HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 33 kg M
Matias Tihinen MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 33 kg M
Jere Huotari MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 33 kg M
Atte Suhonen HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 39 kg M
Akseli Schmitt MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 39 kg M
Aatu Kesti KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 39 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 39 kg M
Alvar Långström OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 39 kg M
Noel Huhta SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 39 kg M
Veeti Passi KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 43 kg M
Samuli Niva OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 43 kg M
Iiro Järvelä HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 43 kg M
Aleksi Niva OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 43 kg M
Juho Salmela LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 49 kg M
Sampo Saarinen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 49 kg M
Hemmi Långström OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 49 kg M
Anton Könönen KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 49 kg M
Akseli Räihä OP
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 49 kg M
Roni Thomasson KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 6. 49 kg M
Arttu Kallio KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 53 kg M
Eetu Isokoski LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 53 kg M
Aleksi Moilanen IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 53 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Vanhala LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 53 kg M
Riku Joutsijärvi KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 41 kg M
Lauri Perkka IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 41 kg M
Otso Kolehmainen KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 41 kg M
Saku Määttä HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 48 kg M
Juho Salmela LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 48 kg M
Sampo Saarinen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 48 kg M
Viljo Ketonen IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 55 kg M
Joel Salmela LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 55 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 55 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 55 kg M
Markus Jaakola LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 55 kg M
Otto Malinen LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 71 kg M
Jim Valikainen KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 71 kg M
Wili Valikainen SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 71 kg M
Emilia Miettinen LapinV
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 24 kg N
Iivari Isokoski LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 24 kg M
Saimi Heikkinen KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 24 kg N
Janika Pakanen KI
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 28 kg N
Sofia Raattama SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 28 kg N
Milja Tihinen MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 28 kg N
Marina Gardniya KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 28 kg N
Anni Sippala SalSa
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 35 kg N
Cecile Sundberg Pouchard SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 35 kg N
Maja Keskitalo SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 35 kg N
Elin Keskitalo SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 35 kg N
Laura Vanhala LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 5. 35 kg N
Martta Heikkinen KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 37 kg N
Liisa Niva LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 37 kg N
Enni Meripaasi LNM
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 37 kg N
Alicia Pekkala SWE
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 4. 37 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 48 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 48 kg N
Janna Pahikainen HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 48 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 1. 60 kg N
Aino Veijola HaHe
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 2. 60 kg N
Alina Rajatalo LaLu
30.03.2019 OULU EERO TAPIO TURN 3. 60 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 33 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 33 kg N
Ronja Paso LaKePa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 33 kg N
Viivi Porttikallio HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 33 kg N
Janna Hakala JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 36 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 36 kg N
Aida Casalegno JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 39 kg N
Ella Forsell KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 39 kg N
Sarita Lehto VUV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 39 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 42 kg N
Iina Lintala VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 42 kg N
Fanni Vettenranta PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 42 kg N
Pricella Lindeman PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 42 kg N
Lotta Vettenranta PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 46 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 46 kg N
Anni Hanhineva JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 46 kg N
Taru Soukka ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 46 kg N
Matilda Mikkola PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 46 kg N
Nella Honkaniemi Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 50 kg N
Noora Pöllänen HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 50 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 50 kg N
Tyyne Lasanen LaKePa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 54 kg N
Mija Mäkitalo PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 54 kg N
Elena Okkonen Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 54 kg N
Noora Kämäräinen HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 54 kg N
Mea Laakso KarkU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 58 kg N
Kristiina Hepola MuVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 58 kg N
Pihla Alanen KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 58 kg N
Aava Valtokari ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 58 kg N
Ida Rautio ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 62 kg N
Pilvi Nieminen MäVa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 62 kg N
Tara Vesala HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 62 kg N
Selma Pihlaja VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 66 kg N
Taru Vainionpää KuKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 50 kg N
Viivi Kettunen EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 50 kg N
Serafia Mannila VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 62 kg N
Elli Tuomi ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 68 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 46 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 46 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 53 kg N
Anna Ahonen KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 53 kg N
Mira Rasinkangas MuVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 57 kg N
Ida Mertsalmi HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 57 kg N
Heta Viemerö JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 65 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 65 kg N
Rosa-Maria Kataja PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 65 kg N
Oiva Susi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 20 kg M
Urho Susi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 23 kg M
Roel Luostarinen JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 26 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 26 kg M
Väinö Poutanen PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 26 kg M
Martti Sia KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 26 kg M
Reko Ketonen Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 26 kg M
Jasper Hannula HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 26 kg M
Beni Grönfors HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 26 kg M
Eino Kämäri HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 26 kg M
Ekku Tarkkio PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 29 kg M
Platon Yastrebov HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 29 kg M
Arshavir Darakhshanifara HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 29 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 29 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 29 kg M
Daniil Korotkov HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 29 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 22. 29 kg M
Melvin Salonen VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 29 kg M
Otto Luukkonen KKV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 29 kg M
Kaius Juusela VaSa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 29. 29 kg M
Charger Lindholm VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 31. 29 kg M
Santeri Vannes ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 31. 29 kg M
Paulus Alatalo VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 32 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 32 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 32 kg M
Patrik Alatalo VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 32 kg M
Onni Lahikainen HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 35 kg M
Viljo Nykänen HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 35 kg M
Mauno Kaura Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 35 kg M
Jalo Ketonen Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 35 kg M
Otto Poutanen ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 17. 35 kg M
Robin Lindeman PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 40 kg M
Henry Niiranen HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 40 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 40 kg M
Eetu Lehtonen ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 40 kg M
Viljami Walldén JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 17. 40 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 32 kg M
Matias Maijala KI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 17. 32 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 32 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 32 kg M
Onni Sivula KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 35 kg M
Daniel Jasnov JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 35 kg M
Leevi Järvenpää Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 35 kg M
Felix Lamminen PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 35 kg M
Nestori Vettenranta PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 35 kg M
Ali Barakhoyev HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 38 kg M
Aron Salonen VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 38 kg M
Veikko Ojala PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 42 kg M
Marcus Törhönen TaVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 42 kg M
Daruin Rashid HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 42 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 47 kg M
Samu Luojus VaSa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 47 kg M
Sebastian Åbrant VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 35. 47 kg M
Joona Junnila HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 53 kg M
Roni Nerman HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 53 kg M
Otto Sällström PoWe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 59 kg M
Adrian Vuohela HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 59 kg M
James Nurmi HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 59 kg M
Veikko Silvennoinen HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 59 kg M
Kasperi Stenius JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 59 kg M
Sakari Karhu HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 1. 66 kg M
Vili Kujanpää HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 66 kg M
Joona Hakola JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 41 kg M
Aapo Hakala VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 41 kg M
Vikke Tarkkio PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 44 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 44 kg M
Arttu Vahantapohja KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 17. 44 kg M
Oliver Pada VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 17. 44 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 48 kg M
Charuphot Phaophang HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 48 kg M
Chasimir Lindholm VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 48 kg M
Muhammad Alihanov HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 52 kg M
Miska Vanamo HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 57 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 57 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 57 kg M
Teemu Maijala KI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 62 kg M
Kasperi Karppinen VV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 62 kg M
Oscar Malmari EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 62 kg M
Unto Haaslahti HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 68 kg M
Joona Pennanen HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 68 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 68 kg M
Leevi Simojoki YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 75 kg M
Roope Kataja PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 1. 85 kg M
Niko Hyvönen KoPa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 51 kg M
Lauri Hakomäki VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 51 kg M
Roni Nevalainen KoPa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 55 kg M
Jesse Mäkelä HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 55 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 60 kg M
Jere Pekkarinen EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 22. 60 kg M
Vili Heikkilä LA
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 60 kg M
Jacob Caricato HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 65 kg M
Jere Heinonen LA
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 65 kg M
Vili Nieminen MäVa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 65 kg M
Artturi Sulin HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 71 kg M
Alex Suontakanen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 80 kg M
Patrik Varteva EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 110 kg M
Said-Magomed Tasukhanov HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 57 kg M
Teemu Laurila VUV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 61 kg M
Said Hosseini HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 65 kg M
Jami Järvinen Haka
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 65 kg M
Joona Vuoti ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 70 kg M
Topias Saari HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 74 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 79 kg M
Sajjad Rajai HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 79 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 86 kg M
Oiva Susi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 20 kg M
Eelis Uotila VoVi
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 20 kg M
Urho Susi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 23 kg M
Roel Luostarinen JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 26 kg M
Reko Ketonen Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 26 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 26 kg M
Beni Grönfors HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 26 kg M
Jasper Hannula HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 26 kg M
Martti Sia KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 26 kg M
Väinö Poutanen PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 32. 26 kg M
Eino Kämäri HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 33. 26 kg M
Ekku Tarkkio PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 29 kg M
Otto Luukkonen KKV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 29 kg M
Daniil Korotkov HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 29 kg M
Melvin Salonen VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 29 kg M
Platon Yastrebov HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 29 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 29 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 29 kg M
Kaius Juusela VaSa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 29 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 29 kg M
Santeri Vannes ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 29 kg M
Romeo Uotila VoVi
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 29 kg M
Charger Lindholm VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 29. 29 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 32 kg M
Paulus Alatalo VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 32 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 32 kg M
Patrik Alatalo VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 36. 32 kg M
Robi Tikkanen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 40. 32 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 35 kg M
Jalo Ketonen Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 17. 35 kg M
Lauri Sia KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 35 kg M
Onni Lahikainen HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 19. 35 kg M
Mauno Kaura Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 35 kg M
Otto Poutanen ViVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 35 kg M
Viljo Nykänen HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 31. 35 kg M
Topi Forsell KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 32. 35 kg M
Henry Niiranen HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 40 kg M
Leevi Pahkala VoVi
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 40 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 40 kg M
Viljami Walldén JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 40 kg M
Robin Lindeman PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 40 kg M
Eetu Lehtonen ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 40 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 45 kg M
Matias Maijala KI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 32 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 32 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 32 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 28. 32 kg M
Felix Lamminen PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 35 kg M
Onni Sivula KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 35 kg M
Daniel Jasnov JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 35 kg M
Nestori Vettenranta PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 22. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 25. 35 kg M
Ilmari Simola Haka
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 35 kg M
Leevi Järvenpää Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 35 kg M
Aron Salonen VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 38 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 28. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 31. 38 kg M
Marcus Törhönen TaVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 42 kg M
Veikko Ojala PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 42 kg M
Eeli Kiuru KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 42 kg M
Oskari Pursiainen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 42 kg M
Daruin Rashid HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 33. 42 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 8. 47 kg M
Sebastian Åbrant VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 47 kg M
Samu Luojus VaSa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 32. 47 kg M
Roope Rusi TWM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 53 kg M
Joona Junnila HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 53 kg M
Luka Kajanne YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 53 kg M
Roni Nerman HeTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 53 kg M
Otto Sällström PoWe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 59 kg M
Adrian Vuohela HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 59 kg M
Arttu Haataja VaaKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 59 kg M
Veikko Silvennoinen HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 59 kg M
Kasperi Stenius JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 59 kg M
James Nurmi HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 59 kg M
Sakari Karhu HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 66 kg M
Julius Kivistö KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 66 kg M
Vili Kujanpää HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 66 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 38 kg M
Joona Hakola JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 41 kg M
Aapo Hakala VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 41 kg M
Joel Löllö KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 41 kg M
Vikke Tarkkio PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 1. 44 kg M
Oliver Pada VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 44 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 44 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 44 kg M
Arttu Vahantapohja KuRy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 20. 44 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 48 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 48 kg M
Chasimir Lindholm VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 26. 48 kg M
Oskari Talala IK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 52 kg M
Kasperi Kallio KäTa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 29. 52 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 57 kg M
Miska Vanamo HyPk
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 33. 57 kg M
Sampo Lehto VUV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 33. 57 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 35. 57 kg M
Kasperi Karppinen VV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 62 kg M
Oscar Malmari EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 62 kg M
Veeti Kajanne YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 10. 62 kg M
Noah Spencer LaihLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 62 kg M
Teemu Maijala KI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 21. 62 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 68 kg M
Jesper Härkänen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 68 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 22. 68 kg M
Joona Pennanen HI
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 68 kg M
Elias Lyyski LaihLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 75 kg M
Leevi Simojoki YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 75 kg M
Nico Hakala TaVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 48 kg M
Akseli Erkkola HPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 48 kg M
Teo Laitila VaSa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 51 kg M
Niko Hyvönen KoPa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 51 kg M
Lauri Hakomäki VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 51 kg M
Veeti Laakso KPM
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 55 kg M
Roni Nevalainen KoPa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 55 kg M
Nestori Mannila YKV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 60 kg M
Hugo Hautamäki LaihLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 12. 60 kg M
Veli-Matti Aikio LapinV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 60 kg M
Jere Pekkarinen EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 18. 60 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 60 kg M
Tigran Vaioyan AuPs
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 24. 60 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Takamaa IK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 15. 65 kg M
Joonas Perkka IK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 16. 65 kg M
Jedi Lönn LaihLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 27. 65 kg M
Anssi Lampinen Koovee
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 28. 65 kg M
Vili Nieminen MäVa
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 33. 65 kg M
Riku Suhonen VaaKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 71 kg M
Aapo Viitala IK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 71 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 80 kg M
Alex Suontakanen YTK
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 80 kg M
Matias Tuukkanen VaaKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 23. 80 kg M
Aleksandr Bondarenko AuPs
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 92 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vladislav Kononov AuPs
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 13. 92 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Patrik Varteva EsU
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 110 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 55 kg M
Juho Lamberg VaaKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 7. 55 kg M
Arttu Hakala VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 2. 60 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 5. 63 kg M
Elias Salmela LaLu
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 67 kg M
Miikael Jansson OP
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 67 kg M
Jimi Ahola VaaTo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 72 kg M
Ville Pasanen HWJ
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 14. 72 kg M
Waltteri Latvala VVV
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 3. 77 kg M
Eetu Pulliainen Haka
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 11. 77 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 6. 82 kg M
Antti Haanpää JäVo
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 4. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
30.03.2019 TALLINNA TALLINNA OPEN 9. 87 kg M
Roope Isokoski HaHe
06.04.2019 LULEÅ POWER GAMES 1. 35 kg M
Juho Huttunen HaHe
06.04.2019 LULEÅ POWER GAMES 1. 67 kg M
Eero Sillanpää KoPa
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 3. 70 kg M
Samu Rajakangas VVV
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 5. 70 kg M
Vili Sillanpää KoPa
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 4. 74 kg M
Toni Ojala Haka
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 5. 72 kg M
Oskari Lehtonen Haka
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 7. 82 kg M
Petteri Kukkola HaHe
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 8. 82 kg M
Riku Liikkanen Haka
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 9. 87 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
06.04.2019 TALLINNA KRISTJAN PALUSA 13. 87 kg M
Abdul Abbassoy HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 23 kg M
Iina Kuosmanen KarkU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 23 kg N
Valtteri Parkko PoWe
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 23 kg M
Oskar Kassinen HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 23 kg M
Oliver Nordling EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 23 kg M
Tristan Pehrsson VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 23 kg M
Matias Tervonen Haka
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 25 kg M
Vili Hulttinen Haka
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 25 kg M
Luukas Laitila VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 25 kg M
Vilho Huhtamäki NJ
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 25 kg M
Emirhan Albayrak HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 27 kg M
Steven Objartel EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 27 kg M
Kasper Pehrsson VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 27 kg M
Maximus Purmonen HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 27 kg M
Daniel Helenius VV
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 27 kg M
Tiitus Väre VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 27 kg M
Rasmus Orell NJ
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 27 kg M
Marten Nordling EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 31 kg M
Urho Laine TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 31 kg M
Akseli Suomi LoVo
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 31 kg M
Sebastian Hynninen VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 33 kg M
Enzo Väisänen PPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 33 kg M
Kuutti Sopanen VV
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 33 kg M
Rasmus Nordling EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 33 kg M
Mukhammad-Ali Khazbiev EsU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 38 kg M
Saliakh Bokov EsU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 38 kg M
Eetu Halonen KeU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 38 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 41 kg M
René Partida HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 41 kg M
Akseli Ruotanen KeU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 41 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 27 kg M
Aaron Heinonen NuVo
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 27 kg M
Otto Lipponen HyPk
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 27 kg M
Urho Malkamäki LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 27 kg M
Onni Mutanen PopI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 27 kg M
Daniil Korotkov HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 30 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 30 kg M
Romeo Uotila VoVi
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 30 kg M
Akseli Pomrén TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 30 kg M
Daniil Zakariadze HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 33 kg M
Platon Yastrebov HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 33 kg M
Tahir Albayrak HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 33 kg M
Luca Haasanen PoWe
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 33 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 33 kg M
Onni Nurmi TP
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 33 kg M
Patrik Johansson YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aatos Pelto-Lampola TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 36 kg M
Vili Lehtimäki YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 36 kg M
Valtteri Faarinen TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 36 kg M
Leevi Pahkala VoVi
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 36 kg M
Daniel Raitala YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 36 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 42 kg M
Turo Lähteenmäki TaVo
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 42 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 42 kg M
Kaius Juusela VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 32 kg M
Antti Räsänen PopI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 32 kg M
Matvej Vaisman JVK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 32 kg M
Kasimir Monkiewicz NuVo
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 32 kg M
Jesse Saarinen JPI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 32 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 35 kg M
Pauli Iisakka KarkU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 35 kg M
Sisu Vakkilainen LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 35 kg M
Akseli Ojala JPI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 35 kg M
Luca Räty JVK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 35 kg M
Ilmari Simola Haka
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 35 kg M
Theo Mykkänen Haka
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 35 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 38 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 38 kg M
Mairold Einard EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 38 kg M
Robin Ketolainen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 38 kg M
Miro Rossi LrTU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 38 kg M
Samuel Roininen KoPa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 8. 38 kg M
Terho Heiskanen KeU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 9. 38 kg M
Tuukka Talvenheimo EsU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 10. 38 kg M
Leevi Laine YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 11. 38 kg M
Viljami Laakso KPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 12. 38 kg M
Harry Kondratjev EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 13. 38 kg M
Oskari Pursiainen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 42 kg M
Tino Korhonen LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 42 kg M
Otso Malkamäki LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 42 kg M
Topias Laukkanen LrTU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 42 kg M
Sebastian Aurola EsU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 42 kg M
Otso Ojanen LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 42 kg M
Sakari Mäkelä LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 42 kg M
Rahim Tebojev LrTU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 45 kg M
Samu Luojus VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 45 kg M
Otto Pääkkönen JVK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 45 kg M
Mikael Kerttunen HyPk
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 45 kg M
Jere Mononen KPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 45 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 48 kg M
Aigar Nurk EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 48 kg M
Edgar Nazaroff YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 57 kg M
Lauri Hänninen KeU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 57 kg M
Lalli Kolhinoja KPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 57 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 47 kg M
Mico Räty JVK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 47 kg M
Sam Dehghan VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 55 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 55 kg M
Santeri Karppinen VV
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 62 kg M
Topi Rinne VV
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 62 kg M
Radu Onoiu VaSa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 74 kg M
Elmer Lappalainen KPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 74 kg M
Onni Mäki LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 74 kg M
Daniel Liedes LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 74 kg M
Otto Sepponen LoVo
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 25 kg M
Teo Törnqvist YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 25 kg M
Joona Kause TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 25 kg M
Eemeli Nurmi TP
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 25 kg M
Vilho Viitasalo Haka
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 27 kg M
Aleksi Kettunen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Benjamin Raitala YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 27 kg M
Aatu Soininen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Yaroslav Yastrebov HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 31 kg M
Robi Tikkanen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 31 kg M
Jere Kainulainen YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 31 kg M
Eetu Tammelin YTK
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 31 kg M
Aron Lavrits EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 37 kg M
Miro Rinkinen PopI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 37 kg M
Laura Talvensaari HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 28 kg N
Surä Abbassoy HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 28 kg N
Anna Kataja JPI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 28 kg N
Inés Partida HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 28 kg N
Sofia Vilhola KVV
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 28 kg N
Inka Mälkönen LA
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 34 kg N
Nella Rusi TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 34 kg N
Eevi Salonen TWM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 34 kg N
Nea Turpeinen KarkU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 37 kg N
Jasmiina Lowry JPI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 37 kg N
Fanny Huttunen JPI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 37 kg N
Armi Huttunen JPI
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 37 kg N
Liisbet Milvaste EST
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 43 kg N
Vera Lappalainen KPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 43 kg N
Laura Turpeinen KarkU
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 53 kg N
Noelia Leskinen HeTa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 53 kg N
Tara Vesala HeTa
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 62 kg N
Aino Kuitunen HPM
06.04.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 62 kg N
Ville Heino PPM
09.04.2019 BUKAREST SEN EM 11. 86 kg M
Jere Heino PPM
09.04.2019 BUKAREST SEN EM 13. 125 kg M
Petra Olli LaVe
11.04.2019 BUKAREST SEN EM 3. 65 kg N
Matias Lipasti IK
12.04.2019 BUKAREST SEN EM 16. 77 kg M
Toni Metsomäki IK
12.04.2019 BUKAREST SEN EM 23. 87 kg M
Mattias Poutanen TWM
13.04.2019 BUKAREST SEN EM 20. 60 kg M
Tuomas Lahti YTK
13.04.2019 BUKAREST SEN EM 5. 130 kg M
Vili Ropponen IK
14.04.2019 BUKAREST SEN EM 5. 82 kg M
Elias Kuosmanen Haka
14.04.2019 BUKAREST SEN EM 3. 97 kg M
Teemu Laurila VUV
13.04.2019 VILJANDI KULLO KOIV MEMO 1. 61 kg M
Reza Ahmadi HPM
13.04.2019 VILJANDI KULLO KOIV MEMO 3. 79 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
13.04.2019 VILJANDI KULLO KOIV MEMO 4. 79 kg M
Vikke Tarkkio PPM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 45 kg M
Aapo Hakala VVV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 45 kg M
Oliver Pada VVV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 45 kg M
Joona Hakola JäVo
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 45 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 45 kg M
Riku Joutsijärvi KI
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 45 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 45 kg M
Nuutti Aho ViVo
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 8. 45 kg M
Arnas Samuilis AU
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 45 kg M
Marcus Törhönen TaVo
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 45 kg M
Dovydas Samuilis AU
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 11. 45 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 12. 45 kg M
Samu Luojus VaSa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 13. 45 kg M
Joel Löllö KäTa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 13. 45 kg M
Nico Hakala TaVo
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 48 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 48 kg M
Jimi Witick KäTa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 48 kg M
Miro Leinonen RVM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 48 kg M
Kasimir Väyrynen KI
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 48 kg M
Saku Määttä HaHe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 48 kg M
Juho Salmela LaLu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 48 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 8. 48 kg M
Kasperi Kallio KäTa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 48 kg M
Akseli Erkkola HPM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 51 kg M
Teo Laitila VaSa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 51 kg M
Oskari Talala IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 51 kg M
Niko Hyvönen KoPa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 51 kg M
Joonas Koivisto TWM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 51 kg M
Artturi Kotilainen RVM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 51 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 51 kg M
Veeti Tuuri SPM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 55 kg M
Atte Kortehisto NJ
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 55 kg M
Roni Nevalainen KoPa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 55 kg M
Miska Vanamo HyPk
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 55 kg M
Veeti Laakso KPM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 55 kg M
Viljo Ketonen IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 55 kg M
Sam Dehghan VaSa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 55 kg M
Lauri Hakomäki VVV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 8. 55 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 55 kg M
Eemeli Nurhonen TWM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 10. 55 kg M
Joel Salmela LaLu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 11. 55 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 12. 55 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 12. 55 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 60 kg M
Hugo Hautamäki LaihLu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 60 kg M
Veeti Kajanne YTK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 60 kg M
Anssi Järvinen KuKu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 60 kg M
Veeti Purolainen Koovee
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 60 kg M
Veli-Matti Aikio LapinV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 60 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 60 kg M
Onni Mäkelä PeKi
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 8. 60 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 60 kg M
Teemu Maijala KI
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 10. 60 kg M
Otto Sällström PoWe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 10. 60 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 65 kg M
Joonas Perkka IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 65 kg M
Juho Takamaa IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 65 kg M
Jere Heinonen LA
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 65 kg M
Esa Lohi PYRY
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 65 kg M
Anssi Lampinen Koovee
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 65 kg M
Markus Hirvi KäTa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 65 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 8. 65 kg M
Jedi Lönn LaihLu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 65 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 10. 65 kg M
Jere Pekkarinen EsU
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 11. 65 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 12. 65 kg M
Niko Hynninen VuVe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 71 kg M
Aapo Viitala IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 71 kg M
Elias Lyyski LaihLu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 71 kg M
Riku Suhonen VaaKu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 71 kg M
Jesper Härkänen YTK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 71 kg M
Otto Malinen LaLu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 71 kg M
Radu Onoiu VaSa
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 8. 71 kg M
Tim Heininen RV
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 9. 71 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 80 kg M
Leevi Simojoki YTK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 2. 80 kg M
Matias Tuukkanen VaaKu
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 3. 80 kg M
Alex Suontakanen YTK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 4. 80 kg M
Petteri Talala IK
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 80 kg M
Roope Kataja PPM
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 5. 80 kg M
Leevi Louhula PeKi
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 7. 80 kg M
Patrik Varteva EsU
13.04.2019 KOKKOLA KADETTIEN SM KR 1. 110 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 20 kg M
Sisu Rantonen HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 20 kg M
Väinö Vimpari VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 20 kg M
Elias Tihinen MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 20 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 20 kg M
Elmo Rintamäki YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 23 kg M
Oskari Pahkala ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elia Mäkelä PeKi
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 23 kg M
Sampo Rantamäki VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 25 kg M
Sisu Lundström VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 25 kg M
Juho Mattila AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 25 kg N
Matias Paajanen AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 25 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 25 kg M
Lassi Mäkinen KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Syri VäVi
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 32 kg M
Roope Isokoski HaHe
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 32 kg M
Kunto Mäenpää IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 32 kg M
Tuukka Koskela IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 32 kg M
Waltteri Ahonpää VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Antti-Jussi Pelkonen IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 32 kg M
Kalle Kankaala VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aamos Vainio KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 8. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Ala-Seppälä VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 9. 32 kg M
Vilho Takala NJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 10. 32 kg M
Onni Paajanen AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 11. 32 kg M
Eeli Salin KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 12. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Vanhala KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 35 kg M
Veeti Saarijärvi PeKi
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 35 kg M
Tino Norrgård IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 35 kg M
Roni Mäkinen KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marcus Saukonoja IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lennart Kangastie SPM
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Isokoski HaHe
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 38 kg M
Arttu Huotari MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 38 kg M
Eeti Mäkelä PeKi
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 38 kg M
Jere Alahäivälä ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aamu Hietaniemi NJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 43 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tito Haag ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 43 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Paavo Koponen KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 43 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Helle Vallin VaaTo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 22 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 22 kg N
Kerttu Laine KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Alma Väljä SPM
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 26 kg N
Marina Gardniya KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 26 kg N
Emilia Miettinen LapinV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 26 kg N
Ella Törmänen KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iida-Maria Isokoski HaHe
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nea Määttänen ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Saimi Heikkinen KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 26 kg N
Liisa Lasanen LaKePa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Neela Isokääntä ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viivi Lintala VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Anna Hietaniemi NJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juulia Holappa VaaTo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 34 kg N
Saara Valkama VäVi
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 34 kg N
Kasperi Miettinen LapinV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 25 kg M
Luka Kemppainen LapinV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 25 kg M
Martti Sia KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 25 kg M
Matias Liisanantti SWE
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 25 kg M
Niklas Sippala SalSa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 27 kg M
Eemeli Eklund AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 27 kg M
Onni Ojatalo KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 27 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jami Kinnari LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 27 kg M
Soni Joensuu KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 27 kg M
Kalle Pudas ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 27 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 30 kg M
Veikko Köykkä IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 30 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 30 kg M
Aukusti Ojanperä Virkiä
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 30 kg M
Sakari Sepponen LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 30 kg M
Aleksi Laine KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 30 kg M
Seppo Soikkeli HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 30 kg M
Ramin Yousefi HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 32 kg M
Veeti Katajamäki IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 32 kg M
Kaapo Broo Virkiä
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 32 kg M
Roni Joutsijärvi KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 32 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 32 kg M
Oliver Anttila IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 32 kg M
Patrik Alatalo VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 8. 32 kg M
Jere Huotari MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 9. 32 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 34 kg M
Otso Tomula PPM
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 34 kg M
Santeri Siivola LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 34 kg M
Samuel Löllö KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 34 kg M
Jami Kallio LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 47 kg M
Joonas Kallio LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 47 kg M
Jooas Saukko LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 47 kg M
Lauri Sia KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 32 kg M
Samuel Saari JalJa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 32 kg M
Melvin Salonen VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 32 kg M
Urho Västi YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 32 kg M
Seemi Aho ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 32 kg M
Mico Mustonen HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topi Forsell KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 36 kg M
Tatu Mehto SuolU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 36 kg M
Otto Poutanen ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 36 kg M
Vilho Köykkä IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oliver Linna VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 36 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 39 kg M
Otso Kolehmainen KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 39 kg M
Touko Helimaa AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 39 kg M
Teppo Turtiainen VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 39 kg M
Viljami Lahti VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 39 kg M
Lenni Urpiola VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 42 kg M
Joonas Saari JalJa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 42 kg M
Elias Kallio LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 42 kg M
Veeti Passi KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 42 kg M
Teemu Norrgård IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 42 kg M
Rasmus Helenius MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 42 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 42 kg M
Samuli Niva OP
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 8. 42 kg M
Aleksi Niva OP
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 9. 42 kg M
Antti Härkönen HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 49 kg M
Sebastian Åbrant VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 49 kg M
Akseli Räihä OP
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 49 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 49 kg M
Aatu Jaakkonen YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 62 kg M
Matias Jäntti YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 62 kg M
Roope Långström ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 62 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Fred Hassel KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 62 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Maijala KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 35 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 35 kg M
Kalle Pakanen KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 35 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 35 kg M
Atte Suhonen HaHe
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 38 kg M
Hugo Rintamäki YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 38 kg M
Aron Salonen VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 38 kg M
Akseli Schmitt MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 38 kg M
Joona Tuuri SPM
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 38 kg M
Eeli Kiuru KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 38 kg M
Elmeri Mäntylä AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 8. 38 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 9. 38 kg M
Arnas Samuilis AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 42 kg M
Joel Löllö KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 42 kg M
Riku Joutsijärvi KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 42 kg M
Lauri Perkka IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 42 kg M
Miika Kiikeri YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 42 kg M
Oliver Pada VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 45 kg M
Nuutti Aho ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 45 kg M
Dovydas Samuilis AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 45 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 45 kg M
Jimi Witick KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 50 kg M
Juho Salmela LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 50 kg M
Sampo Saarinen LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 50 kg M
Miska Vanamo HyPk
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 56 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 56 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 56 kg M
Topias Närvä IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 56 kg M
Joel Salmela LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 56 kg M
Atte Tihinen MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 56 kg M
Arttu Kallio KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 7. 56 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 8. 56 kg M
Aleksi Närvä IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 65 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 65 kg M
Julius Kivistö KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 65 kg M
Rita Rantonen HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 29 kg N
Nenna Mörsky SPM
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 29 kg N
Janika Pakanen KI
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 29 kg N
Inka Tomula PPM
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 29 kg N
Milja Tihinen MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 29 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 32 kg N
Ronja Paso LaKePa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 32 kg N
Åsa Thodén KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 32 kg N
Vilja Vallin VaaTo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 32 kg N
Martta Heikkinen KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 38 kg N
Ella Forsell KäTa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 38 kg N
Fanni Pentinmäki AU
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 38 kg N
Anni Sippala SalSa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 38 kg N
Alicia Pekkala SWE
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 38 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 38 kg N
Iina Lintala VVV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 45 kg N
Liisa Niva LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 45 kg N
Aamu Rintamäki YKV
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 45 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 48 kg N
Sara Rantonen HWJ
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 48 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 48 kg N
Taru Soukka ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 48 kg N
Siiri Kallio LaihLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 5. 48 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 6. 48 kg N
Ida Rautio ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 60 kg N
Aava Valtokari ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 60 kg N
Alina Rajatalo LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 3. 60 kg N
Helmi Syri VäVi
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 4. 60 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 1. 68 kg N
Alina Rajatalo LaLu
14.04.2019 KOKKOLA KOKKO-KALLE GAM 2. 68 kg N
Arttu Hakala VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 66 kg M
Tomi Loukola YKV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 66 kg M
Harri Mamia TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 82 kg M
Kerttu Uschanoff TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 32 kg N
Elin Ollila VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 32 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 32 kg N
Etsiina Mamia TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 32 kg N
Eevi Salonen TWM
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 5. 32 kg N
Iina Lintala VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 43 kg N
Nea Hudd VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 43 kg N
Selma Pihlaja VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 67 kg N
Helmi Syri VäVi
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 67 kg N
Arsi Vaaranmaa IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 20 kg M
Väinö Vimpari VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 20 kg M
Vilho Vimpari VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 26 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 26 kg M
Elias Salovaara VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Maija Uschanoff TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Ala-Seppälä VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 30 kg M
Tuukka Koskela IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 30 kg M
Artturi Kohtala IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 30 kg M
Sampo Rantamäki VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 30 kg M
Sisu Lundström VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 5. 30 kg M
Lenni Yli-Hannuksela TWM
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 6. 30 kg M
Juuso Takala IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 33 kg M
Atte Keskitalo TWM
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 33 kg M
Antti-Jussi Pelkonen IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 33 kg M
Kunto Mäenpää IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 33 kg M
Noa Nyrhilä VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leevi Övermark VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 41 kg M
Rasmus Ritola LaihLu
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 41 kg M
Viivi Lintala VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Linna VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapo Broo Virkiä
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 34 kg M
Topi Forsell KäTa
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 34 kg M
Eemeli Vesasto TP
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 34 kg M
Tommi Juupaluoma IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 34 kg M
Patrik Alatalo VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 5. 34 kg M
Teppo Turtiainen VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 37 kg M
Viljami Lahti VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 37 kg M
Oliver Linna VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 37 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 37 kg M
Lenni Urpiola VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 41 kg M
Leevi Nurmi TP
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 41 kg M
Juuso Takala IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 41 kg M
Rasmus Lindberg SaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 41 kg M
Elias Kallio LaihLu
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 5. 41 kg M
Joonas Saari JalJa
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 6. 41 kg M
Severi Mäenpää IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 55 kg M
Sebastian Åbrant VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 55 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 55 kg M
Melvin Salonen VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 30 kg M
Aron Ollila VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 30 kg M
Aron Salonen VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 38 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 38 kg M
Aapo Hakala VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 42 kg M
Topi Kujala YKV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 42 kg M
Oliver Pada VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 46 kg M
Chasimir Lindholm VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 50 kg M
Lauri Hakomäki VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 55 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 55 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 55 kg M
Aleksi Närvä IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 66 kg M
Topias Närvä IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 66 kg M
Elias Kinnari VaaTo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 28 kg M
Toivo Vairinen TWM
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 28 kg M
Charger Lindholm VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 28 kg M
Jami Kinnari LaihLu
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 28 kg M
Oliver Anttila IK
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 32 kg M
Onni Suomi AuPs
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 32 kg M
Urho Laine TWM
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 32 kg M
Oskari Broo Virkiä
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 36 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 2. 36 kg M
Aatos Pelto-Lampola TWM
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 3. 36 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 4. 36 kg M
Arne Söderlund VVV
20.04.2019 MUSTASAAR VVV CUP 1. 48 kg M
Fatos Durmishi TWM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 57 kg M
Ville Jaskari HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 57 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jesse Mäkelä HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 57 kg M
Anvar Suviniitty HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 65 kg M
Said-Magomed Tasukhanov HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 65 kg M
Juho Huttunen HaHe
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 65 kg M
Teemu Laurila VUV
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 65 kg M
Jami Järvinen Haka
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 5. 65 kg M
Kalle Valtonen TWM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 5. 65 kg M
Eero Sillanpää KoPa
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 70 kg M
Said Hosseini HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 70 kg M
Samu Rajakangas VVV
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 70 kg M
Jacob Caricato HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 70 kg M
Jan Nieminen RV
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 5. 70 kg M
Vili Sillanpää KoPa
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 74 kg M
Toni Ojala Haka
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 74 kg M
Taymi Kovraev HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 74 kg M
Joona Vuoti ViVo
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 74 kg M
Topias Saari HI
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 5. 74 kg M
Henri Selenius JäVo
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 79 kg M
Ismo Saastamoinen SimVe
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 79 kg M
Pekka Kuismin HeTa
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 79 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 79 kg M
Olli Rossi EsU
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 5. 79 kg M
Sajjad Rajai HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 86 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 86 kg M
Valtteri Sillanpää KoPa
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 86 kg M
Santeri Varteva EsU
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 86 kg M
Ville Vaheri HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 97 kg M
Arvi Savolainen LA
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 125 kg M
Zaur Tutuev HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 125 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Patrik Varteva EsU
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 125 kg M
Ruben Bisi-Veerkamp HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 125 kg M
Jutta Ala-Ranta IK
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 50 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 50 kg N
Mia Vainio HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 50 kg N
Viivi Kettunen EsU
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 50 kg N
Taru Vainionpää KuKu
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 53 kg N
Jenna Sihtola HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 57 kg N
Mea Laakso KarkU
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 57 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 57 kg N
Jenna-Maarit Vilhola PopI
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 4. 57 kg N
Janica Hellsten HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 5. 57 kg N
Hanna Mykkänen HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 62 kg N
Tara Vesala HeTa
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 62 kg N
Heta Viemerö JäVo
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 1. 68 kg N
Serafia Mannila VVV
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 2. 68 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN SM VP 3. 68 kg N
Ilkka Uhlbäck HPM
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN VP 1. 74 kg M
Jari Sillgren Koovee
27.04.2019 JÄRVENPÄÄ SEN VP 2. 74 kg M
Eero Seväkivi MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 22 kg M
Elias Tihinen MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 22 kg M
Joona Pehkonen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Liisanantti SWE
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 25 kg M
Tomi Törmänen KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 25 kg M
Eino Pölönen JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Schmitt MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 25 kg M
Juhana Esko MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Jaakola LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sebastian Vammaskoski KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Vanhala KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 31 kg M
Eetu Pajari KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Niemitalo KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 31 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 35 kg M
Ronni Ruonaniemi LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 35 kg M
Roope Isokoski HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 35 kg M
Riku Luiro LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Hiltunen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 35 kg M
Vili Isokoski HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 36 kg M
Niilo Partanen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Pölönen JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Konsta Heikkinen JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 36 kg M
Luca Räty JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 37 kg M
Eelis Vanhala KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 37 kg M
Rasmus Laitinen OP
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Siivola LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 37 kg M
Matti Ruonala KoskRi
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 37 kg M
Arttu Huotari MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 42 kg M
Konsta Jääskeläinen HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miro Karttunen JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 42 kg M
Mico Räty JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 45 kg M
Osma Turunen LiTai
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Timo Angeria SWE
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 45 kg M
Miikael Jansson OP
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 67 kg M
Erfan Javanmiri KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 67 kg M
Mehran Javanmiri KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 67 kg M
Niklas Sippala SalSa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 27 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 27 kg M
August Schmitt MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 27 kg M
Eemeli Eklund AU
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 27 kg M
Kalle Pudas ViVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 27 kg M
Matvej Vaisman JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 29 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 29 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 29 kg M
Onni Ojatalo KäTa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 29 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 29 kg M
Otto Luukkonen KKV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 32 kg M
Roni Joutsijärvi KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 32 kg M
Miro Jaakola LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 32 kg M
Eero Järvelä HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 32 kg M
Matias Maijala KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 35 kg M
Kalle Pakanen KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 35 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 35 kg M
Otto Poutanen ViVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 35 kg M
Aatu Kesti KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 37 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 37 kg M
Eero Törmänen KäTa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 37 kg M
Akseli Schmitt MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 37 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 37 kg M
Sebastian Hanhisuanto MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 6. 37 kg M
Atte Suhonen HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 39 kg M
Elmeri Mäntylä AU
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 39 kg M
Rasmus Helenius MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 39 kg M
Touko Helimaa AU
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 39 kg M
Samuli Romakkaniemi KKV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 39 kg M
Otto Pääkkönen JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 43 kg M
Ante Pulju LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 43 kg M
Veeti Passi KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 43 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 43 kg M
Aleksi Niva OP
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 43 kg M
Sampo Saarinen LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 46 kg M
Roni Thomasson KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 46 kg M
Akseli Räihä OP
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 46 kg M
Veikka Kärkkäinen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 46 kg M
Iiro Järvelä HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 5. 46 kg M
Samuli Niva OP
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 6. 46 kg M
Arttu Kallio KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 51 kg M
Anton Könönen KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 51 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 51 kg M
Kalle Korhonen KKV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 51 kg M
Rasmus Laasonen LiTai
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 65 kg M
Roope Långström ViVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Kyllönen LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 65 kg M
Riku Joutsijärvi KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 41 kg M
Arnas Samuilis AU
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 41 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 41 kg M
Otso Kolehmainen KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 41 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 51 kg M
Saku Määttä HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 51 kg M
Juho Salmela LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 51 kg M
Sampo Saarinen LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 51 kg M
Teemu Maijala KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 60 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 60 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 71 kg M
Otto Malinen LaLu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 71 kg M
Lauri Pikkarainen JVK
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 71 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 71 kg M
Ronja Paso LaKePa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 31 kg N
Åsa Thodén KäTa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 31 kg N
Janika Pakanen KI
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 31 kg N
Martta Heikkinen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 38 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 38 kg N
Anni Sippala SalSa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 38 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 55 kg N
Aava Valtokari ViVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 55 kg N
Ida Rautio ViVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 55 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 55 kg N
Hilla Pietilä HaHe
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sofia Väyrynen LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 22 kg N
Saimi Heikkinen KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 22 kg N
Ella Törmänen KäTa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emilia Miettinen LapinV
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 24 kg N
Iivari Isokoski LNM
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 24 kg M
Milja Tihinen MuVo
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 1. 29 kg N
Liisa Lasanen LaKePa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marina Gardniya KaJu
27.04.2019 KAJAANI KAJAANIN JUNTAN 4. 29 kg N
Artem Shapovalov Koovee
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 1. 72 kg M
Sakke Purolainen Koovee
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 3. 77 kg M
Roni Purolainen Koovee
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 4. 77 kg M
Leevi Ukkola HaHe
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 7. 77 kg M
Petteri Kukkola HaHe
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 2. 82 kg M
Einari Ukkola HaHe
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 1. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
27.04.2019 KIRKENES APRILSTEVNE 2. 130 kg M
Joona Hakola JäVo
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 1. 41 kg M
Charuphot Phaophang HPM
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 3. 48 kg M
Miska Vanamo HyPk
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 5. 57 kg M
Leevi Simojoki YTK
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 2. 75 kg M
Roel Luostarinen JäVo
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 3. 27 kg M
Romus Luostarinen JäVo
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 3. 30 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 2. 33 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 3. 33 kg M
Daniel Jasnov JäVo
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 3. 37 kg M
Adrian Vuohela HPM
27.04.2019 KOHTLA-JÄ ALUTAGUSE MÖMMI 2. 55 kg M
Akseli Erkkola HPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 1. 51 kg M
Niko Hyvönen KoPa
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 51 kg M
Roni Nevalainen KoPa
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 55 kg M
Jesse Mäkelä HPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 6. 55 kg M
Miko Elkala LA
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 60 kg M
Unto Haaslahti HPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 4. 65 kg M
Jere Heinonen LA
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 5. 65 kg M
Artturi Sulin HPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 3. 71 kg M
Roope Kataja PPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 80 kg M
Patrik Varteva EsU
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 1. 110 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 1. 48 kg M
Nico Hakala TaVo
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 6. 48 kg M
Teo Laitila VaSa
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 6. 51 kg M
Veeti Tuuri SPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 4. 55 kg M
Nestori Mannila YKV
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 60 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 10. 60 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 1. 65 kg M
Niko Hynninen VuVe
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 71 kg M
Riku Suhonen VaaKu
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 3. 71 kg M
Aapo Viitala IK
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 5. 71 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 80 kg M
Jutta Ala-Ranta IK
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 1. 46 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 3. 46 kg N
Lotta Vettenranta PPM
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 49 kg N
Sanni Sarkkinen HWJ
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 4. 49 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 6. 49 kg N
Alisa-Maria Pauna KI
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 3. 53 kg N
Mea Laakso KarkU
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 6. 57 kg N
Kristiina Hepola MuVo
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 9. 57 kg N
Heta Viemerö JäVo
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 1. 65 kg N
Eemeli Rautanen ViPy
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 4. 55 kg M
Henri Halonen LapinV
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 2. 60 kg M
Arttu Hakala VVV
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 3. 60 kg M
Sami Arrasvuori Koovee
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 5. 63 kg M
Aleksi Seppälä IK
04.05.2019 DAUGAVPIL KAD JA JUN PM 6. 63 kg M
Aapo Raatikainen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Saarinen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jerry Korhonen Pilke
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Helmi Suomalainen Pilke
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Abdul Abbassoy HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 23 kg M
Eelis Uotila VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 23 kg M
Valtteri Parkko PoWe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 23 kg M
Oskar Kassinen HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 23 kg M
Vili Järvinen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Voitto Näivä LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Värtö PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 7. 23 kg M
Vili Hulttinen Haka
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 25 kg M
Matias Tervonen Haka
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 25 kg M
Jaakko Huurre JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Rautamies JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Taavi Pesonen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Mutanen PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 28 kg M
Arman Ghaffarinia JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Steven Objartel EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 28 kg M
Daniel Helenius VV
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 28 kg M
Julius Rissanen HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 28 kg M
Väinö Pesonen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 28 kg M
Noa Telenius HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 7. 28 kg M
Oskar Rajamäki Haka
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 8. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joona Walin VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 9. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Junas Eljurkaev JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marten Nordling EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 31 kg M
Eetu Koskinen JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aarni Lehto HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Brunila PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 31 kg M
Tomas Fri LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tiitus Karvonen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 33 kg M
Sebastian Hynninen VaSa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 33 kg M
Max Nieminen JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Heikkinen PoWe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 33 kg M
Eino Peräkylä VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 33 kg M
Miro Rinkinen PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 35 kg M
Rasmus Nordling EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 35 kg M
Jalo Lavonen PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 35 kg M
Halgord Ahmadi JyPÄ
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Liiri LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 41 kg M
Minka Korhonen Pilke
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Daniel Kulkin LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 28 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 28 kg M
Romeo Uotila VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 28 kg M
Urho Malkamäki LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 28 kg M
Dani Nanji YTK
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 28 kg M
Vilho Viitasalo Haka
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 28 kg M
Emirhan Albayrak HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 7. 28 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 30 kg M
Daniil Korotkov HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 30 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 30 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 30 kg M
Eino Värtö PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 30 kg M
Sultan Kushtov HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 32 kg M
Niki Niskanen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 32 kg M
Otto Luukkonen KKV
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 32 kg M
Jouko Kantoluoto LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 34 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 34 kg M
Tahir Albayrak HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 34 kg M
Daniil Zakariadze HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 34 kg M
Vili Lehtimäki YTK
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 37 kg M
Viljo Nykänen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 37 kg M
Leevi Pahkala VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 37 kg M
Aleksi Manninen SimVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 37 kg M
Nikita Jakovlev HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 42 kg M
Aron Lavrits EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 42 kg M
Niilo Nieminen Pilke
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 43 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 43 kg M
Osma Turunen LiTai
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 47 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jakob-Marten Saluvee EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 47 kg M
Kaius Juusela VaSa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 32 kg M
Ukko Korhonen VuVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 32 kg M
Antti Räsänen PopI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 32 kg M
Timur Kulkin LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 32 kg M
Jasper Hannula HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 32 kg M
Thomas Havia VuVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 37 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 37 kg M
Lassi Ryhänen YTK
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 37 kg M
Sisu Vakkilainen LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 37 kg M
Mairold Einard EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 37 kg M
Ilmari Simola Haka
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 37 kg M
Samuel Roininen KoPa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 7. 37 kg M
Niilo Nurminen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 8. 37 kg M
Viljami Laakso KPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 9. 37 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 40 kg M
Sami Kantoluoto LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 40 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 40 kg M
Otso Malkamäki LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 40 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 40 kg M
René Partida HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 40 kg M
Rahim Tebojev LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 44 kg M
Oskari Pursiainen YTK
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 44 kg M
Tino Korhonen LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 44 kg M
Otso Ojanen LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 44 kg M
Topi Näivä LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 44 kg M
Topias Laukkanen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 44 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 7. 44 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 50 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 50 kg M
Mico Yli-Savola LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 50 kg M
Aigar Nurk EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 50 kg M
Niklas Salpakari VuVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 50 kg M
Joona Junnila HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 57 kg M
Joona Vaittinen SimVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 57 kg M
Roni Nerman HeTa
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 57 kg M
Otso Lehtonen LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 57 kg M
Veikko Silvennoinen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 57 kg M
James Nurmi HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 6. 57 kg M
Veeti Karjalainen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 7. 57 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ukko Pakkanen PoWe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 66 kg M
Santeri Karppinen VV
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 66 kg M
Sakari Karhu HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 66 kg M
Vili Kujanpää HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 66 kg M
Ruslan Vartiaynen HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 72 kg M
Onni Mäki LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 72 kg M
Daniel Liedes LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 72 kg M
Joona Pennanen HI
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 4. 72 kg M
Rasmus Laasonen LiTai
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 5. 72 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 50 kg M
Charuphot Phaophang HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 50 kg M
Sampo Lehto VUV
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 58 kg M
Valtteri Auvinen VuVe
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 72 kg M
Laura Talvensaari HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 28 kg N
Surä Abbassoy HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 28 kg N
Inés Partida HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 3. 28 kg N
Inka Mälkönen LA
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 35 kg N
Liina Laukkanen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 35 kg N
Liisbet Milvaste EST
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 43 kg N
Nita Niskanen LrTU
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 43 kg N
Aino Kuitunen HPM
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 1. 62 kg N
Jemina Syrjänen VoVi
04.05.2019 KOUVOLA PERINTEISET OLL 2. 62 kg N
Kasperi Kauhanen PoWe
11.05.2019 FRANKFURT BRB-CUP 1. 63 kg M
Joni Komppa SPM
11.05.2019 FRANKFURT BRB-CUP 1. 67 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
11.05.2019 FRANKFURT BRB-CUP 3. 77 kg M
Waltteri Latvala VVV
11.05.2019 FRANKFURT BRB-CUP 3. 77 kg M
Otto Ketonen IK
11.05.2019 FRANKFURT BRB-CUP 3. 82 kg M
Juho Pahikainen HaHe
11.05.2019 FRANKFURT BRB-CUP 5. 87 kg M
Juuso Latvala IK
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 1. 63 kg M
Artem Shapovalov Koovee
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 1. 72 kg M
Sakke Purolainen Koovee
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 2. 77 kg M
Jarno Ålander HeTa
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 3. 82 kg M
Markus Sihtola YTK
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 4. 87 kg M
Arvi Savolainen LA
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 1. 97 kg M
Serafia Mannila VVV
11.05.2019 KRISTIANS SEN PM 5. 62 kg N
Oskari Pahkala ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elia Mäkelä PeKi
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 23 kg M
Eero Seväkivi MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 23 kg M
Elias Tihinen MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 23 kg M
Otto Pudas ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Martti Sia KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 25 kg M
Vilho Schmitt MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 25 kg M
Atte Similä LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Kjellbäck KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mihail Ivanchik OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 27 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iisakki Hernesniemi LaVe
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 27 kg M
Jake Forsell KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eppu Turunen LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 27 kg M
Aleksi Laine KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 30 kg M
Aleksi Hosionaho LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 30 kg M
Juhana Esko MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lassi Mäkinen KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Syri VäVi
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 33 kg M
Rasmus Laitinen OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Vanhala KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 33 kg M
Roni Mäkinen KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eeli Salin KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Isokoski HaHe
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 6. 33 kg M
Veeti Saarijärvi PeKi
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 37 kg M
Eelis Vanhala KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 37 kg M
Matti Ruonala KoskRi
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 37 kg M
Paavo Ainasaari ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jere Alahäivälä ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arttu Huotari MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 40 kg M
Vili Isokoski HaHe
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 40 kg M
Eeti Mäkelä PeKi
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 40 kg M
Rasmus Turunen LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 40 kg M
Mico Räty JVK
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 47 kg M
Iivari Peltoniemi LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 47 kg M
Kimi Jokilehto LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 63 kg M
Elias Kyllönen LaLu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 63 kg M
Ella Törmänen KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hilla Pietilä HaHe
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kerttu Laine KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hilma Aho ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Milja Tihinen MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 28 kg N
Neela Isokääntä ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marina Gardniya KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 28 kg N
Iivari Isokoski LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 28 kg M
Unna Salmela ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emma Junttila ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emma Niemelä ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niklas Sippala SalSa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 28 kg M
August Schmitt MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 28 kg M
Kalle Pudas ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 28 kg M
Viljami Törmänen KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 31 kg M
Matvej Vaisman JVK
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 31 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 31 kg M
Onni Ojatalo KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 31 kg M
Kalle Pakanen KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 34 kg M
Lauri Sia KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 34 kg M
Jere Huotari MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 34 kg M
Topi Forsell KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 34 kg M
Matias Tihinen MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 34 kg M
Matias Maijala KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 36 kg M
Akseli Schmitt MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 36 kg M
Aatu Kesti KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 36 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 36 kg M
Oliver Linna VVV
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 36 kg M
Otto Poutanen ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 6. 36 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 37 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 37 kg M
Jaani Löllö KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 37 kg M
Eero Törmänen KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 37 kg M
Veeti Passi KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 42 kg M
Rasmus Helenius MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 42 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 42 kg M
Alvar Långström OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 42 kg M
Otto Pääkkönen JVK
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 47 kg M
Roni Thomasson KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 47 kg M
Aleksi Niva OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 47 kg M
Samuli Niva OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 47 kg M
Hemmi Långström OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 52 kg M
Arttu Kallio KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 52 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 52 kg M
Anton Könönen KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 52 kg M
Eetu Isokoski LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 5. 52 kg M
Aaro Veijola LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 68 kg M
Julius Kivistö KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 68 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 41 kg M
Eeli Kiuru KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 41 kg M
Jimi Väätäinen ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 45 kg M
Riku Joutsijärvi KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 45 kg M
Joel Löllö KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 45 kg M
Jimi Witick KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 55 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 55 kg M
Kasperi Kallio KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 55 kg M
Atte Tihinen MuVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 55 kg M
Åsa Thodén KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 32 kg N
Janika Pakanen KI
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 32 kg N
Anni Sippala SalSa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 35 kg N
Laura Vanhala LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 35 kg N
Martta Heikkinen KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 39 kg N
Ella Forsell KäTa
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 39 kg N
Enni Meripaasi LNM
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 39 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 48 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 48 kg N
Aada Åkerlund ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 48 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Taru Soukka ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 48 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 1. 62 kg N
Aava Valtokari ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 2. 62 kg N
Ida Rautio ViVo
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 3. 62 kg N
Iida Mäkelä PeKi
11.05.2019 YLIVIESKA KULTAVIESKACUP 4. 62 kg N
Benjamin Roth PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 17 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eeka Laakso KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 17 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miro Kyyhkynen ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aapo Raatikainen HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Saarinen HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iivari Laukkanen PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Simon Vesterholm VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 21 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 21 kg M
Sisu Rantonen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 21 kg M
Jere Jamalainen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Sula Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aleksi Lindholm PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 21 kg M
Abdul Abbassoy HPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 22 kg M
Konsta Kauko PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Lehtonen ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niilo Hietikko PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Malm TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 22 kg M
Severi Sainio PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oiva Susi JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 23 kg M
Jaakko Nyman PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 23 kg M
Arttu Salonen TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 23 kg M
Oliver Wallenstjerna Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miron Issajev HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topias Lindholm PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 23 kg M
Oiva Ilmolahti JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 24 kg M
Ilmari Toivio KuRy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jesse Jamalainen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jimi Lamminsivu PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arvo Ketonen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 24 kg M
Max Siltamäki PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niilo Lappalainen PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 26 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 26 kg M
Vili Honkaniemi Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 26 kg M
Kuisma Piirola Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 26 kg M
Eetu Juvonen PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Brenet Juninen EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 28 kg M
Jasu Sydänheimo Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Seppo Soikkeli HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 28 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 28 kg M
Aarre Okkonen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 28 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 28 kg M
Artturi Kohtala IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 29 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 29 kg M
Juho Niemi KuRy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 29 kg M
Aaro Mäkelä VaKP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elo Hovi Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 29 kg M
Matias Paajanen AU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 29 kg M
Santeri Vannes ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 32 kg M
Tristjan Hansalu EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 32 kg M
Juho Tasanen TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 32 kg M
Viljami Räisänen KuRy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Paajanen AU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 32 kg M
Joel Hennola PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Hyvönen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 33 kg M
Juho Takala IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 33 kg M
Aaro Hennola PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Enzo Väisänen PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 33 kg M
Leo Heikkinen PoWe
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 33 kg M
Joakim Söderman PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 33 kg M
Niku Immonen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Romet Kutsernjuk EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 38 kg M
Veeti Viljanen PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Verne Valkama MuurY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 38 kg M
Adam Haratshoev TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Veydant Pachhandara Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Turo Lähteenmäki TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 43 kg M
Jere Tuomisto PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 43 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eetu Lehtonen ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 43 kg M
Joona Tuominen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 43 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rasmus Naurisjoki Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 43 kg M
Aron Ollila VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 29 kg M
Reko Ketonen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 29 kg M
Aaron Heinonen NuVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 29 kg M
Eemeli Alanen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 29 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 29 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 34 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 34 kg M
Pauli Iisakka KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 34 kg M
Kaius Juusela VaSa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 34 kg M
Miki Koskinen JPI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 34 kg M
Akseli Ojala JPI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 34 kg M
Jalo Ketonen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 34 kg M
Eemeli Vesasto TP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 34 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 9. 34 kg M
Nestori Vettenranta PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 38 kg M
Matias Arpiainen YTK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 38 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 38 kg M
Onni Sivula KuRy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 38 kg M
Lenni Laamanen JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 38 kg M
Mauno Kaura Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 38 kg M
Oskari Pursiainen YTK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 41 kg M
Tino Korhonen LA
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 41 kg M
Joona Ristaniemi YTK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 41 kg M
Elmo Kuorilehto RVM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 5 kg M
Samu Luojus VaSa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 5 kg M
Vili Lehtinen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 5 kg M
Viljo Ketonen IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 57 kg M
Artturi Kotilainen RVM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 57 kg M
Arttu Haataja VaaKu
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 57 kg M
Tuure Lindström KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 57 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 57 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 57 kg M
Roope Rusi TWM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 57 kg M
Veeti Purolainen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 62 kg M
Topi Iisakka KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 62 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 62 kg M
Mikael Kaukonen VaKP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 68 kg M
Veeti Kajanne YTK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 68 kg M
Robyn Paulberg EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 75 kg M
Kasperi Karppinen VV
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 75 kg M
Aron Aun EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 75 kg M
Radu Onoiu VaSa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 75 kg M
Eetu Etuaho VaKP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 75 kg M
Tuomo Korhonen HyPk
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 75 kg M
Eemeli Eklund AU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 27 kg M
Urho Susi JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 27 kg M
Jasper Hannula HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 27 kg M
Väinö Poutanen PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 27 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 31 kg M
Kasimir Monkiewicz NuVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 31 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 31 kg M
Roni Aho PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 31 kg M
Veeti Katajamäki IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 31 kg M
Leo Lohi PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 31 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 34 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 34 kg M
Ramin Yousefi HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 34 kg M
Elmo Härkönen PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 34 kg M
Leevi Kesäniemi AU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 34 kg M
Rasmus Koivula PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 34 kg M
Viljo Nykänen HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 37 kg M
Niilo Nurminen HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 37 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 37 kg M
Daniel Flinck VaKP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 37 kg M
Henrik Hänninen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 37 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 39 kg M
Viljami Walldén JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 39 kg M
Touko Helimaa AU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 39 kg M
Otso Tomula PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 39 kg M
Jesse Nurmi KuRy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 39 kg M
Teemu Norrgård IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 39 kg M
Juuso Takala IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 45 kg M
Tiitus Holman NuVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Daruin Rashid HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 45 kg M
Oskari Rantala VaKP
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 45 kg M
Onni Myllymäki MuurY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 45 kg M
Veeti Karilainen KankU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 52 kg M
Antti Härkönen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 52 kg M
Simo Nieminen MuurY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 52 kg M
Rene Savolainen KankU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 52 kg M
Rasmus Palolampi HVm
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 52 kg M
Eemil Walldén JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 57 kg M
James Nurmi HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 57 kg M
Oliver Alanen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 57 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 57 kg M
Veikko Silvennoinen HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 57 kg M
Daniel Liedes LA
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 68 kg M
Joona Pennanen HI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 68 kg M
Veeti Kivinen KankU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 68 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mathias Vesterholm VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 20 kg M
Ivi Laakso KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 20 kg N
Eeka Laakso KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Neela Juvonen PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 23 kg N
Ebba Vettenranta PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 23 kg N
Venja Virtanen PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 23 kg N
Iina Kuosmanen KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 23 kg N
Helle Vallin VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 23 kg N
Ilona Lohi PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 23 kg N
Daniela Roth PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 23 kg N
Surä Abbassoy HPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 26 kg N
Anna Kataja JPI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 26 kg N
Liisa Lasanen LaKePa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nenna Mörsky SPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 29 kg N
Rita Rantonen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 29 kg N
Inka Tomula PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 29 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 29 kg N
Vilja Vallin VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 29 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 29 kg N
Aino Ilkka PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 29 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 33 kg N
Siiri Lindström KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 33 kg N
Inka Mälkönen LA
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 33 kg N
Maija Lehto PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 33 kg N
Elin Ollila VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 33 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 33 kg N
Liisa Lohi PYRY
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 33 kg N
Anu-Liis Raudsepp EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 36 kg N
Janna Hakala JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 36 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 36 kg N
Nea Turpeinen KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 36 kg N
Jasmiina Lowry JPI
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 36 kg N
Lisette Böttker EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 42 kg N
Fanni Pentinmäki AU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 42 kg N
Iida Lusenius TWM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 42 kg N
Anni Hanhineva JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 42 kg N
Saaga Hovi Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sofia Vannes ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 6. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nea Hudd VaaTo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 42 kg N
Fanni Vettenranta PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 46 kg N
Sara Rantonen HWJ
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 46 kg N
Aida Casalegno JäVo
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 46 kg N
Pricella Lindeman PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 46 kg N
Nella Honkaniemi Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 54 kg N
Heily Tiitus EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 54 kg N
Mija Mäkitalo PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 54 kg N
Elena Okkonen Koovee
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 54 kg N
Getter Tönstrem EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 7. 54 kg N
Aino Kuitunen HPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 8. 54 kg N
Laura Turpeinen KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 9. 54 kg N
Noora Kämäräinen HyPk
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 9. 54 kg N
Lotta Vettenranta PPM
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 50 kg N
Jonete Visnapuu EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 50 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 50 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 50 kg N
Mea Laakso KarkU
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 57 kg N
Nele Truber EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 57 kg N
Aino Veijola HaHe
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 57 kg N
Eva-Maria Raudsepp EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 57 kg N
Mirjam Kask EST
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 5. 57 kg N
Elli Tuomi ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 1. 68 kg N
Selma Pihlaja VVV
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 2. 68 kg N
Ninja Heino ViPy
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 3. 68 kg N
Pilvi Nieminen MäVa
11.05.2019 YLÖJÄRVI UOLEVI SETÄLÄN 4. 68 kg N
Oliver Pada VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 44 kg M
Arnas Samuilis AU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 44 kg M
Aapo Hakala VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 44 kg M
Joel Löllö KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 44 kg M
Joona Hakola JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 44 kg M
Topi Näivä LrTU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 44 kg M
Dovydas Samuilis AU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 44 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 44 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 48 kg M
Vikke Tarkkio PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 48 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 48 kg M
Miro Leinonen RVM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 48 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 48 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 48 kg M
Toivo Kolehmainen HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 48 kg M
Teo Laitila VaSa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 53 kg M
Oskari Talala IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 53 kg M
Joonas Koivisto TWM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 53 kg M
Jimi Witick KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 53 kg M
Artturi Kotilainen RVM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 53 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 53 kg M
Veeti Karilainen KankU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 53 kg M
Kasperi Kallio KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 53 kg M
Saku Määttä HaHe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 53 kg M
Mico Yli-Savola LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 53 kg M
Hugo Hautamäki LaihLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 58 kg M
Miska Vanamo HyPk
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 58 kg M
Kasperi Joutsenlahti PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 58 kg M
Topi Iisakka KarkU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 58 kg M
Joel Salmela LaLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 58 kg M
Jyry-Sisu Tarkiainen VV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 58 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 58 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 58 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 58 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 58 kg M
Tuure Lindström KarkU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 58 kg M
Veeti Kajanne YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 63 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 63 kg M
Jere Pekkarinen EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 63 kg M
Teemu Maijala KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 63 kg M
Vili Nieminen MäVa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 63 kg M
Topi Rinne VV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 63 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 63 kg M
Juho Takamaa IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 69 kg M
Jesper Härkänen YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 69 kg M
Joonas Perkka IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 69 kg M
Kasperi Karppinen VV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 69 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 69 kg M
Jedi Lönn LaihLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 69 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 69 kg M
Ruslan Vartiaynen HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 69 kg M
Esa Lohi PYRY
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 69 kg M
Jim Valikainen KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 69 kg M
Valtteri Auvinen VuVe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 11. 69 kg M
Onni Mäki LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 12. 69 kg M
Aleksi Närvä IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 13. 69 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 13. 69 kg M
Elias Lyyski LaihLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 76 kg M
Petteri Talala IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 76 kg M
Leevi Simojoki YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 76 kg M
Radu Onoiu VaSa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 76 kg M
Roope Kataja PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 85 kg M
Elmer Lappalainen KPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 85 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 60 kg M
Henri Halonen LapinV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 60 kg M
Veli-Matti Aikio LapinV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 60 kg M
Juho Lamberg VaaKu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 60 kg M
Veeti Laakso KPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 60 kg M
Miko Elkala LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 66 kg M
Jere Heinonen LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 66 kg M
Tomi Loukola YKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 66 kg M
Anssi Järvinen KuKu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 66 kg M
Miikael Jansson OP
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 66 kg M
Pauli Järvinen KuKu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 66 kg M
Vili Heikkilä LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 66 kg M
Riku Suhonen VaaKu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 74 kg M
Otto Malinen LaLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 74 kg M
Leevi Louhula PeKi
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 74 kg M
Joona Vuoti ViVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 84 kg M
Harri Mamia TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 84 kg M
Alex Suontakanen YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 84 kg M
Patrik Varteva EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. +96 kg M
Leevi Lindroos TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. +96 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 28 kg M
Dani Nanji YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 28 kg M
Daniel Kulkin LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 28 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 28 kg M
Väinö Poutanen PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 28 kg M
Aaron Heinonen NuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 28 kg M
Eetu Seppälä ViPy
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 28 kg M
August Schmitt MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 28 kg M
Platon Yastrebov HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 30 kg M
Matvej Vaisman JVK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 30 kg M
Aron Ollila VaaTo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 30 kg M
Romus Luostarinen JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 30 kg M
Daniil Korotkov HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 30 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 30 kg M
Santeri Vannes ViPy
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 30 kg M
Melvin Salonen VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 30 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 32 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 32 kg M
Paulus Alatalo VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 32 kg M
Jouko Kantoluoto LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 32 kg M
Ramin Yousefi HWJ
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 32 kg M
Ukko Korhonen VuVe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 32 kg M
Patrik Alatalo VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 32 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 32 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 32 kg M
Sultan Kushtov HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 11. 32 kg M
Timur Kulkin LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 12. 32 kg M
Veeti Haataja TP
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 12. 32 kg M
Kasimir Monkiewicz NuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 12. 32 kg M
Felix Lamminen PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 35 kg M
Matias Maijala KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 35 kg M
Daniel Jasnov JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 35 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 35 kg M
Lassi Ryhänen YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 35 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 35 kg M
Akseli Schmitt MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 35 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 35 kg M
Pauli Iisakka KarkU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 35 kg M
Tatu Mehto SuolU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 11. 35 kg M
Daniel Raitala YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 12. 35 kg M
Miki Koskinen JPI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 13. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 14. 35 kg M
Elias Särki VuVe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 15. 35 kg M
Vili Lehtimäki YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 16. 35 kg M
Akseli Ojala JPI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 17. 35 kg M
Kalle Pakanen KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 18. 35 kg M
Onni Suomi AuPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 19. 35 kg M
Onni Lahikainen HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 35 kg M
Eemeli Vesasto TP
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 21. 35 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 22. 35 kg M
Lenni Laamanen JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 22. 35 kg M
Atte Suhonen HaHe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 38 kg M
Nestori Vettenranta PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 38 kg M
Aron Salonen VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 38 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 38 kg M
Hugo Rintamäki YKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 38 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 38 kg M
Eero Törmänen KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 38 kg M
Jaani Löllö KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 38 kg M
Thomas Havia VuVe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 38 kg M
Onni Sivula KuRy
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 11. 38 kg M
Elmeri Mäntylä AU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 12. 38 kg M
Leevi Laine YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 13. 38 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 14. 38 kg M
Aatu Kesti KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 15. 38 kg M
Saliakh Bokov EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 16. 38 kg M
Robin Ketolainen YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 17. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 18. 38 kg M
Miika Kiikeri YKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 19. 38 kg M
Oliver Linna VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Touko Helimaa AU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Tuukka Talvenheimo EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Mukhammad-Ali Khazbiev EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Eetu Halonen KeU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 20. 38 kg M
Rahim Tebojev LrTU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 42 kg M
Topi Kujala YKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 42 kg M
Oskari Pursiainen YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 42 kg M
Eeli Kiuru KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 42 kg M
Sami Kantoluoto LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 42 kg M
Topias Laukkanen LrTU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 42 kg M
Elias Kallio LaihLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 42 kg M
Tino Korhonen LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 42 kg M
Eero Haukijärvi TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 42 kg M
Sebastian Aurola EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 42 kg M
Joona Ristaniemi YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 11. 42 kg M
Otso Ojanen LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 11. 42 kg M
Viljami Walldén JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 13. 42 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 14. 42 kg M
Ernesto Paalanen EsU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 15. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Urpiola VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 16. 42 kg M
Akseli Ruotanen KeU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 16. 42 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 47 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 47 kg M
Otto Pääkkönen JVK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 47 kg M
Elmo Kuorilehto RVM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 47 kg M
Sampo Saarinen LaLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 47 kg M
Samu Luojus VaSa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 47 kg M
Akseli Räihä OP
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 47 kg M
Leevi Lehti AuPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 47 kg M
Ante Pulju LapinV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 47 kg M
Marcus Törhönen TaVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 47 kg M
Viljo Ketonen IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 53 kg M
Roope Rusi TWM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 53 kg M
Luka Kajanne YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 53 kg M
Arttu Kallio KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 53 kg M
Antti Härkönen HWJ
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 53 kg M
Juho Salmela LaLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 53 kg M
Eetu Isokoski LNM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 53 kg M
Edgar Nazaroff YTK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 53 kg M
Roni Nerman HeTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 9. 53 kg M
Joona Junnila HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 53 kg M
Anton Könönen KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 10. 53 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 59 kg M
Topias Närvä IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 59 kg M
Arttu Haataja VaaKu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 59 kg M
Otto Sällström PoWe
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 59 kg M
Eemil Walldén JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 59 kg M
Adrian Vuohela HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 59 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 59 kg M
Aatu Jaakkonen YKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 59 kg M
Lauri Hänninen KeU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 59 kg M
Sakari Karhu HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 66 kg M
Daniel Liedes LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 66 kg M
Vili Kujanpää HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 66 kg M
Julius Kivistö KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 66 kg M
Ami Viitala IK
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 66 kg M
Aaro Veijola LNM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. +66 kg M
Roope Virtanen AuPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. +66 kg M
Mija Mäkitalo PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 53 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 53 kg N
Laura Turpeinen KarkU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 53 kg N
Alisa-Maria Pauna KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 59 kg N
Kristiina Hepola MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 59 kg N
Rita Rantonen HWJ
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 28 kg N
Inka Tomula PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 28 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 28 kg N
Surä Abbassoy HPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 28 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 31 kg N
Nenna Mörsky SPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 31 kg N
Janika Pakanen KI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 31 kg N
Vilja Vallin VaaTo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 31 kg N
Vilma Rajanen JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 31 kg N
Anna Kataja JPI
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 31 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 31 kg N
Aino Ilkka PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 31 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 34 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 34 kg N
Aada Vettenranta PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 34 kg N
Etsiina Mamia TaPs
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 34 kg N
Martta Heikkinen KaJu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 38 kg N
Ella Kause PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Janna Hakala JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 38 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 38 kg N
Ella Forsell KäTa
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 5. 38 kg N
Fanni Pentinmäki AU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 6. 38 kg N
Inka Mälkönen LA
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 7. 38 kg N
Nea Turpeinen KarkU
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 38 kg N
Laura Vanhala LNM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 8. 38 kg N
Fanni Vettenranta PPM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 43 kg N
Iina Lintala VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 43 kg N
Aamu Rintamäki YKV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 43 kg N
Enni Meripaasi LNM
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. 43 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 48 kg N
Sara Rantonen HWJ
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. 48 kg N
Anni Hanhineva JäVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. 48 kg N
Noora Pöllänen HyPk
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. 54 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 1. +54 kg N
Selma Pihlaja VVV
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 2. +54 kg N
Helmi Syri VäVi
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 3. +54 kg N
Alina Rajatalo LaLu
18.05.2019 VANTAA KLL:N KILPAILUT 4. +54 kg N
Raimo Lehto VUV
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 7. 70 kg M
Jani Syrjänen VoVi
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 4. 78 kg M
Jani Lauttanen JPI
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 4. 88 kg M
Kai Koivunen HWJ
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 1. 62 kg M
Arto Haukijärvi SparSi
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 3. 62 kg M
Kimmo Tolsa KPM
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 4. 70 kg M
Ari Vatja EPM
25.05.2019 NORBERG VET RUOTSIN MES 3. 130 kg M
Arttu Hakala VVV
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 63 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 63 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 63 kg M
Juho Lamberg VaaKu
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 4. 63 kg M
Artem Shapovalov Koovee
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 74 kg M
Victor Koshlev RUS
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 74 kg M
Elmer Mattila Koovee
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 74 kg M
Edvin Kin EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 4. 74 kg M
Vachtang Gvilia RUS
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 5. 74 kg M
Leevi Ukkola HaHe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 6. 74 kg M
Riku Suhonen VaaKu
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 7. 74 kg M
Norbert Aunapuu EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 8. 74 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 9. 74 kg M
Sakke Purolainen Koovee
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 82 kg M
Oskari Lehtonen Haka
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 82 kg M
Petteri Kukkola HaHe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 82 kg M
Ranet Kaljola EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 4. 82 kg M
Iiro Piippo VaaKu
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 5. 82 kg M
Roni Purolainen Koovee
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 6. 82 kg M
Tanel Pork EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 7. 82 kg M
Eetu Pulliainen Haka
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 8. 82 kg M
Aleksei Kuniashev RUS
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 92 kg M
Riku Liikkanen Haka
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 92 kg M
Einari Ukkola HaHe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 92 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 4. 92 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 34 kg M
Luca Haasanen PoWe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 34 kg M
Aleksi Manninen SimVe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 34 kg M
Luka Kajanne YTK
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 57 kg M
Toivo-Elias Jormanainen YTK
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 57 kg M
Joona Vaittinen SimVe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 57 kg M
Aapo Hakala VVV
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 45 kg M
Oskari Pursiainen YTK
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 45 kg M
Tuure Lindström KarkU
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 55 kg M
Otto Sällström PoWe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 55 kg M
Robert Mhitarjan EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 60 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 60 kg M
Kevin Uspenski EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 65 kg M
Robin Uspenski EST
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 65 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 3. 65 kg M
Veeti Kajanne YTK
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 4. 65 kg M
Kasperi Karppinen VV
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 1. 71 kg M
Elmer Lappalainen KPM
15.06.2019 HELSINKI TUL100-PAINIT 2. 71 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
17.06.2019 FAENZA U17 EM 7. 65 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
17.06.2019 FAENZA U17 EM 10. 80 kg M
Nestori Mannila YKV
18.06.2019 FAENZA U17 EM 13. 60 kg M
Niko Hynninen VuVe
18.06.2019 FAENZA U17 EM 22. 71 kg M
Jutta Ala-Ranta IK
20.06.2019 FAENZA U17 EM 13. 46 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
20.06.2019 FAENZA U17 EM 12. 53 kg N
Patrik Varteva EsU
21.06.2019 FAENZA U17 EM 7. 110 kg M
Akseli Erkkola HPM
22.06.2019 FAENZA U17 EM 18. 51 kg M
Miko Elkala LA
22.06.2019 FAENZA U17 EM 14. 60 kg M
Joona Hakola JäVo
27.06.2019 KRAKOVA U15 EM 7. 41 kg M
Unto Haaslahti HPM
27.06.2019 KRAKOVA U15 EM 19. 68 kg M
Leevi Simojoki YTK
27.06.2019 KRAKOVA U15 EM 24. 75 kg M
Roope Kataja PPM
27.06.2019 KRAKOVA U15 EM 7. 85 kg M
Fanni Vettenranta PPM
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 11. 42 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 7. 46 kg N
Sanni Sarkkinen HWJ
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 19. 50 kg N
Lotta Vettenranta PPM
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 5. 50 kg N
Nella Honkaniemi Koovee
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 12. 54 kg N
Tyyne Lasanen LaKePa
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 5. 58 kg N
Mea Laakso KarkU
28.06.2019 KRAKOVA U15 EM 16. 58 kg N
Vikke Tarkkio TaVo
29.06.2019 KRAKOVA U15 EM 17. 44 kg M
Oskari Talala IK
29.06.2019 KRAKOVA U15 EM 19. 52 kg M
Kasperi Karppinen VV
29.06.2019 KRAKOVA U15 EM 25. 68 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
29.06.2019 KRAKOVA U15 EM 23. 68 kg M
Elias Lyyski LaihLu
29.06.2019 KRAKOVA U15 EM 17. 75 kg M
Jere Heino PPM
25.06.2019 MINSK EUROPEAN GAMES 10. 125 kg M
Elias Kuosmanen Haka
29.06.2019 MINSK EUROPEAN GAMES 13. 97 kg M
Tuomas Lahti YTK
29.06.2019 MINSK EUROPEAN GAMES 9. 130 kg M
Mikko Peltokangas Virkiä
05.07.2019 MADRID GRAN PREMIO DE 13. 67 kg M
Arvi Savolainen LA
05.07.2019 MADRID GRAN PREMIO DE 1. 97 kg M
Lauri-Matti Kuvaja TaJuJu
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 1. 80 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Erkki Sohlman MuurY
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 2. 80 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Venla Vienola JyPÄ
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 1. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pinja Vienola JyPÄ
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jaakko Huurre JyPÄ
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Halgord Ahmadi JyPÄ
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 1. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Kirjavainen KoPy
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 2. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskari Tuovinen KoPy
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 3. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eetu Jokinen KoPy
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 4. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aaro Lepoaho KoPy
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 5. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Myllymäki MuurY
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 1. 50 kg M
Casper Salonen JyPÄ
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 2. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rasmus Karkee KoPy
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 3. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Simo Nieminen MuurY
13.07.2019 KORPILAHT PALVIPÄIVÄT RAN 1. 60 kg M
Helle Vallin VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 28 kg N
Siiri Mäenpää VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Meri-Li Vallin VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 3. 28 kg N
Vilja Vallin VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 32 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 38 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 2. 38 kg N
Elias Vesterholm VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 28 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 2. 28 kg M
Karwan Ahmadi BJJ
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Toufan Ahmadi BJJ
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 2. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kobad Ahmadi VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sapur Ahmadi VaaTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 2. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Markku Varsanpää VVV
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 75 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Markus Ahtiainen PeTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 80 kg M
Andreas Nordin BJJ
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskari Riihioja PeTo
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 1. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Janne Mäkinen VVV
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 2. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marcus Takala BJJ
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 3. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Risto Pajula BJJ
20.07.2019 VAASA WASA BEACH WRES 4. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Akseli Erkkola HPM
21.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 14. 55 kg M
Roni Nevalainen KoPa
21.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 10. 55 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
22.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 9. 48 kg M
Nestori Mannila YKV
22.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 15. 60 kg M
Jutta Ala-Ranta IK
22.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 9. 46 kg N
Kasperi Kauhanen PoWe
23.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 5. 65 kg M
Aliisa Tuomi ViPy
23.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 17. 53 kg N
Alisa-Maria Pauna KI
23.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 14. 57 kg N
Niko Hyvönen KoPa
23.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 10. 51 kg M
Miko Elkala LA
23.07.2019 BAKU EYOF-KISAT 15. 65 kg M
Juuso Latvala IK
26.07.2019 MINSK OLEG KARAVAEV T 14. 63 kg M
Niko Erkkola IK
27.07.2019 MINSK OLEG KARAVAEV T 7. 77 kg M
Sakke Purolainen Koovee
27.07.2019 MINSK OLEG KARAVAEV T 11. 77 kg M
Tuomas Lahti YTK
27.07.2019 MINSK OLEG KARAVAEV T 5. 130 kg M
Konsta Mäenpää IK
27.07.2019 MINSK OLEG KARAVAEV T 13. 130 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 1. 40 kg M
Tiitus Karvonen LrTU
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 2. 40 kg M
Lenni Liiri LrTU
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 3. 40 kg M
Aleksi Manninen SimVe
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 4. 40 kg M
Rahim Tebojev LrTU
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 1. 50 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 2. 50 kg M
Topias Laukkanen LrTU
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 3. 50 kg M
Joonas Havukainen Kamiza
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 1. 60 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Selim Bogucanin SimVe
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 2. 60 kg M
Semir Bogucanin SimVe
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 3. 60 kg M
Joona Vaittinen SimVe
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 4. 60 kg M
Saku Kuukka Kamiza
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 1. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ella Ollikainen Kamiza
27.07.2019 LAPPEENRA ITÄ-SUOMEN RANT 1. 60 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskar Kassinen HPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 22 kg M
Oliver Nordling EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 22 kg M
Elias Tihinen MuVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 22 kg M
Vilho Viitasalo Haka
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 27 kg M
Emirhan Albayrak HPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 27 kg M
Steven Objartel EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 27 kg M
Daniel Helenius VV
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 27 kg M
Vilho Schmitt MuVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 27 kg M
Revor Mägi EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 27 kg M
Niklas Sippala SalSa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 30 kg M
August Schmitt MuVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 30 kg M
Kennet Keskülä EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 30 kg M
Dani Timonen YTK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 30 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 30 kg M
Milja Tihinen MuVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 30 kg N
Ekku Tarkkio PPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 32 kg M
Otto Luukkonen KKV
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 32 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 32 kg M
Matvej Vaisman JVK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 32 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 32 kg M
Marten Nordling EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 7. 32 kg M
Ken-Markus Kalvet EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 8. 32 kg M
Daniel Jasnov JäVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 35 kg M
Sultan Kushtov VaSa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 35 kg M
Jouko Kantoluoto LA
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 35 kg M
Tanel Laisarv EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 35 kg M
Kaius Juusela VaSa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 35 kg M
Matias Tihinen MuVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 7. 35 kg M
Akseli Schmitt MuVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 38 kg M
Mairold Einart EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 38 kg M
Tatu Mehto SuolU
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 38 kg M
Aron Laurits EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 38 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 42 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 42 kg M
Robert Agajanian RUS
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 42 kg M
Virgo Vähk EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 42 kg M
Luca Räty JVK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 42 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 42 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 7. 42 kg M
Rico-Roven Rohtla EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 8. 42 kg M
Oskari Pursiainen YTK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 46 kg M
Marcus Törhönen TaVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 46 kg M
Otto Pääkkönen JVK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 46 kg M
Sami Kantoluoto LA
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 46 kg M
Ruslan Andreejev RUS
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 46 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 46 kg M
Jakob-Marten Saluvee EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 7. 46 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 50 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 50 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 50 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 50 kg M
Samu Luojus VaSa
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 5. 50 kg M
Dmitri Pobjarzin EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 6. 50 kg M
Mico Räty JVK
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 7. 50 kg M
Samson Agajanian RUS
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 54 kg M
Aigar Nurk EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 54 kg M
Elar Hinno EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 63 kg M
Kerdo Vähk EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 63 kg M
Jegor Sahno EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 69 kg M
Santeri Karppinen VV
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 69 kg M
Viktor Koshelev RUS
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 76 kg M
Olavi Laisarv EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 76 kg M
Kasperi Karppinen VV
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 3. 76 kg M
Elmer Lappalainen KPM
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 4. 76 kg M
Kahro Pallon EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 100 kg M
Elina Nuiamäe EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 47 kg N
Liisbet Milvaste EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 2. 47 kg N
Krislin Kirss EST
28.07.2019 HELSINKI SUMON MUISTOPAI 1. 64 kg N
Kasperi Kauhanen PoWe
02.08.2019 SOFIA KADETTIEN MM 16. 65 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
02.08.2019 SOFIA KADETTIEN MM 5. 80 kg M
Lauri Mähönen LapinV
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 2. 60 kg M
Mikko Peltokangas Virkiä
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 13. 67 kg M
Rami Syrjä SPM
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 15. 67 kg M
Artem Shapovalov Koovee
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 5. 72 kg M
Matias Lipasti IK
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 12. 77 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 13. 77 kg M
Jarno Ålander HeTa
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 7. 82 kg M
Rami Hietaniemi NJ
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 3. 87 kg M
Toni Metsomäki IK
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 7. 87 kg M
Vili Ropponen IK
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 8. 87 kg M
Elias Kuosmanen Haka
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 3. 97 kg M
Arvi Savolainen LA
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 3. 97 kg M
Konsta Mäenpää IK
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 1. 130 kg M
Tuomas Lahti YTK
03.08.2019 DORTMUND SAKSAN GRAND PR 11. 130 kg M
Jasper Rolin HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jerry Rolin HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arshavir Darakhshanifara HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 30 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 30 kg M
Johan Stähle HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emirhan Albayrak HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 4. 30 kg M
Onni Lahikainen HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 40 kg M
Henry Niiranen HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 40 kg M
René Partida HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 40 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 50 kg M
Charuphot Phaophang HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 50 kg M
Alex Wallius HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 50 kg M
Akseli Erkkola HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 60 kg M
Roni Nevalainen KoPa
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 60 kg M
Adrian Vuohela HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 60 kg M
Kasperi Karppinen VV
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 70 kg M
Santeri Karppinen JVK
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 70 kg M
Andri Matrov EST
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. +70 kg M
Kenneth Kunnarpuu EST
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. +70 kg M
Said Hosseini HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 70 kg M
Egbal Rezaei HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Harri Kolehmainen HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jouni Rosenlöf HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 80 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Taymi Kovraev HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 80 kg M
Afshin Hossini HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 80 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Suleiman Ahmadi HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 4. 80 kg M
Sajjad Rajai HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 90 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. 90 kg M
Momine Drane PoFi
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kenneth Kunnarpuu EST
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 4. 90 kg M
Ville Björklund HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 5. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ali Darakhshanifara HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. +90 kg M
Heikki Jussila HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 2. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Zaur Tutuev HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 3. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Uolevi Ojala PoFi
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 4. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Andri Matrov EST
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 5. +90 kg M
Hanna Mykkänen HPM
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 60 kg N
Martti Pitkänen TErä
03.08.2019 HELSINKI HELSINKI BEACH 1. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Taru Vainionpää KuKu
14.08.2019 TALLINNA JUN MM 13. 50 kg N
Juho Pahikainen HaHe
16.08.2019 TALLINNA JUN MM 22. 87 kg M
Elmer Mattila Koovee
17.08.2019 TALLINNA JUN MM 7. 67 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
17.08.2019 TALLINNA JUN MM 22. 72 kg M
Otto Ketonen IK
17.08.2019 TALLINNA JUN MM 15. 82 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 70 kg M
Erkki Sohlman MuurY
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kalmer Kukk EST
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 3. 70 kg M
Artem Shapovalov Koovee
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 80 kg M
Jukka Saari HI
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 80 kg M
Joonas Uusi-Autti JKLFC
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Markus Ahtiainen PeTo
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 90 kg M
Markus Hakanen MuurY
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 3. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arttu-Petteri Klami KPM
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. +90 kg M
Jari Rantala LaNo
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. +90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Urho Susi JäVo
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 25 kg M
Oiva Susi JäVo
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 25 kg M
Jasper Hannula HI
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 30 kg M
Jaakko Huurre JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rasmus Proovel EST
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 3. 30 kg M
Ramin Yousefi HWJ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 35 kg M
Junas Eljurkaev JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Max Nieminen JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 3. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Silvennoinen HWJ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 40 kg M
Egert Männik EST
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 40 kg M
Sander Alekand EST
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 3. 40 kg M
Viljo Nykänen HI
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 4. 40 kg M
Halgord Ahmadi JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 5. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jaan Armi EST
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 6. 40 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 50 kg M
Onni Myllymäki MuurY
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 50 kg M
Väinö Mikkonen JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 3. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Madis Armi EST
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 4. 50 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 60 kg M
Simo Nieminen MuurY
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 60 kg M
Venla Vienola JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pinja Vienola JyPÄ
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ari Hakanen MuurY
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 1. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mika Susi JäVo
18.08.2019 JYVÄSKYLÄ RANTAPAININ SUO 2. 70 kg M
Dinislam Bammatov RUS
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 63 kg M
Nestori Mannila VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 63 kg M
Rainer Viilveer EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 63 kg M
Juho Lamberg VaaKu
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 63 kg M
Veeti Purolainen Koovee
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 63 kg M
Kalmer Kukk EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 63 kg M
Victor Koshelev RUS
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 67 kg M
Juuso Latvala IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 67 kg M
Ott Saar EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 67 kg M
Arttu Hakala VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 67 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 67 kg M
Arkadi Kirakosian RUS
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 74 kg M
Tanel Pörk EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 74 kg M
Samu Rajakangas VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 74 kg M
Iiro Piippo VaaKu
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 82 kg M
Harri Mamia TaPs
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 82 kg M
Antti Haanpää JäVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 92 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 92 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 92 kg M
Jakko Raik EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 92 kg M
Arvi Savolainen LA
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 130 kg M
Uku Laik EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 130 kg M
Joona Tuuri SPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 41 kg M
Oliver Pada VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 45 kg M
Aapo Hakala VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 45 kg M
Lauri Perkka IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 45 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 51 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 51 kg M
Miro Leinonen RVM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 51 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 55 kg M
Artturi Kotilainen RVM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 55 kg M
Viljo Ketonen IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 55 kg M
Luka Kajanne YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 55 kg M
Joonas Koivisto TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 55 kg M
Stefan-Lauri Mölder EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 55 kg M
Veeti Tuuri SPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 60 kg M
Veeti Laakso KPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 60 kg M
Roope Rusi TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 60 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 60 kg M
Eemeli Nurhonen TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 60 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 60 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 60 kg M
Tauri Lill EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 60 kg M
Kasperi Karppinen VV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 71 kg M
Joonas Perkka IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 71 kg M
Juho Takamaa IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 71 kg M
Santeri Karppinen JVK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 71 kg M
Veeti Kajanne YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 71 kg M
Kalle Laisarv EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 71 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 71 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 71 kg M
Robyn Paulberg EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 80 kg M
Olavi Laisarv EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 80 kg M
Petteri Talala IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 80 kg M
Ilari Kurunsaari SPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 80 kg M
Leevi Simojoki YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 80 kg M
Ville Iljas EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 80 kg M
Esa Lohi PYRY
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 80 kg M
Kennet Künnarpuu EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 100 kg M
Fred-Markus Rüü EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 100 kg M
Roope Kataja PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 100 kg M
Oliver Pano NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 100 kg M
Surä Abbassoy HPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 35 kg N
Eha-Ester Laube EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 35 kg M
Eevi Salonen TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 35 kg N
Helen Saluvee EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 35 kg N
Lisette Böttker EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 45 kg N
Iina Lintala VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 45 kg N
Mirelle Juninen EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 45 kg N
Liisbet Milvaste EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 45 kg N
Elina Nuiamäe EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 55 kg N
Iida Lusenius TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 55 kg N
Arsi Vaaranmaa IK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 21 kg M
Hans Saluvee EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 21 kg M
Kennet Kaljola EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 24 kg M
Tomi Olek EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 24 kg M
Maksim Kolbasnik EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 24 kg M
Abdul Abbassoy HPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 24 kg M
Arttu Rinne TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 24 kg M
Vili Hulttinen Haka
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 24 kg M
Saku Hulttinen Haka
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 24 kg M
Loore-Liisa Böttker EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 24 kg N
Oskar Kassinen HPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 24 kg M
Roel Luostarinen JäVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 27 kg M
Reko Ketonen Koovee
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 27 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 27 kg M
Rasmus Palmiste EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 27 kg M
Emilio Esteba Blanco NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 27 kg M
Cristian Olek EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 27 kg M
Richard Böttker EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 27 kg M
Daniel Helenius VV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 27 kg M
Petrik Tamson EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 27 kg M
Steven Objartel EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 10. 27 kg M
Carl Olek EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 11. 27 kg M
Joona Kause TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 12. 27 kg M
Loit Pütsepp EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 13. 27 kg M
Brayan Laine EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 14. 27 kg M
Vilho Viitasalo Haka
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 15. 27 kg M
Ekku Tarkkio PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 31 kg M
Mario Kaljola EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 31 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 31 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 31 kg M
Romet Poolakese EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 31 kg M
Mark Röbakov EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 31 kg M
Urho Laine TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 31 kg M
Gudmund Roosiöis EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 31 kg M
Lenni Yli-Hannuksela TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 31 kg M
Toivo Vairinen TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 10. 31 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 11. 31 kg M
Eemeli Alanen Koovee
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 12. 31 kg M
Armin Mandri EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 13. 31 kg M
Rasmus Proovel EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 13. 31 kg M
Brenet Juninen EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 13. 31 kg M
Jalo Ketonen Koovee
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 36 kg M
Sultan Kushtov VaSa
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 36 kg M
Paulus Alatalo VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 36 kg M
Platon Yastrebov HPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 36 kg M
Patrik Alatalo VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 36 kg M
Vili Lehtimäki YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 36 kg M
Mikko Räty TuTo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 36 kg M
Mario Kutsar EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 36 kg M
Einar Omarson NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 36 kg M
Valto Lusenius TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 10. 36 kg M
Tristjan Hansalu EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 10. 36 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 12. 36 kg M
Atte Keskitalo TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 13. 36 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 14. 36 kg M
Aron Lavrits EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 41 kg M
Venno Pörk EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 41 kg M
Aatos Pelto-Lampola TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 41 kg M
Otso Tomula PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 41 kg M
Oskari Lusenius TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 41 kg M
Egert Männik EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 41 kg M
Janne Räty TuTo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 41 kg M
Arttu Hämäläinen TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 41 kg M
Ramon Uibo EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 41 kg M
Rasmus Peets EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 46 kg M
Aaron Tönismaa EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 46 kg M
Georg-Kaarel Ingas EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 46 kg M
Aatu Salminen TuTo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 46 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 46 kg M
Marten Annuk EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 50 kg M
Jakob Marten Saluvee EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 50 kg M
Ekku Tarkkio PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 32 kg M
Romus Luostarinen JäVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 32 kg M
Danil Vahrin EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 32 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 35 kg M
Kaius Juusela VaSa
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 35 kg M
Martin Aak NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 35 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 35 kg M
Oliver Palmiste EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 35 kg M
Ramin Yousefi HWJ
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 35 kg M
Dion Papadatos EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 35 kg M
Mauno Kaura Koovee
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 35 kg M
Niilo Välineva PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 35 kg M
Aron Salonen VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 38 kg M
Mardo Ärmus EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 38 kg M
Nestori Vettenranta PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 38 kg M
Artturi Eemeli Reinio EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 38 kg M
Onni Sivula KuRy
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 38 kg M
Casper Elverhoi NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 38 kg M
Sander Alekand EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 38 kg M
Mairold Einard EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 38 kg M
Oskari Pursiainen YTK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 43 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 43 kg M
Janno Iljas EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 43 kg M
Leevi Nurmi TP
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 43 kg M
Arsenij Sevtsenko EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 43 kg M
Jaan Armi EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 43 kg M
Ilmari Simola Haka
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 43 kg M
Robin Lindeman PPM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 43 kg M
Madis Armi EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 9. 43 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 48 kg M
Samu Luojus VaSa
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 48 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 48 kg M
Otto Pääkkönen JVK
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 48 kg M
Timor Arusaar EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 48 kg M
Marcus Törhönen TaVo
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 48 kg M
Georg Martin Metsma EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 48 kg M
Sebastian Åbrant VVV
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 54 kg M
Carl Nilov EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 54 kg M
Robin Vares EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 54 kg M
Leif Noah Johnsen NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 60 kg M
Marcus-Evert Uhtjärv EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 60 kg M
Elar Hinno EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 3. 60 kg M
Roope Rusi TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 4. 60 kg M
Alexander Pano NOR
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 5. 60 kg M
Joosep Kold EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 6. 60 kg M
Uku Eskel EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 7. 60 kg M
Onni Vairinen TWM
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 8. 60 kg M
Roope Virtanen AuPs
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 1. 80 kg M
Kahro Pallon EST
24.08.2019 TURKU KALLE MÄKISEN P 2. 80 kg M
Urho Susi JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 26 kg M
Eemeli Nurmi TP
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 26 kg M
Roberta Luostarinen JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 28 kg N
Väinö Poutanen PPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 28 kg M
Emirhan Albayrak HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 28 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 30 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 30 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 30 kg M
Jesse Saarinen JPI
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 30 kg M
Arshavir Darakhshanifara HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 32 kg M
Romus Luostarinen JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 32 kg M
Daniil Korotkov HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 32 kg M
Luca Haasanen PoWe
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 32 kg M
Jouko Kantoluoto LA
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 35 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 35 kg M
Vili Lehtimäki YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 35 kg M
Eemeli Vesasto TP
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 35 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 6. 35 kg M
Robi Tikkanen YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 7. 35 kg M
Daniel Jasnov JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 38 kg M
Robin Ketolainen YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 38 kg M
Akseli Ojala JPI
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 42 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 42 kg M
Nikita Jakovlev HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 42 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 42 kg M
Leevi Laine YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 42 kg M
René Partida HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 6. 42 kg M
Henry Niiranen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 7. 42 kg M
Viljami Walldén JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 7. 42 kg M
Joona Hakola JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 46 kg M
Oskari Pursiainen YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 46 kg M
Sami Kantoluoto LA
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 46 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 46 kg M
Charuphot Phaophang HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 54 kg M
Luka Kajanne YTK
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 54 kg M
Toivo Kolehmainen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 54 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 54 kg M
Ansar Tutuev HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 54 kg M
Jacob Caricato HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 70 kg M
Akseli Virtanen PPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 70 kg M
Ruslan Vartiaynen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 70 kg M
Rizvan Gataev HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 70 kg M
Roni Nevalainen KoPa
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 57 kg M
Niko Hyvönen KoPa
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 57 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 57 kg M
Miska Vanamo HyPk
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 57 kg M
Tuure Lindström KarkU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 57 kg M
Akseli Erkkola HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 65 kg M
Vili Heikkilä LA
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 65 kg M
Oscar Malmari EsU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 65 kg M
Jere Pekkarinen EsU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 65 kg M
Otto Sällström PoWe
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 65 kg M
Ahmed Mohamed HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 6. 65 kg M
Magomed Gataev HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 7. 65 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 86 kg M
Taymi Kovraev HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 86 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 86 kg M
Roope Kataja PPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 86 kg M
Sajjad Rajai HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 86 kg M
Patrik Varteva EsU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 97 kg M
Zaur Tutuev HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 125 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Noora Pöllänen HyPk
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 53 kg N
Laura Turpeinen KarkU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 53 kg N
Anni Hanhineva JäVo
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 53 kg N
Mea Laakso KarkU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 63 kg N
Hanna Mykkänen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 63 kg N
Rosa-Maria Kataja PPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 69 kg N
Aino Kuitunen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 69 kg N
Laura Talvensaari HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 32 kg N
Surä Abbassoy HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 32 kg N
Maija Kuisma HyPk
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 32 kg N
Anna Kataja JPI
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 32 kg N
Fiona Lehtinen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 5. 32 kg N
Neea Mähönen HyPk
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 6. 32 kg N
Nea Turpeinen KarkU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 1. 39 kg N
Viivi Porttikallio HyPk
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 2. 39 kg N
Siiri Lindström KarkU
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 3. 39 kg N
Eeva Alhonen HPM
07.09.2019 HYVINKÄÄ FFC 4. 39 kg N
Dinislam Bammatov RUS
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 63 kg M
Arttu Hakala VVV
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 63 kg M
Nestori Mannila VVV
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 63 kg M
Rami Syrjä SPM
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 67 kg M
Victor Koshelev RUS
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 67 kg M
Elmer Mattila Koovee
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 67 kg M
Ott Saar EST
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 4. 67 kg M
Juuso Latvala IK
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 5. 67 kg M
Emil Höst KeU
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 6. 67 kg M
Jere Heinonen LA
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 7. 67 kg M
Artem Shapovalov Koovee
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 74 kg M
Arkadi Kirakosian RUS
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 74 kg M
Toni Ojala Haka
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 74 kg M
Mikko Peltokangas Virkiä
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 4. 74 kg M
Tomi Eronen PopI
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 5. 74 kg M
Ismo Korhonen PopI
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 6. 74 kg M
Vachtang Gvilia RUS
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 7. 74 kg M
Samu Rajakangas VVV
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 8. 74 kg M
Tanel Pörk EST
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 9. 74 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 82 kg M
Roni Purolainen Koovee
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 82 kg M
Sakke Purolainen Koovee
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 82 kg M
Kalle Pajunen PYRY
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 4. 82 kg M
Danila Bognanov RUS
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 92 kg M
Antti Haanpää JäVo
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 92 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 92 kg M
Arvi Savolainen LA
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 130 kg M
Aleksandr Badanin RUS
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 130 kg M
Uku Laik EST
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 130 kg M
Ukko Korhonen VuVe
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 34 kg M
Kaius Juusela VaSa
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 34 kg M
Thomas Havia VuVe
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 38 kg M
Elias Särki VuVe
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 38 kg M
Tino Korhonen LA
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 42 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 42 kg M
Miro Rossi LrTU
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 42 kg M
Aapo Hakala VVV
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 46 kg M
Rahim Tebojev LrTU
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 46 kg M
Lauri Perkka IK
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 46 kg M
Topias Laukkanen LrTU
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 4. 46 kg M
Otso Ojanen LA
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 5. 46 kg M
Samu Luojus VaSa
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 50 kg M
Veeti Laakso KPM
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 58 kg M
Kasperi Karppinen VV
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 69 kg M
Juho Takamaa IK
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 69 kg M
Joonas Perkka IK
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 3. 69 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 4. 69 kg M
Onni Mäki LA
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 5. 69 kg M
Daniel Liedes LA
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 6. 69 kg M
Esa Lohi PYRY
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 1. 78 kg M
Elmer Lappalainen KPM
07.09.2019 KOTKA LOHI-PAINIT 2. 78 kg M
Topias Sippala SalSa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Tihinen MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 21 kg M
Jouko Lasanen LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Vimpari VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 21 kg M
Luka Kemppainen LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 26 kg M
Martti Sia KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 26 kg M
Mihail Ivanchik OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 26 kg M
Vilho Vimpari VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 26 kg M
Asla Autio LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 26 kg M
Vilho Schmitt MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 6. 26 kg M
Eero Seväkivi MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 7. 26 kg M
Matias Liisanantti SWE
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 28 kg M
Olavi Repo OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Verneri Lahdenperä LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Ala-Seppälä VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 31 kg M
Aleksi Laine KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 31 kg M
Aleksi Hosionaho LNM
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 31 kg M
Lenni Jaakola LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ronni Ruonaniemi LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 34 kg M
Rasmus Laitinen OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Renne Seppänen LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 34 kg M
Roope Isokoski HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 37 kg M
Jasperi Lahdenperä LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aamos Sandberg LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Vanhala KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 39 kg M
Santeri Siivola LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 39 kg M
Riku Luiro LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 39 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Isokoski HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 39 kg M
Arttu Huotari MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 39 kg M
Sofia Väyrynen LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 24 kg N
Ella Törmänen KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hilla Pietilä HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kerttu Laine KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Liisa Lasanen LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marina Gardniya KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 32 kg N
Milja Tihinen MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 32 kg N
Wilma Hokkanen LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viivi Lintala VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aaro Veijola LNM
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 70 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 70 kg M
Melvin Salonen VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 29 kg M
Niklas Sippala SalSa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 29 kg M
August Schmitt MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 29 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 29 kg M
Onni Ojatalo KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 29 kg M
Roni Joutsijärvi KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 32 kg M
Matvej Vaisman JVK
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 32 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 32 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 32 kg M
Matias Maijala KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 36 kg M
Kalle Pakanen KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 36 kg M
Lauri Sia KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 36 kg M
Miro Jaakola LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 36 kg M
Veikko Rundgren LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 36 kg M
Matias Tihinen MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 6. 36 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 7. 36 kg M
Aron Salonen VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 40 kg M
Akseli Schmitt MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 40 kg M
Jaani Löllö KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 40 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 40 kg M
Aatu Kesti KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 40 kg M
Luca Räty JVK
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 6. 40 kg M
Oliver Linna VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 7. 40 kg M
Atte Suhonen HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 44 kg M
Veeti Passi KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 44 kg M
Eeli Kiuru KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 44 kg M
Rasmus Helenius MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 44 kg M
Alvar Långström OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 44 kg M
Noel Huhta SWE
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 6. 44 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 7. 44 kg M
Otto Pääkkönen JVK
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 47 kg M
Akseli Räihä OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 47 kg M
Ante Pulju LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 47 kg M
Samuli Niva OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 47 kg M
Aleksi Niva OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 47 kg M
Sampo Saarinen LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 52 kg M
Sebastian Åbrant VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 52 kg M
Hemmi Långström OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 52 kg M
Anton Könönen KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 52 kg M
Roni Thomasson KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 52 kg M
Arttu Kallio KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 55 kg M
Eetu Isokoski LNM
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 55 kg M
Aaro Veijola LNM
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 69 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 69 kg M
Arvi Isotalus OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 69 kg M
Aron Salonen VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 38 kg M
Atte Suhonen HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 41 kg M
Lenni Urpiola VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 41 kg M
Riku Joutsijärvi KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 45 kg M
Julius Löytynoja KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 45 kg M
Joel Löllö KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 45 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 45 kg M
Jimi Witick KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 55 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 55 kg M
Kasperi Kallio KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 55 kg M
Atte Tihinen MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 55 kg M
Saku Määttä HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 55 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 6. 55 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 60 kg M
Joel Salmela LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 60 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 71 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 71 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 71 kg M
Santeri Karppinen JVK
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 71 kg M
Jim Valikainen KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 71 kg M
Emilia Miettinen LapinV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 26 kg N
Iida-Maria Isokoski HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ronja Paso LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 33 kg N
Åsa Thodén KäTa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 33 kg N
Janika Pakanen KI
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 33 kg N
Martta Heikkinen KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 40 kg N
Anni Sippala SalSa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 40 kg N
Enni Meripaasi LNM
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 40 kg N
Alicia Pekkala SWE
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 40 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 48 kg N
Janna Pahikainen HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 48 kg N
Iina Lintala VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 48 kg N
Ronja Heikkinen KaJu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 48 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 5. 48 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 61 kg N
Aino Veijola HaHe
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 61 kg N
Aava Valtokari ViVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 61 kg N
Raisa Laitinen MuVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 4. 61 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 1. 68 kg N
Selma Pihlaja VVV
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 2. 68 kg N
Alina Rajatalo LaLu
07.09.2019 MUHOS TAPSAN PAINIT 3. 68 kg N
Roope Saarinen HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aapo Raatikainen HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tristan Pehrsson VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 22 kg M
Vili Järvinen HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Valtteri Parkko PoWe
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 24 kg M
Oskar Kassinen HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 24 kg M
Miron Issajev HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Värtö PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 24 kg M
Oliver Nordling EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 24 kg M
Emirhan Albayrak HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 28 kg M
Steven Objartel EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 28 kg M
Maximus Purmonen HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 28 kg M
Noa Telenius HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 28 kg M
Kasper Pehrsson VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 28 kg M
Tiitus Väre VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 28 kg M
Julius Rissanen HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 28 kg M
Marten Nordling EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 33 kg M
Aaro Lehto PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Akseli Pilkama KeU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 33 kg M
Saliakh Bokov EsU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 37 kg M
Mukhammad-Ali Khazbiev EsU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 37 kg M
Rasmus Nordling EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 37 kg M
Otto Korpela HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 65 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 30 kg M
Roni Aho PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 30 kg M
Aaron Heinonen NuVo
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 30 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 30 kg M
Dani Timonen YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 30 kg M
Onni Mutanen PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 30 kg M
Eino Värtö PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 30 kg M
Eelis Brunila PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 8. 30 kg M
Platon Yastrebov HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 34 kg M
Daniil Korotkov HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 34 kg M
Elmo Härkönen PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 34 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 34 kg M
Sultan Kushtov VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 37 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 37 kg M
Vili Lehtimäki YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 37 kg M
Tahir Albayrak HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 37 kg M
Viljo Nykänen HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 37 kg M
Daniil Zakariadze HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 37 kg M
Daniel Raitala YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 7. 37 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 45 kg M
Akseli Ruotanen KeU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 45 kg M
Otso Tomula PPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 45 kg M
Kaius Juusela VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 33 kg M
Pauli Iisakka KarkU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 33 kg M
Antti Räsänen PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 33 kg M
Leo Lohi PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 33 kg M
Jasper Hannula HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 33 kg M
Robin Ketolainen YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 38 kg M
Lassi Ryhänen YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 38 kg M
Ilmari Simola Haka
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 38 kg M
Viljami Laakso KPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 38 kg M
Niilo Nurminen HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 38 kg M
Oskari Pursiainen YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 42 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 42 kg M
Henry Niiranen HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 42 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 42 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 42 kg M
Joona Junnila HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 52 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 52 kg M
Alex Wallius HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 52 kg M
Luka Kajanne YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 59 kg M
James Nurmi HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 59 kg M
Veikko Silvennoinen HI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 59 kg M
Jani Laptenok PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 59 kg M
Vili Kujanpää HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 72 kg M
Daniel Liedes LA
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 72 kg M
Kahro Pallon EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 91 kg M
Kyri Baygiraev PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 54 kg M
Denis Bergkhalt PopI
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 54 kg M
Jesse Mäkelä HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 60 kg M
Topi Iisakka KarkU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 60 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 60 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 67 kg M
Veeti Aalto VaSa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 67 kg M
Onni Mäki LA
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 67 kg M
Elmer Lappalainen KPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 78 kg M
Saku Pajamies EsU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 78 kg M
Otto Sepponen LoVo
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 24 kg M
Abdul Abbassoy HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 24 kg M
Teo Törnqvist YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 24 kg M
Vili Hulttinen Haka
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 27 kg M
Elis Koivula Haka
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 27 kg M
Daniel Helenius VV
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 27 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 30 kg M
Eetu Tammelin YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 30 kg M
Benjamin Raitala YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 30 kg M
Jere Kainulainen YTK
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 35 kg M
Enzo Väisänen PPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 35 kg M
Leo Heikkinen PoWe
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 35 kg M
Neela Juvonen PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 27 kg N
Ilona Lohi PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 27 kg N
Inka Tomula PPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 32 kg N
Surä Abbassoy HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 32 kg N
Laura Talvensaari HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 32 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 32 kg N
Helen-Kristiina Saluvee EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 5. 32 kg N
Sofia Vilhola KVV
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 6. 32 kg N
Nea Turpeinen KarkU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 37 kg N
Etsiina Mamia TaPs
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 37 kg N
Anna-Liisa Ots EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 37 kg N
Liisa Lohi PYRY
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 4. 37 kg N
Elina Nuiamäe EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 49 kg N
Liisbet Milvaste EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 49 kg N
Vera Lappalainen KPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 49 kg N
Laura Turpeinen KarkU
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 55 kg N
Noelia Leskinen HeTa
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 55 kg N
Kaisa Pallon EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 3. 55 kg N
Aino Kuitunen HPM
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 1. 67 kg N
Krislin Kirss EST
14.09.2019 VANTAA VANTAAN SAMMON 2. 67 kg N
Rami Hietaniemi NJ
15.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 21. 87 kg M
Elias Kuosmanen Haka
15.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 11. 97 kg M
Lauri Mähönen LapinV
16.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 23. 60 kg M
Niko Erkkola IK
16.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 32. 77 kg M
Konsta Mäenpää IK
16.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 27. 130 kg M
Jere Heino PPM
20.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 23. 125 kg M
Ville Heino PPM
21.09.2019 NUR-SULTA SEN MM 39. 86 kg M
Perttu Niemi LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasper Rolin HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jerry Rolin HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Otto Sepponen LoVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 24 kg M
Oskar Kassinen HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 24 kg M
Saku Hulttinen Haka
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 24 kg M
Severi Sainio PYRY
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Hulttinen Haka
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 25 kg M
Matias Tervonen Haka
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 25 kg M
Dimitrios Menegis YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joselia Loren LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 25 kg N
Julius Rissanen HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 27 kg M
Aapo Mattila LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Olavi Karlsson JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Neea Mähönen HyPk
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 27 kg N
Anna Kataja JPI
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 30 kg N
Neo Takkula LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Karhunen JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aava Susi JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 32 kg N
Aaro Haanpää JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Akseli Koivisto PoWe
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 32 kg M
Akseli Pilkama KeU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 32 kg M
Oscar Ståhle HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nico Mattila TP
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Enzo Väisänen PPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 35 kg M
Teemu Kukko TaVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 74 kg M
Radu Onoiu VaSa
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 74 kg M
Emil Höst KeU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 74 kg M
Vili Kujanpää HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 74 kg M
Taymi Kovraev HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 79 kg M
Sajjad Rajai HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 86 kg M
Zaur Tutuev HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 125 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roel Luostarinen JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 29 kg M
Roni Aho PYRY
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 29 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 29 kg M
Aaron Heinonen NuVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 29 kg M
Urho Malkamäki LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 29 kg M
Väinö Poutanen PPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 29 kg M
Ekku Tarkkio PPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 32 kg M
Arshavir Darakhshanifara HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 32 kg M
Otto Luukkonen KKV
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 32 kg M
Daniil Korotkov HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 32 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 7. 32 kg M
Romus Luostarinen JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 8. 32 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 34 kg M
Matias Arpiainen YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 34 kg M
Jouko Kantoluoto LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 34 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 34 kg M
Pauli Iisakka KarkU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 34 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 34 kg M
Eemeli Vesasto TP
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 7. 34 kg M
Elmo Härkönen PYRY
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 8. 34 kg M
Robin Ketolainen YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 38 kg M
Lassi Ryhänen YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 38 kg M
Akseli Ojala JPI
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 38 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 41 kg M
René Partida HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 41 kg M
Ilmari Simola Haka
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 41 kg M
Joona Hakola JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 45 kg M
Oskari Pursiainen YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 45 kg M
Marcus Törhönen TaVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 45 kg M
Tino Korhonen LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 45 kg M
Otso Ojanen LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 45 kg M
Sami Kantoluoto LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 45 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 48 kg M
Ali Barakhoyev HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 48 kg M
Samu Luojus VaSa
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 48 kg M
Joona Junnila HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 52 kg M
Miro Leinonen RVM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 52 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 52 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 52 kg M
Alex Wallius HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 52 kg M
Jesse Mäkelä HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 57 kg M
Charuphot Phaophang HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 57 kg M
Joonas Koivisto TWM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 57 kg M
Luka Kajanne YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 57 kg M
Artturi Kotilainen RVM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 57 kg M
Otso Lehtonen LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 57 kg M
Oscar Malmari EsU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 62 kg M
Muhammad Alihanov HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 62 kg M
Eemeli Nurhonen TWM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 62 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 62 kg M
Otto Sällström PoWe
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 62 kg M
Topi Iisakka KarkU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 62 kg M
Unto Haaslahti HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 68 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 68 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 68 kg M
Jere Pekkarinen EsU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 68 kg M
Sakari Karhu HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 68 kg M
Onni Mäki LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 6. 68 kg M
Daniel Liedes LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 7. 68 kg M
Leevi Simojoki YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 85 kg M
Nikolai Huttunen HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 85 kg M
Patrik Varteva EsU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 100 kg M
Jasper Lindqvist HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 100 kg M
Viljami Kotilainen JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 23 kg M
Oiva Susi JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 23 kg M
Abdul Abbassoy HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 23 kg M
Urho Susi JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 28 kg M
Beni Grönfors HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 28 kg M
Viljo Takala JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 28 kg M
Oiva Ilmolahti JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 28 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 5. 28 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 30 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 30 kg M
Dani Timonen YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 30 kg M
Verneri Kotilainen JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 30 kg M
Daniil Zakariadze HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 35 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 35 kg M
Onni Suomi AuPs
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 35 kg M
Emil Casalegno JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 4. 35 kg M
Nikita Jakovlev HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 42 kg M
Otso Tomula PPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 42 kg M
Viljami Walldén JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 46 kg M
Akseli Ruotanen KeU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 46 kg M
Surä Abbassoy HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 31 kg N
Vilma Rajanen JäVo
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 31 kg N
Nea Turpeinen KarkU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 38 kg N
Inka Mälkönen LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 38 kg N
Noora Pöllänen HyPk
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 54 kg N
Laura Turpeinen KarkU
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 54 kg N
Nino Takkula LA
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 3. 54 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Hulttinen Haka
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 1. 25 kg M
Abdul Abbassoy HPM
21.09.2019 JÄRVENPÄÄ ALUEMEST UUSIMA 2. 25 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 67 kg M
Tomi Loukola YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 67 kg M
Pauli Järvinen KuKu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 67 kg M
Miikael Jansson OP
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 67 kg M
Matias Lipasti IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 77 kg M
Sakke Purolainen Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 77 kg M
Niko Erkkola IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 77 kg M
Joni Komppa SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 77 kg M
Niko Hynninen VuVe
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 77 kg M
Vili Ropponen IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 87 kg M
Otto Ketonen IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 87 kg M
Nenna Mörsky SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 30 kg N
Rita Rantonen HWJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 30 kg N
Sofia Raattama SWE
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 30 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 30 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 37 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 37 kg N
Anni Sippala SalSa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 37 kg N
Alicia Pekkala SWE
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 37 kg N
Etsiina Mamia TaPs
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 37 kg N
Aamu Rintamäki YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 45 kg N
Iida Lusenius TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 45 kg N
Siiri Kallio LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 45 kg N
Ella Forsell KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 45 kg N
Helmi Syri VäVi
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 60 kg N
Selma Pihlaja VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 68 kg N
Väinö Vimpari VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 20 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 20 kg M
Arvo Ketonen Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 25 kg M
Vilho Huhtamäki NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 25 kg M
Arttu Raninen NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 25 kg M
Juhani Takala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Kjellbäck KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aarni Kivistö AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kalle Keski-Koukkari NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aapo Koivulahti KuKu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niilo Vuolle KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapro Vanharanta NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rasmus Orell NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 28 kg M
Matias Paajanen AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 32 kg M
Sisu Lundström VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 32 kg M
Urho Laine TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 32 kg M
Eeli Salin KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lassi Mäkinen KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jiri Saarela AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Atte Keskitalo TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 34 kg M
Onni Paajanen AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 34 kg M
Miika Ahomäki NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Mäkinen KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mikael Takala NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Salonen SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 41 kg M
Matti Keski-Koukkari NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ella Törmänen KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kerttu Laine KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eevi Salonen TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 33 kg N
Josefina Ojala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Saara Valkama VäVi
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 33 kg N
Serafiina Palo IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hilma Hietanen LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 41 kg N
Gabriella Siltamäki NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Joutsijärvi KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 33 kg M
Veeti Katajamäki IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 33 kg M
Väinö Syri VäVi
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 33 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 33 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 33 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 37 kg M
Kaapo Broo Virkiä
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 37 kg M
Samuel Saari JalJa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 37 kg M
Svantte Ala-Honkola KuKu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 37 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 37 kg M
Tino Norrgård IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 37 kg M
Noel Huhta SWE
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 39 kg M
Luca Räty JVK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 39 kg M
Teppo Turtiainen VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 39 kg M
Oliver Linna VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 39 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 39 kg M
Oskari Lusenius TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 39 kg M
Akseli Räihä OP
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 47 kg M
Elias Kallio LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 47 kg M
Joonas Saari JalJa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 47 kg M
Arne Söderlund VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 53 kg M
Roni Thomasson KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 53 kg M
Matias Jäntti YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 61 kg M
Aatu Jaakkonen YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 61 kg M
Oliver Alanen Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 61 kg M
Onni Vairinen TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 61 kg M
Otto Luukkonen KKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 33 kg M
Matvej Vaisman JVK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 33 kg M
Melvin Salonen VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 33 kg M
Urho Västi YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 33 kg M
Matias Maijala KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 36 kg M
Jalo Ketonen Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 36 kg M
Kalle Pakanen KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 36 kg M
Ramin Yousefi HWJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 36 kg M
Mauno Kaura Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 36 kg M
Onni Suomi AuPs
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 36 kg M
Aron Salonen VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 39 kg M
Hugo Rintamäki YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 39 kg M
Jaani Löllö KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 39 kg M
Eero Törmänen KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 39 kg M
Arnas Samuilis AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 42 kg M
Joona Tuuri SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 42 kg M
Elmeri Mäntylä AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 42 kg M
Miika Kiikeri YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 42 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 42 kg M
Aaro Ojala YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 42 kg M
Teemu Norrgård IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 42 kg M
Oliver Pada VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 46 kg M
Aapo Hakala VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 46 kg M
Lauri Perkka IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 46 kg M
Julius Löytynoja KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 46 kg M
Topi Kujala YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 46 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 46 kg M
Joel Löllö KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 46 kg M
Juuso Takala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 8. 46 kg M
Otto Pääkkönen JVK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 50 kg M
Dovydas Samuilis AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 50 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 50 kg M
Mico Räty JVK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 50 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 54 kg M
Joni Pitkänen SuolU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 54 kg M
Jimi Witick KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 54 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 54 kg M
Severi Mäenpää IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 54 kg M
Kasperi Kallio KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 54 kg M
Arttu Kallio KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 54 kg M
Oskari Talala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 58 kg M
Veeti Tuuri SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 58 kg M
Veeti Laakso KPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 58 kg M
Viljo Ketonen IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 58 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 58 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 58 kg M
Jere Heinonen LA
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 63 kg M
Onni Rintamäki YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 63 kg M
Onni Mäkelä PeKi
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 63 kg M
Topias Närvä IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 63 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 63 kg M
Joonas Perkka IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 69 kg M
Juho Takamaa IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 69 kg M
Jim Valikainen KI
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 69 kg M
Vili Heikkilä LA
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 69 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 69 kg M
Aleksi Närvä IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 69 kg M
Artturi Weckström LA
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 76 kg M
Petteri Talala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 76 kg M
Ilari Kurunsaari SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 76 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 21 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 21 kg M
Sisu Rantonen HWJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 21 kg M
Viljo Viitala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topias Sippala SalSa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapo Korhonen NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Akseli Valli IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 26 kg M
Martti Sia KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 26 kg M
Elmo Rintamäki YKV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 26 kg M
Kuisma Piirola Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 26 kg M
Matias Liisanantti SWE
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 26 kg M
Vilho Vimpari VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 26 kg M
Arttu Rinne TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 26 kg M
Niklas Sippala SalSa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 28 kg M
Reko Ketonen Koovee
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 28 kg M
Elias Kinnari VaaTo
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 28 kg M
Eemeli Eklund AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 28 kg M
Juho Mattila AU
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 28 kg N
Veikko Vaaranmaa IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 28 kg M
Jami Kinnari LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 28 kg M
Onni Ojatalo KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 8. 28 kg M
Topi Lehkonen TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 9. 28 kg M
Ukko Latikka NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 10. 28 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 10. 28 kg M
Viljami Törmänen KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 32 kg M
Veikko Köykkä IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 32 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 32 kg M
Artturi Kohtala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 32 kg M
Toivo Vairinen TWM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 32 kg M
Kunto Mäenpää IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 32 kg M
Aleksi Laine KäTa
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 7. 32 kg M
Vilho Takala NJ
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 8. 32 kg M
Oskari Broo Virkiä
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 35 kg M
Oliver Anttila IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 35 kg M
Juho Takala IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 35 kg M
Tuukka Koskela IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 4. 35 kg M
Paavo Mäkelä IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 5. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Antti-Jussi Pelkonen IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 6. 35 kg M
Otso Yli-Hannuksela IK
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ville Pasto SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 42 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 42 kg M
Timi Pohjus SPM
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 47 kg M
Jami Kallio LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 47 kg M
Jooas Saukko LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 3. 47 kg M
Helmi Syri VäVi
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 1. 60 kg N
Siiri Kallio LaihLu
28.09.2019 ILMAJOKI ARJESSA-TURNAUS 2. 60 kg N
Ekku Tarkkio PPM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 1. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 3. 32 kg M
Eemeli Alanen Koovee
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 8. 32 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 1. 35 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 7. 35 kg M
Niilo Välineva PPM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 9. 35 kg M
Nestori Vettenranta PPM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 1. 38 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 4. 38 kg M
Onni Sivula KuRy
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 6. 38 kg M
Atte Suhonen HaHe
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 3. 42 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 8. 42 kg M
Leevi Nurmi TP
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 9. 42 kg M
Marcus Törhönen TaVo
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 5. 46 kg M
Veikko Ojala PPM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 6. 46 kg M
Oskari Pursiainen YTK
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 8. 46 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 1. 50 kg M
Miro Leinonen RVM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 5. 50 kg M
Nestori Hirvonen PoWe
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 8. 50 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 4. 54 kg M
Artturi Kotilainen RVM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 5. 54 kg M
Teo Laitila VaSa
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 6. 54 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 2. 58 kg M
Roope Rusi TWM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 9. 58 kg M
Nestori Mannila VVV
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 1. 63 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 6. 63 kg M
Veeti Purolainen Koovee
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 7. 63 kg M
Kasperi Karppinen VV
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 4. 68 kg M
Jedi Lönn LaihLu
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 7. 68 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 9. 68 kg M
Riku Suhonen VaaKu
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 3. 74 kg M
Eetu Pulliainen Haka
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 4. 74 kg M
Elias Lyyski LaihLu
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 8. 74 kg M
Roope Kataja PPM
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 3. 84 kg M
Harri Mamia TaPs
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 4. 84 kg M
Alex Suontakanen YTK
28.09.2019 LIDKÖPING POHJOISMAINEN N 6. 84 kg M
Ailu Autio LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 22 kg M
Ville Manninen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Topias Sippala SalSa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Tihinen MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 22 kg M
Jouko Lasanen LaKePa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Liisanantti SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 26 kg M
Mihail Ivanchik OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 26 kg M
Asla Autio LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 26 kg M
Tomi Törmänen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 26 kg M
Olavi Repo OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hampus Granbom SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 26 kg M
Sammeli Hietanen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 28 kg M
Anton Kukkonen OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Argit Bylyku SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 28 kg M
Verneri Lahdenperä LaKePa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jesse Mäkimartti KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 28 kg M
Eemeli Manninen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 32 kg M
Renne Seppänen LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 32 kg M
Jooa Salmela LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Jaakola LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Vanhala KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 35 kg M
Rasmus Laitinen OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eelis Poutanen LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 35 kg M
Ronni Ruonaniemi LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 35 kg M
Roope Isokoski HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 35 kg M
Matti Ruonala KoskRi
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 35 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 38 kg M
Santeri Siivola LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 38 kg M
Jere Alahäivälä ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasperi Lahdenperä LaKePa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lucas Emanuelsson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 38 kg M
Arvid Kangastie SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 38 kg M
Arttu Huotari MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 40 kg M
Riku Luiro LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Axel Aspholm SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 40 kg M
Edvin Jaako SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 50 kg M
Juuso Mäkimartti KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 50 kg M
Sofia Väyrynen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 24 kg N
Hilla Pietilä HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ellen Modig SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 24 kg N
Emilia Miettinen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 27 kg N
Ella Törmänen KäTa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ninni Åkerholm SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 27 kg N
Iivari Isokoski LNM
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 27 kg M
Amalia Koivupalo KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Liisa Lasanen LaKePa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Henri Halonen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 63 kg M
Roope Miettunen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 63 kg M
Juho Huttunen HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 67 kg M
Miikael Jansson OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 67 kg M
Petteri Kukkola HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 87 kg M
Simon Kuraas NOR
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 87 kg M
Luka Kemppainen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 25 kg M
Martti Sia KäTa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 25 kg M
Vilho Schmitt MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 25 kg M
Niklas Sippala SalSa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 28 kg M
August Schmitt MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 28 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 28 kg M
Kalle Pudas ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 28 kg M
Elis Jonsson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 28 kg M
Jon Niklas Furmark SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 28 kg M
Otto Luukkonen KKV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 32 kg M
Roni Joutsijärvi KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 32 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 32 kg M
Isak Seppälä SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 32 kg M
Kalle Pakanen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 35 kg M
Mattis Dyrander SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 35 kg M
Eero Järvelä HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 35 kg M
Matias Tihinen MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 35 kg M
Miro Jaakola LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 35 kg M
Frey Johansson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 35 kg M
Matias Maijala KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 37 kg M
Aatu Kesti KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 37 kg M
Lauri Sia KäTa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 37 kg M
Akseli Schmitt MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 37 kg M
Veikko Rundgren LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 37 kg M
Otto Poutanen ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 37 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 39 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 39 kg M
Eemil Sormunen SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 39 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 39 kg M
Temo Gurchian SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 39 kg M
Atte Suhonen HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 42 kg M
Herman Eriksson Bjötnfo SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 42 kg M
Rasmus Helenius MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 42 kg M
Noel Huhta SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 42 kg M
Truis Nybakken NOR
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 42 kg M
Veeti Passi KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 45 kg M
Wilhelm Granbom SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 45 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 45 kg M
Alvar Långström OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 45 kg M
Otto Pääkkönen JVK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 47 kg M
Akseli Räihä OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 47 kg M
Ante Pulju LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 47 kg M
Sampo Saarinen LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 50 kg M
Anton Könönen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 50 kg M
Albin Jonsson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 50 kg M
Noe Tjärnström SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 50 kg M
Severi Mäenpää IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 53 kg M
Hemmi Långström OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 53 kg M
Arttu Kallio KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 53 kg M
Roni Thomasson KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 53 kg M
Veikka Kärkkäinen KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 53 kg M
Iver Borgen NOR
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 60 kg M
Pietari Vanhala KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 60 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 60 kg M
Elias Kyllönen LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 60 kg M
Lauri Perkka IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 45 kg M
Riku Joutsijärvi KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 45 kg M
Julius Löytynoja KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 45 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 45 kg M
Otso Kolehmainen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 45 kg M
Magomed Magomedov RUS
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 51 kg M
Kasimir Väyrynen SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 51 kg M
Noah Normann NOR
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 51 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 51 kg M
Viljo Ketonen IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 55 kg M
Dmitri Selivanov RUS
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 55 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 55 kg M
Ville Zedig SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 55 kg M
Atte Tihinen MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 55 kg M
Oskari Talala IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 60 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 60 kg M
Benjamin Rognmo NOR
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 60 kg M
Joel Salmela LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 60 kg M
Emil Hansson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 60 kg M
Elias Mikko SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 65 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 65 kg M
Kasperi Karppinen VV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 71 kg M
Joonas Perkka IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 71 kg M
Juho Takamaa IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 71 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 71 kg M
Jim Valikainen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 71 kg M
Elias Hanhisuanto MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 7. 71 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 8. 71 kg M
Thomas Nybakken NOR
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 9. 71 kg M
Otto Malinen LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 80 kg M
Maksim Roik RUS
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 80 kg M
Åsa Thodén KäTa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 33 kg N
Sofia Raattama SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 33 kg N
Milja Tihinen MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 33 kg N
Janika Pakanen KI
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 33 kg N
Maya Johansson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 38 kg N
Anni Sippala SalSa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 38 kg N
Cecile Pouchard Sundberg SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 38 kg N
Vanja Furmark SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 38 kg N
Amelia Sedig SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 40 kg N
Ida Pieti SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 40 kg N
Ella Forsell KäTa
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 40 kg N
Maja Bohm SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 40 kg N
Alicia Pekkala SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 40 kg N
Martta Heikkinen KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 6. 40 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 52 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 52 kg N
Emma Rutström SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 52 kg N
Taru Soukka ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 52 kg N
My Jaako SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 5. 52 kg N
Kristiina Hepola MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 60 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 60 kg N
Raisa Laitinen MuVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 3. 60 kg N
Aino Veijola HaHe
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 4. 60 kg N
Ida Rautio ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 64 kg N
Alina Rajatalo LaLu
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 64 kg N
Elvira Ersson SWE
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 1. 70 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
05.10.2019 KEMI KEMI CUP 2. 70 kg N
Arsi Vaaranmaa IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 21 kg M
Felix Lammi YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Vimpari VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 21 kg M
Aatu Kärnä YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Simon Vesterholm VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 23 kg M
Onni-Matti Nieminen Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Vantaa KaKa
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapo Korhonen NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Vimpari VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 26 kg M
Arttu Raninen NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 26 kg M
Rasmus Orell NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 26 kg M
Kalle Keski-Koukkari NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Robin Takamaa NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Samu Mäki KyVo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 28 kg M
Kaapro Vanharanta NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lauri Sippola IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Luka Haapala Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Manu Mäki-Töyli YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pieti Kivisaari Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 6. 28 kg M
Sampo Rantamäki VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 31 kg M
Matias Paajanen AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 31 kg M
Jiri Saarela AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vinski Krook VäVi
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 31 kg M
Jalo Laurila Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Ala-Seppälä VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 33 kg M
Waltteri Ahonpää VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wäinö Perälä LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 33 kg M
Joni Valkonen Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aukusti Huhtala Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Paajanen AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 35 kg M
Miika Ahomäki NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Veeti Saarijärvi PeKi
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 41 kg M
Mikael Takala NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Salonen SPM
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 41 kg M
Matti Keski-Koukkari NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ninni Mäki-Töyli YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 15 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Helle Vallin VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 23 kg N
Nuppu Urpiola VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 23 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 23 kg N
Alma Väljä SPM
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 30 kg N
Saara Valkama VäVi
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 30 kg N
Anna Hietaniemi NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juulia Holappa VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 39 kg N
Hilma Hietanen LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 39 kg N
Elmeliina Yli-Hirvelä NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 39 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aliina Koivisto NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 39 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Melvin Salonen VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 32 kg M
Urho Västi YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 32 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 38 kg M
Tatu Mehto SuolU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 38 kg M
Arnas Samuilis AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 42 kg M
Hugo Rintamäki YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 42 kg M
Aron Salonen VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 42 kg M
Lenni Urpiola VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 42 kg M
Jaani Löllö KäTa
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 42 kg M
Miika Kiikeri YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 6. 42 kg M
Aaro Ojala YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 7. 42 kg M
Eero Törmänen KäTa
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 8. 42 kg M
Elmeri Mäntylä AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 9. 42 kg M
Aapo Hakala VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 46 kg M
Oliver Pada VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 46 kg M
Dovydas Samuilis AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 46 kg M
Topi Kujala YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 46 kg M
Jimi Witick KäTa
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 54 kg M
Sebastian Åbrant VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 54 kg M
Jedi Lönn LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 69 kg M
Onni Rintamäki YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 69 kg M
Elias Lyyski LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 76 kg M
Rasmus Maunuksela YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 111 kg M
Ville Seppi LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 111 kg M
Eemeli Eklund AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 28 kg M
Elias Kinnari VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 28 kg M
Jami Kinnari LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 28 kg M
Akseli Valli IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 28 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 28 kg M
Väinö Syri VäVi
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 33 kg M
Oliver Anttila IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 33 kg M
Veeti Katajamäki IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 33 kg M
Vilho Takala NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 33 kg M
Kunto Mäenpää IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 33 kg M
Kaapo Broo Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 36 kg M
Juuso Takala IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 36 kg M
Samuel Saari JalJa
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 36 kg M
Oskari Broo Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 36 kg M
Leevi Kesäniemi AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 5. 36 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 6. 36 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 7. 36 kg M
Teppo Turtiainen VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 39 kg M
Oliver Linna VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 39 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 39 kg M
Tino Norrgård IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 39 kg M
Teemu Norrgård IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 42 kg M
Eeti Mäkelä PeKi
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 42 kg M
Juuso Takala IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 52 kg M
Arne Söderlund VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 52 kg M
Elias Kallio LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 52 kg M
Joonas Kallio LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 52 kg M
Elmo Rintamäki YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 27 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 27 kg M
Ukko Latikka NJ
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 27 kg M
Artturi Kohtala IK
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 31 kg M
Juho Mattila AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 31 kg N
Sisu Lundström VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 31 kg M
Aatu Jaakkonen YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 60 kg M
Leevi Hirviniemi VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 60 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 60 kg M
Casper Martin VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 60 kg M
Lassi Hirviniemi VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 69 kg M
Josefiina Tuominen LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 33 kg N
Vilja Vallin VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 33 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 33 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 41 kg N
Fanni Pentinmäki AU
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 41 kg N
Iina Lintala VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 48 kg N
Aamu Rintamäki YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 2. 48 kg N
Siiri Kallio LaihLu
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 3. 48 kg N
Sofia Kytöharju YKV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 4. 48 kg N
Selma Pihlaja VVV
05.10.2019 SEINÄJOKI LUOMAN OY CUP 1. 67 kg N
Henri Halonen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 63 kg M
Otto Luukkonen KKV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 32 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 32 kg M
Miro Jaakola LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 35 kg M
Eemeli Manninen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 5. 35 kg M
Santeri Siivola LaLu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 38 kg M
Rasmus Turunen LNM
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 43 kg M
Miro Raatikainen LNM
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 52 kg M
Iivari Peltoniemi LNM
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 52 kg M
Matias Maijala KI
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 38 kg M
Akseli Schmitt MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 38 kg M
Kalle Pakanen KI
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 38 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 41 kg M
Lauri Perkka IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 44 kg M
Riku Joutsijärvi KI
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 44 kg M
Veeti Passi KaJu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 44 kg M
Rasmus Helenius MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 5. 44 kg M
Otto Pääkkönen JVK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 48 kg M
Ante Pulju LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 48 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 48 kg M
Severi Mäenpää IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 52 kg M
Arttu Kallio KI
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 52 kg M
Sampo Saarinen LaLu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 52 kg M
Oskari Talala IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 57 kg M
Viljo Ketonen IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 57 kg M
Eetu Isokoski LNM
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 57 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 68 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 68 kg M
Pietari Vanhala KaJu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 68 kg M
Aaro Veijola LNM
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 75 kg M
Elias Kyllönen LaLu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 75 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 55 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 55 kg M
Kasperi Karppinen VV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 71 kg M
Joonas Perkka IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 71 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 71 kg M
Juho Takamaa IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 71 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 7. 71 kg M
Ailu Autio LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 24 kg M
Topias Sippala SalSa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jouko Lasanen LaKePa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Schmitt MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 26 kg M
Asla Autio LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 26 kg M
Ville Manninen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mihail Ivanchik OP
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 27 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 28 kg M
Verneri Lahdenperä LaKePa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
August Schmitt MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 31 kg M
Lenni Jaakola LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Hirvonen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 37 kg M
Ronni Ruonaniemi LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 37 kg M
Roope Isokoski HaHe
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 37 kg M
Jasperi Lahdenperä LaKePa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Riku Luiro LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ella Forsell KäTa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 44 kg N
Enni Meripaasi LNM
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 44 kg N
Anni Sippala SalSa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 39 kg N
Alina Rajatalo LaLu
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 66 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 69 kg N
Raisa Laitinen MuVo
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 69 kg N
Sofia Väyrynen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 24 kg N
Emilia Miettinen LapinV
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 27 kg N
Amalia Koivupalo KI
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 1. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Liisa Lasanen LaKePa
06.10.2019 HAAPARANT OLLES MINNESTRÄ 2. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Raimo Lehto VUV
08.10.2019 TBILISI VET MM 8. 70 kg M
Jani Syrjänen VoVi
08.10.2019 TBILISI VET MM 3. 78 kg M
Jani Lauttanen JPI
08.10.2019 TBILISI VET MM 8. 88 kg M
Arto Haukijärvi SparSi
08.10.2019 TBILISI VET MM 7. 62 kg M
Jarmo Söderholm Eagles
08.10.2019 TBILISI VET MM 14. 88 kg M
Toni Hannula MuVo
08.10.2019 TBILISI VET MM 3. 100 kg M
Kai Koivunen HWJ
09.10.2019 TBILISI VET MM 11. 62 kg M
Juha Pajunen PYRY
09.10.2019 TBILISI VET MM 5. 78 kg M
Sohrab Golbakhi HeTa
09.10.2019 TBILISI VET MM 12. 78 kg M
Ilkka Uhlbäck HPM
09.10.2019 TBILISI VET MM 7. 62 kg M
Jukka Saari HI
09.10.2019 TBILISI VET MM 5. 78 kg M
Ali Darakhshanifara HPM
11.10.2019 TBILISI VET MM 3. 100 kg M
Jarmo Söderholm Eagles
11.10.2019 TBILISI VET MM 13. 88 kg M
Oskar Kassinen HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 23 kg M
Viljami Kotilainen JäVo
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 23 kg M
Eelis Uotila VoVi
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 23 kg M
Eelis Peräkylä VoVi
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 23 kg M
Vili Hulttinen Haka
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 25 kg M
Otto Sepponen LoVo
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 25 kg M
Abdul Abbassoy HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 25 kg M
Matias Tervonen Haka
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 25 kg M
Roland Lisitsin LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 5. 25 kg M
Romeo Uotila VoVi
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 29 kg M
Emirhan Albayrak HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 29 kg M
Otto Lipponen HyPk
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 29 kg M
Daniel Helenius VV
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 29 kg M
Eemil Näivä LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 5. 29 kg M
Surä Abbassoy HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 30 kg N
Dani Timonen YTK
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 30 kg M
Onni Mutanen PopI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 30 kg M
Eemil Spets LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 30 kg M
Eelis Brunila PopI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 5. 30 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 33 kg M
Tiitus Karvonen LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 33 kg M
Eino Peräkylä VoVi
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 33 kg M
Tahir Albayrak HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 36 kg M
Anton Zaychenko HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 36 kg M
Miro Rinkinen PopI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 36 kg M
Kalle Pesonen PopI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 42 kg M
Inka Mälkönen LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 42 kg N
Ilari Kähkönen LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 45 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 45 kg M
Lenni Liiri LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 45 kg M
Daniel Kulkin LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 28 kg M
Laura Talvensaari HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 28 kg N
Eetu Saastamoinen KKV
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 31 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 31 kg M
Jesse Saarinen JPI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 31 kg M
Jasper Hannula HI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 31 kg M
Verneri Kotilainen JäVo
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 5. 31 kg M
Jouko Kantoluoto LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 33 kg M
Akseli Ojala JPI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 33 kg M
Samuel Roininen KoPa
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 33 kg M
Vilho Näivä LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 33 kg M
Theo Mykkänen Haka
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 5. 33 kg M
Onni Lahikainen HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 40 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 40 kg M
Viljami Laakso KPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 40 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 43 kg M
Miro Rossi LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 43 kg M
Nikita Jakovlev HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 43 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 43 kg M
Lalli Kolhinoja KPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 58 kg M
Jere Mononen KPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 58 kg M
Ukko Korhonen VuVe
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 34 kg M
Timur Kulkin LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 34 kg M
Thomas Havia VuVe
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 39 kg M
Elias Särki VuVe
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 39 kg M
Ilmari Simola Haka
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 39 kg M
Niilo Nurminen HI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 4. 39 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 41 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 41 kg M
Rahim Tebojev LrTU
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 47 kg M
Tino Korhonen LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 47 kg M
Sami Kantoluoto LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 47 kg M
Joona Junnila HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 53 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 53 kg M
Niklas Salpakari VuVe
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 53 kg M
Otso Lehtonen LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 61 kg M
James Nurmi HI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 61 kg M
Onni Mäki LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 70 kg M
Daniel Liedes LA
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 70 kg M
Joona Pennanen HI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 3. 70 kg M
Charuphot Phaophang HPM
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 1. 55 kg M
Denis Bergkhalt PopI
12.10.2019 KOUVOLA VUV:N IKÄKAUSIP 2. 55 kg M
Voitto Näivä LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Perttu Niemi LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Neo Takkula LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aapo Mattila LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Samu Rautio LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Urho Malkamäki LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 31 kg M
Eemil Spets LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 31 kg M
Eemil Näivä LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 31 kg M
Tomas Fri LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 4. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Liiri LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 44 kg M
Wille Miettinen KKV
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 44 kg M
Ilari Kähkönen LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 44 kg M
Vera Lappalainen KPM
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 50 kg N
Nino Takkula LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sajjad Rajai HPM
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 86 kg M
Artturi Weckström LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 86 kg M
Semen Voronov LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 86 kg M
Otto Luukkonen KKV
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 32 kg M
Antti Räsänen PopI
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 32 kg M
Emirhan Albayrak HPM
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 32 kg M
Niki Niskanen LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 4. 32 kg M
Ramin Yousefi HWJ
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 35 kg M
Jouko Kantoluoto LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 35 kg M
Ukko Korhonen VuVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 35 kg M
Vilho Näivä LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 4. 35 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 5. 35 kg M
Tiitus Karvonen LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 6. 35 kg M
Onni Suomi AuPs
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 7. 35 kg M
Thomas Havia VuVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 38 kg M
Tahir Albayrak HPM
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 38 kg M
Aleksi Manninen SimVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 4. 38 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 42 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 42 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 42 kg M
Miro Rossi LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 4. 42 kg M
Aleksi Salpakari VuVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 5. 42 kg M
Joona Hakola JäVo
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 46 kg M
Rahim Tebojev LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 46 kg M
Topias Laukkanen LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 46 kg M
Sami Kantoluoto LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 4. 46 kg M
Casper Naukkarinen HWJ
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 5. 46 kg M
Otso Ojanen LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 6. 46 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 50 kg M
Niklas Salpakari VuVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 50 kg M
Mico Yli-Savola LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 54 kg M
Selim Bogucanin SimVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 54 kg M
Veeti Laakso KPM
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 58 kg M
Joona Vaittinen SimVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 58 kg M
Selim Bogucanin SimVe
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 63 kg M
Jere Heinonen LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 69 kg M
Onni Mäki LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 69 kg M
Daniel Liedes LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 69 kg M
Artturi Weckström LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 78 kg M
Elmer Lappalainen KPM
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 78 kg M
Janna Hakala JäVo
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 1. 40 kg N
Nita Niskanen LrTU
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 2. 40 kg N
Inka Mälkönen LA
19.10.2019 LAPPEENRA LRTU 90V JA ALU 3. 40 kg N
Arne Söderlund VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 60 kg M
Leevi Lindroos TaPs
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 120 kg M
Juho Lamberg VaaKu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 60 kg M
Arttu Hakala VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 63 kg M
Harri Mamia TaPs
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 77 kg M
Melvin Salonen VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 30 kg M
Eemeli Eklund AU
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 30 kg M
Seemi Aho ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 32 kg M
Aron Ollila VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 32 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 35 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 37 kg M
Lauri Sia KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 37 kg M
Oliver Linna VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 37 kg M
Akseli Schmitt MuVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 38 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 38 kg M
Otto Poutanen ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 39 kg M
Santeri Salonen SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 39 kg M
Eero Törmänen KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 43 kg M
Arne Söderlund VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 50 kg M
Matias Maijala KI
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 38 kg M
Esteban Kaya VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 5. 38 kg M
Arnas Samuilis AU
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 41 kg M
Joona Tuuri SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 41 kg M
Aron Salonen VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 41 kg M
Lenni Urpiola VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 41 kg M
Elmeri Mäntylä AU
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 6. 41 kg M
Jaani Löllö KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 7. 41 kg M
Oliver Pada VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 44 kg M
Lauri Perkka IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 44 kg M
Dovydas Samuilis AU
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 48 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 52 kg M
Severi Mäenpää IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 5. 52 kg M
Nuutti Aho ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 8. 52 kg M
Oskari Talala IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 57 kg M
Jimi Witick KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 57 kg M
Kasperi Kallio KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 57 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 57 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 5. 57 kg M
Topias Närvä IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 62 kg M
Hadi Ahmadi VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 5. 62 kg M
Aleksi Närvä IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 68 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 68 kg M
Aapo Hakala VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 48 kg M
Veeti Tuuri SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 60 kg M
Nestori Mannila VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 65 kg M
Tino Ala-Luhtala LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 7. 65 kg M
Juho Takamaa IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 71 kg M
Jedi Lönn LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 6. 71 kg M
Joonas Perkka IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 7. 71 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 7. 71 kg M
Jim Valikainen KI
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 9. 71 kg M
Niko Hynninen VuVe
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 80 kg M
Elias Lyyski LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 80 kg M
Ilari Kurunsaari SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 80 kg M
Ville Seppi LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 6. 80 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 24 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 24 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 26 kg M
Iiro Ala-Kanto SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jami Kinnari LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 27 kg M
Kalle Pudas ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 27 kg M
Vilho Vimpari VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 27 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 27 kg M
Elias Kinnari VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 28 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viljami Törmänen KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 32 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 32 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 39 kg M
Timi Pohjus SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 43 kg M
Nenna Mörsky SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 31 kg N
Vilja Vallin VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 31 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 5. 31 kg N
Åsa Thodén KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 35 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 39 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 40 kg N
Ella Forsell KäTa
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 40 kg N
Fanni Pentinmäki AU
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 43 kg N
Emmi Ahola VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 43 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 36 kg N
Elin Ollila VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 36 kg N
Taru Soukka ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 54 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 58 kg N
Aava Valtokari ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 62 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 57 kg N
Kristiina Hepola MuVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 2. 61 kg N
Ida Rautio ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 61 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 69 kg N
Selma Pihlaja VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 69 kg N
Helle Vallin VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 23 kg N
Siiri Mäenpää VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 3. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nuppu Urpiola VVV
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 4. 23 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 5. 23 kg N
Alma Väljä SPM
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 28 kg N
Juulia Holappa VaaTo
19.10.2019 UUMAJA UMEÅ WRESTLING 1. 36 kg N
Elmer Mattila Koovee
23.10.2019 WUHAN SOTILAIDEN MM 14. 67 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
24.10.2019 WUHAN SOTILAIDEN MM 10. 77 kg M
Elias Kuosmanen Haka
24.10.2019 WUHAN SOTILAIDEN MM 2. 97 kg M
Daniel Kulkin LA
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 27 kg M
Urho Susi JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 27 kg M
Aapo Tuomisalo KoPa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 27 kg M
Roel Luostarinen JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 30 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 30 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 30 kg M
Dani Timonen YTK
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 30 kg M
Romeo Uotila VoVi
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 5. 30 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 6. 30 kg M
Platon Yastrebov HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 32 kg M
Daniil Korotkov HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 32 kg M
Niki Niskanen LrTU
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 32 kg M
Vili Lehtimäki YTK
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 37 kg M
Jouko Kantoluoto LA
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 37 kg M
Tahir Albayrak HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 37 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 37 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 41 kg M
Viljami Walldén JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 41 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 46 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 46 kg M
Romus Luostarinen JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 31 kg M
Jesse Saarinen JPI
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 31 kg M
Timur Kulkin LA
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 31 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 35 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 35 kg M
Miki Koskinen JPI
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 35 kg M
Antti Räsänen PopI
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 35 kg M
Theo Mykkänen Haka
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 5. 35 kg M
Onni Lahikainen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 37 kg M
Lenni Laamanen JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 37 kg M
Samuel Roininen KoPa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 37 kg M
Akseli Ojala JPI
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 37 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 40 kg M
Janna Hakala JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 40 kg N
Henry Niiranen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 40 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 40 kg M
René Partida HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 5. 40 kg M
Ilmari Simola Haka
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 6. 40 kg M
Aida Casalegno JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 44 kg N
Jalmari Viitasalo Haka
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 44 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 44 kg M
Alvar Saramäki TaVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 44 kg M
Rahim Tebojev LrTU
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 48 kg M
Samu Luojus VaSa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 48 kg M
Jere Mononen KPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 48 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 53 kg M
Edgar Nazaroff YTK
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 53 kg M
Toivo Kolehmainen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 53 kg M
Anni Hanhineva JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 53 kg N
Daniel Liedes LA
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 67 kg M
Aino Kuitunen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 67 kg N
Alexander Saramäki TaVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 67 kg M
Niko Hyvönen KoPa
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 56 kg M
Charuphot Phaophang HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 56 kg M
Miska Vanamo HyPk
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 56 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 60 kg M
Otto Sällström PoWe
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 60 kg M
Jacob Caricato HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 69 kg M
Onni Mäki LA
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 69 kg M
Elmer Lappalainen KPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 80 kg M
Abdul Abbassoy HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 24 kg M
Oiva Susi JäVo
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 24 kg M
Valtteri Parkko PoWe
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 24 kg M
Oskar Kassinen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 4. 24 kg M
Eelis Uotila VoVi
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 5. 24 kg M
Vili Hulttinen Haka
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 28 kg M
Maximus Purmonen HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 28 kg M
Matias Tervonen Haka
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 28 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 33 kg M
Jere Kainulainen YTK
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 33 kg M
Eetu Tammelin YTK
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 3. 33 kg M
Eino Peräkylä VoVi
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 36 kg M
Leo Heikkinen PoWe
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 36 kg M
Surä Abbassoy HPM
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 1. 30 kg N
Anna Kataja JPI
26.10.2019 KOUVOLA JUNIOR KARE 2. 30 kg N
Matias Lipasti IK
01.11.2019 BUDAPEST U23 MM 22. 77 kg M
Toni Metsomäki IK
01.11.2019 BUDAPEST U23 MM 24. 87 kg M
Rami Syrjä SPM
02.11.2019 BUDAPEST U23 MM 19. 67 kg M
Mikko Peltokangas Virkiä
02.11.2019 BUDAPEST U23 MM 17. 72 kg M
Vili Ropponen IK
02.11.2019 BUDAPEST U23 MM 8. 82 kg M
Arvi Savolainen LA
02.11.2019 BUDAPEST U23 MM 1. 97 kg M
Konsta Mäenpää IK
02.11.2019 BUDAPEST U23 MM 5. 130 kg M
Oliver Alanen Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 62 kg M
Helmi Syri VäVi
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 62 kg N
Ella Törmänen KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kerttu Laine KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pihla Pågman VaaKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Liisa Lasanen LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Marina Gardniya KaJu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 33 kg N
Venla Vienola JyPÄ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wilma Hokkanen LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tinja Autio VaaKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 33 kg N
Pinja Vienola JyPÄ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Perttu Niemi LA
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sisu Rantonen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 22 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 22 kg M
Topias Sippala SalSa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jouko Lasanen LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Touko Pellinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapo Takkinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Kjellbäck KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lauri Leppänen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Sandberg JVK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Viitasalo Haka
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 28 kg M
Arvo Ketonen Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 28 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 28 kg M
Jaakko Huurre JyPÄ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jake Forsell KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Koski VaaKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eino Pölönen JVK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Verneri Lahdenperä LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 8. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Mattila AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 30 kg N
Aapo Koivulahti KuKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasu Sydänheimo Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roe Rajaniemi HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niila Penttinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eino Tommila HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jiri Saarela AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Feeli Vilen MuurY
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 8. 30 kg M
Junas Eljurkaev JyPÄ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Paajanen AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 33 kg M
Max Nieminen JyPÄ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vertti Tähtivaara SparSi
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 33 kg M
Niku Immonen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Pölönen JVK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juuso Takala IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 37 kg M
Lenni Honkalahti HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasperi Lahdenperä LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Paajanen AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 37 kg M
Onni Salmela HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wille Miettinen KKV
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 44 kg M
Otso Yli-Hannuksela IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Puuronen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Henttinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rita Rantonen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 31 kg N
Nenna Mörsky SPM
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 31 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 31 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 37 kg N
Anni Sippala SalSa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 37 kg N
Ronja Paso LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 37 kg N
Åsa Thodén KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 37 kg N
Etsiina Mamia TaPs
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 37 kg N
Fanni Pentinmäki AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 43 kg N
Ella Forsell KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 43 kg N
Hilma Hietanen LaihLu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 43 kg N
Sanni Sarkkinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 52 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 52 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 52 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 52 kg N
Helmi Syri VäVi
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 62 kg N
Niklas Sippala SalSa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 28 kg M
Eemeli Eklund AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 28 kg M
Jami Kinnari LaihLu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 28 kg M
Matvej Vaisman JVK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 32 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 32 kg M
Veikko Köykkä IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 32 kg M
Viljami Törmänen KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 32 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 32 kg M
Eemeli Alanen Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 32 kg M
Artturi Kohtala IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 32 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 8. 32 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 9. 32 kg M
Aleksi Laine KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 9. 32 kg M
Ramin Yousefi HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 35 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 35 kg M
Veeti Katajamäki IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 35 kg M
Väinö Syri VäVi
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 35 kg M
Oliver Anttila IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 35 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 37 kg M
Mauno Kaura Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 37 kg M
Samuli Romakkaniemi KKV
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 37 kg M
Tatu Mehto SuolU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 37 kg M
Henrik Hänninen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 37 kg M
Leevi Kesäniemi AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 37 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 41 kg M
Jaani Löllö KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 41 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 41 kg M
Teemu Norrgård IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 41 kg M
Luca Räty JVK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 41 kg M
Svantte Ala-Honkola KuKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 41 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 47 kg M
Timo Järvinen KuKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 47 kg M
Juuso Takala IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 47 kg M
Tormi Tuul EST
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 47 kg M
Onni Myllymäki MuurY
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 47 kg M
Veeti Passi KaJu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 47 kg M
Elias Kallio LaihLu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 47 kg M
Antti Härkönen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 62 kg M
Oliver Alanen Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 62 kg M
Arnas Samuilis AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 45 kg M
Topias Laukkanen LrTU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 45 kg M
Joel Löllö KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 45 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 51 kg M
Dovydas Samuilis AU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 51 kg M
Antti Härkönen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 51 kg M
Mico Räty JVK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 51 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 55 kg M
Joni Pitkänen SuolU
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 55 kg M
Jimi Witick KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 55 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 55 kg M
Teo Laitila VaSa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 60 kg M
Kasperi Kallio KäTa
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 60 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 60 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 60 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 60 kg M
Rasmus Lakak EST
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 60 kg M
Reno Rene Padar EST
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 60 kg M
Riku Suhonen VaaKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 71 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 71 kg M
Juho Takamaa IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 71 kg M
Esa Lohi PYRY
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 4. 71 kg M
Joonas Perkka IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 5. 71 kg M
Joosep Pärnalaas EST
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 6. 71 kg M
Anssi Järvinen KuKu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 7. 71 kg M
Aku Vartio TaPs
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 8. 71 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 1. 80 kg M
Petteri Talala IK
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 2. 80 kg M
Otto Malinen LaLu
02.11.2019 JYVÄSKYLÄ 10V JUHLAPAINIT 3. 80 kg M
Elias Tihinen MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 20 kg M
Iiro Raatikainen LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskari Pahkala ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mikael Saari SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eero Seväkivi MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 25 kg M
Luukas Paakkari SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kasperi Ojala SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 5. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Schmitt MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 27 kg M
Atte Similä LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nooa Mattila SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aleksi Hosionaho LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 31 kg M
Juhana Esko MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nikolas Saukko SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jere Korkala SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matvei Sukov SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 5. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Isokoski HaHe
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 35 kg M
Jyri Pystö SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jimi Piippo SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vadim Zaitcev SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eeli Ojala HaHe
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jere Alahäivälä ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jimim Pystö SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tito Haak ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 49 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Konsta Jääskeläinen HaHe
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 49 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iivari Peltoniemi LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 49 kg M
Roope Tervonen SalSa
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 49 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kimi Jokilehto LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 55 kg M
Miro Raatikainen LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 55 kg M
Neela Isokääntä ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emilia Miettinen LapinV
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 26 kg N
Hilla Pietilä HaHe
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iida-Maria Isokoski HaHe
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
August Schmitt MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 31 kg M
Jere Huotari MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 31 kg M
Kalle Pudas ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 31 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 31 kg M
Akseli Schmitt MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 38 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 38 kg M
Otto Poutanen ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 38 kg M
Iivari Isokoski LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 42 kg M
Rasmus Turunen LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 42 kg M
Arttu Huotari MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 42 kg M
Aaro Veijola LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 40 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 44 kg M
Rasmus Helenius MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 44 kg M
Atte Tihinen MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 57 kg M
Eetu Isokoski LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 57 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 57 kg M
Silja Hanhisuanto MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 41 kg N
Enni Meripaasi LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 41 kg N
Laura Vanhala LNM
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 41 kg N
Tuuli Soukka ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 4. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mia Rasinkangas MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 54 kg N
Janna Pahikainen HaHe
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 54 kg N
Taru Soukka ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 54 kg N
Aava Valtokari ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 1. 61 kg N
Ida Rautio ViVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 2. 61 kg N
Raisa Laitinen MuVo
02.11.2019 LIMINKA LNM VAPAAPAINIT 3. 61 kg N
Joona Kause TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 12. 27 kg M
Toivo Vairinen TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 3. 29 kg M
Urho Laine TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 8. 32 kg M
Atte Keskitalo TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 17. 35 kg M
Aatos Pelto-Lampola TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 10. 38 kg M
Oskari Lusenius TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 6. 45 kg M
Onni Vairinen TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 6. 70 kg M
Eemeli Nurhonen TWM
02.11.2019 MAARDU ALEKSANDER ABER 5. 60 kg M
Jasper Rolin HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jerry Rolin HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jonne Mattila TP
02.11.2019 TURKU FFC 3. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ivi Laakso KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 4. 21 kg N
Eeka Laakso KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 5. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
René Partida HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 35 kg M
Anton Zaychenko HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 35 kg M
Mikael Lammi TP
02.11.2019 TURKU FFC 3. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Enzo Väisänen PPM
02.11.2019 TURKU FFC 4. 35 kg M
Onni Nurmi TP
02.11.2019 TURKU FFC 5. 35 kg M
Nico Mattila TP
02.11.2019 TURKU FFC 6. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Luca Sankari PPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 52 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nikita Jakovlev HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 52 kg M
Vertti Lindström KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 3. 52 kg M
Miko Elkala LA
02.11.2019 TURKU FFC 1. 74 kg M
Jan Nieminen RV
02.11.2019 TURKU FFC 2. 74 kg M
Vili Heikkilä LA
02.11.2019 TURKU FFC 3. 74 kg M
Teemu Kukko TaVo
02.11.2019 TURKU FFC 4. 74 kg M
Sajjad Rajai HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 86 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 86 kg M
Tuomas Simola LA
02.11.2019 TURKU FFC 3. 86 kg M
Nikolai Huttunen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 4. 86 kg M
Topias Saari HI
02.11.2019 TURKU FFC 5. 86 kg M
Roope Kataja PPM
02.11.2019 TURKU FFC 6. 86 kg M
Joona Vuoti ViVo
02.11.2019 TURKU FFC 7. 86 kg M
Semen Voronov LA
02.11.2019 TURKU FFC 8. 86 kg M
Rizvan Israpilon RUS
02.11.2019 TURKU FFC 1. 97 kg M
Patrik Varteva EsU
02.11.2019 TURKU FFC 2. 97 kg M
Jasper Lindqvist HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 97 kg M
Abdul Abbassoy HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 26 kg M
Vili Hulttinen Haka
02.11.2019 TURKU FFC 2. 26 kg M
Otto Sepponen LoVo
02.11.2019 TURKU FFC 3. 26 kg M
Eemeli Nurmi TP
02.11.2019 TURKU FFC 4. 26 kg M
Noa Telenius HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 28 kg M
Maximus Purmonen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 28 kg M
Julius Rissanen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 28 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 30 kg M
Emirhan Albayrak HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 30 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 30 kg M
Pekka Sisso AuPs
02.11.2019 TURKU FFC 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arshavir Darakhshanifara HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 32 kg M
Daniil Korotkov HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 32 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
02.11.2019 TURKU FFC 1. 35 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
02.11.2019 TURKU FFC 2. 35 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
02.11.2019 TURKU FFC 3. 35 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
02.11.2019 TURKU FFC 4. 35 kg M
Platon Yastrebov HPM
02.11.2019 TURKU FFC 5. 35 kg M
Onni Suomi AuPs
02.11.2019 TURKU FFC 6. 35 kg M
Pauli Iisakka KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 7. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
02.11.2019 TURKU FFC 8. 35 kg M
Veeti Haataja TP
02.11.2019 TURKU FFC 9. 35 kg M
Eemeli Vesasto TP
02.11.2019 TURKU FFC 9. 35 kg M
Daniel Jasnov JäVo
02.11.2019 TURKU FFC 1. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 38 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
02.11.2019 TURKU FFC 3. 38 kg M
Tahir Albayrak HPM
02.11.2019 TURKU FFC 4. 38 kg M
Lenni Laamanen JäVo
02.11.2019 TURKU FFC 5. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
02.11.2019 TURKU FFC 1. 42 kg M
Henry Niiranen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 42 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
02.11.2019 TURKU FFC 3. 42 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 4. 42 kg M
Viljami Walldén JäVo
02.11.2019 TURKU FFC 5. 42 kg M
Joona Hakola JäVo
02.11.2019 TURKU FFC 1. 46 kg M
Ali Barakhoyev HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 46 kg M
Sami Kantoluoto LA
02.11.2019 TURKU FFC 3. 46 kg M
Aatu Salminen TuTo
02.11.2019 TURKU FFC 4. 46 kg M
Charuphot Phaophang HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 54 kg M
Joonas Koivisto TWM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 54 kg M
Toivo Kolehmainen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 54 kg M
Roni Nevalainen KoPa
02.11.2019 TURKU FFC 1. 60 kg M
Niko Hyvönen KoPa
02.11.2019 TURKU FFC 2. 60 kg M
Muhammad Alihanov HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 60 kg M
Otto Sällström PoWe
02.11.2019 TURKU FFC 4. 60 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
02.11.2019 TURKU FFC 5. 60 kg M
Tuure Lindström KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 6. 60 kg M
Jacob Caricato HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 70 kg M
Akseli Virtanen PPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 70 kg M
Jere Heinonen LA
02.11.2019 TURKU FFC 3. 70 kg M
Unto Haaslahti HPM
02.11.2019 TURKU FFC 4. 70 kg M
Tim Heininen RV
02.11.2019 TURKU FFC 5. 70 kg M
Topi Iisakka KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 6. 70 kg M
Roope Virtanen AuPs
02.11.2019 TURKU FFC 7. 70 kg M
Laura Turpeinen KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 1. 58 kg N
Riina Österbacka TP
02.11.2019 TURKU FFC 2. 58 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iida Lusenius TWM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 58 kg N
Mea Laakso KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 1. 63 kg N
Aino Kuitunen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 63 kg N
Kiia Nurmi TP
02.11.2019 TURKU FFC 3. 63 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Laura Talvensaari HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 28 kg N
Inka Tomula PPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 28 kg N
Ebba Vettenranta PPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 28 kg N
Surä Abbassoy HPM
02.11.2019 TURKU FFC 1. 32 kg N
Erika Purmonen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eevi Salonen TWM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 32 kg N
Aino Ilkka PPM
02.11.2019 TURKU FFC 4. 32 kg N
Nea Turpeinen KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 1. 35 kg N
Siiri Lindström KarkU
02.11.2019 TURKU FFC 2. 35 kg N
Eeva Alhonen HPM
02.11.2019 TURKU FFC 3. 35 kg N
Mattias Poutanen TWM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 60 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 60 kg M
Henri Halonen LapinV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 5. 60 kg M
Arttu Hakala VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 63 kg M
Tomi Loukola YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 6. 67 kg M
Tomi Eronen PopI
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 9. 72 kg M
Samu Rajakangas VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 12. 72 kg M
Antti Haanpää JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 87 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 6. 87 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 7. 97 kg M
Rasmus Maunuksela YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 130 kg M
Urho Susi JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 27 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 27 kg M
Väinö Poutanen PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 27 kg M
Roel Luostarinen JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 28 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 28 kg M
Dani Timonen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 28 kg M
Ekku Tarkkio PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 30 kg M
Otto Luukkonen KKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 30 kg M
Kaius Juusela VaSa
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 30 kg M
Urho Västi YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 32 kg M
Robi Tikkanen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 33 kg M
Sultan Kushtov VaSa
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 34 kg M
Vili Lehtimäki YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 36 kg M
Robin Ketolainen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 38 kg M
Robin Lindeman PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 38 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 43 kg M
Matias Arpiainen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 5. 34 kg M
Romus Luostarinen JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 8. 34 kg M
Felix Lamminen PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 10. 38 kg M
Nestori Vettenranta PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 12. 38 kg M
Miika Kiikeri YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 10. 41 kg M
Leevi Laine YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 12. 41 kg M
Hugo Rintamäki YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 16. 41 kg M
Oliver Pada VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 44 kg M
Oskari Pursiainen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 5. 44 kg M
Topi Kujala YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 10. 44 kg M
Aaro Ojala YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 18. 44 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 48 kg M
Marcus Törhönen TaVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 11. 48 kg M
Otto Pääkkönen JVK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 13. 48 kg M
Samu Luojus VaSa
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 23. 48 kg M
Artturi Kotilainen RVM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 5. 57 kg M
Luka Kajanne YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 8. 57 kg M
Sebastian Åbrant VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 22. 57 kg M
Roope Rusi TWM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 13. 62 kg M
Aatu Jaakkonen YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 17. 62 kg M
Veeti Kajanne YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 68 kg M
Santeri Karppinen JVK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 68 kg M
Elias Lyyski LaihLu
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 75 kg M
Elmer Lappalainen KPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 75 kg M
Aapo Hakala VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 48 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 10. 51 kg M
Veeti Laakso KPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 7. 55 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 12. 60 kg M
Matias Jäntti YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 16. 60 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 65 kg M
Nestori Mannila VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 65 kg M
Onni Rintamäki YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 7. 65 kg M
Tino Ala-Luhtala LaihLu
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 15. 65 kg M
Jesper Härkänen YTK
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 5. 71 kg M
Jedi Lönn LaihLu
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 7. 71 kg M
Kasperi Karppinen VV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 8. 71 kg M
Jim Valikainen KI
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 24. 71 kg M
Fiona Lamminen PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 30 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 35 kg N
Aamu Rintamäki YKV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 47 kg N
Janna Hakala JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 9. 39 kg N
Aida Casalegno JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 3. 42 kg N
Fanni Vettenranta PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 46 kg N
Iina Lintala VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 5. 46 kg N
Pricella Lindeman PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 13. 46 kg N
Selma Pihlaja VVV
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 66 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 2. 49 kg N
Lotta Vettenranta PPM
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 1. 53 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
02.11.2019 VÄSTERÅS MÄLARCUPEN 4. 65 kg N
Elmer Mattila Koovee
07.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 2. 75 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
07.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 5. 75 kg M
Otto Ketonen IK
07.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 1. 85 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
07.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 2. 85 kg M
Vilho Laukkarinen VaaKu
08.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 1. 75 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
08.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 1. 85 kg M
Otto Ketonen IK
08.11.2019 KOUVOLA SOTUL MESTARUUS 2. 85 kg M
Taru Vainionpää KuKu
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 1. 50 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 3. 46 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 5. 46 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 10. 46 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 5. 49 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 2. 53 kg N
Sanni Sarkkinen HWJ
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 14. 53 kg N
Lotta Vettenranta PPM
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 21. 53 kg N
Mea Laakso KarkU
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 3. 57 kg N
Fanni Vettenranta PPM
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 5. 46 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
09.11.2019 BERLIINI BERLINER FRAUEN 3. 58 kg N
Roni Joutsijärvi KI
09.11.2019 KIIRUNA ENGMAN CUP 1. 37 kg M
Julius Löytynoja KI
09.11.2019 KIIRUNA ENGMAN CUP 1. 44 kg M
Riku Joutsijärvi KI
09.11.2019 KIIRUNA ENGMAN CUP 2. 44 kg M
Aapo Raatikainen HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 18 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mathias Vesterholm VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 18 kg M
Benjamin Roth PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 18 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sisu Rantonen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 22 kg M
Roope Saarinen HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kalle Nyman PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Olavi Hörkkö TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Toivo Mattila TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskar Kassinen HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 23 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 23 kg M
Elias Lehtonen ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leo Malm TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 23 kg M
Lion Granat TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arttu Salonen TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 24 kg M
Miron Issajev HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapo Takkinen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Retu Rantanen TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Otto Rajamäki Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Noa Telenius HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 26 kg M
Daniel Helenius VV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 26 kg M
Anton Mattila EPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oliver Wallenstjerna Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Atte Jokiharju TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aapo Koivulahti KuKu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasu Sydänheimo Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Niemi KuRy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 29 kg M
Jiri Saarela AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arvo Ketonen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 29 kg M
Oskar Rajamäki Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Dario Mikel Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 7. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Karri Laine TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 8. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Remu Rantanen TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 9. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Paajanen AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 32 kg M
Viljami Räisänen KuRy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aaro Mäkelä VaKP
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Max Nieminen JyPÄ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Veikko Hyvönen VaKP
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Honkaniemi Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 32 kg M
Thiago Mikel Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sebastian Hynninen VaSa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 34 kg M
Enzo Väisänen PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 34 kg M
Onni Paajanen AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 34 kg M
Peetu Oksanen RVM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 34 kg M
Aarni Lehto HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Daniel Eränen TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 7. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joakim Mattila EPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tomas Lindroos HeTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 42 kg M
Nooa Niemi TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Adam Haratshoev TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Niemi TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskari Rantala VaKP
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 50 kg M
Julias Alatalo EPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Raivo TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 50 kg M
Aleksi Mäkitalo EPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 50 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Reko Ketonen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 29 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 29 kg M
Jasu Sydänheimo Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Daniel Helenius VV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 29 kg M
Otto Luukkonen KKV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 34 kg M
Ramin Yousefi HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 34 kg M
Kaius Juusela VaSa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 34 kg M
Aron Ollila VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 34 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 39 kg M
Jalo Ketonen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 39 kg M
Mauno Kaura Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 39 kg M
Arnas Samuilis AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 44 kg M
Elmeri Mäntylä AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 44 kg M
Lauri Tallgren TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 44 kg M
Nuutti Aho ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 51 kg M
Dovydas Samuilis AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 51 kg M
Severi Mäenpää IK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 51 kg M
Kyri Baygiraev PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 51 kg M
Vili Lehtinen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 51 kg M
Niklas Lehtonen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 64 kg M
Olli-Petteri Laitila TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 64 kg M
Aku Vartio TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 64 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 64 kg M
Juho Takamaa IK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 70 kg M
Anssi Lampinen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 70 kg M
Joonas Perkka IK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 70 kg M
Santeri Karppinen JVK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 70 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 70 kg M
Anssi Järvinen KuKu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 70 kg M
Juho Lamberg VaaKu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 63 kg M
Veeti Purolainen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 63 kg M
Juuso Latvala IK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 67 kg M
Sami Arrasvuori Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 67 kg M
Arttu Hakala VVV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 67 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 67 kg M
Riku Suhonen VaaKu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 74 kg M
Otto Malinen LaLu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 74 kg M
Sakke Purolainen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 82 kg M
Jonni Sarkkinen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 82 kg M
Roni Purolainen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 82 kg M
Niko Erkkola IK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 82 kg M
Joni Komppa SPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 82 kg M
Markus Ahtiainen PeTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 82 kg M
Ville Pasanen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 7. 82 kg M
Kalle Pajunen PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 8. 82 kg M
Antti Haanpää JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 92 kg M
Riku Liikkanen Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 92 kg M
Jere Pasanen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 92 kg M
Jani Lauttanen JPI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 92 kg M
Arvi Savolainen LA
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 130 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 130 kg M
Roel Luostarinen JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 30 kg M
Roni Aho PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 30 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 30 kg M
Väinö Poutanen PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 30 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 30 kg M
Otto Luukkonen KKV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 32 kg M
Aron Ollila VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 32 kg M
Pauli Iisakka KarkU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 35 kg M
Ramin Yousefi HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 35 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 38 kg M
Robin Lindeman PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 38 kg M
Arnas Samuilis AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 42 kg M
Elmeri Mäntylä AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 42 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 42 kg M
Aapo Hakala VVV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 46 kg M
Tino Korhonen LA
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 46 kg M
Casper Naukkarinen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 46 kg M
Marcus Törhönen TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 50 kg M
Dovydas Samuilis AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 50 kg M
Kyri Baygiraev PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 50 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 55 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 55 kg M
Antti Härkönen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 55 kg M
Alexander Saramäki TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 55 kg M
Santeri Karppinen JVK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 71 kg M
Onni Mäki LA
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 71 kg M
Daniel Liedes LA
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 71 kg M
Joona Pennanen HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 71 kg M
Vili Hulttinen Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 24 kg M
Otto Sepponen LoVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 24 kg M
Matias Tervonen Haka
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 24 kg M
Abdul Abbassoy HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 24 kg M
Miro Kyyhkynen ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niilo Lappalainen PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 26 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 26 kg M
Martti Sia KäTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 26 kg M
Jaakko Nyman PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 26 kg M
Kuisma Piirola Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 26 kg M
Dani Timonen YTK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 29 kg M
Elias Kinnari VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 29 kg M
Kalle Pudas ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 29 kg M
Emirhan Albayrak HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 29 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eetu Seppälä ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 29 kg M
Aarre Okkonen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 7. 29 kg M
Tahir Albayrak HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 35 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 35 kg M
Santeri Vannes ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 35 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 38 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 38 kg M
Turo Lähteenmäki TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 38 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 44 kg M
Jere Tuomisto PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eetu Lehtonen ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 44 kg M
Seemi Aho ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 30 kg M
Eemeli Eklund AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 30 kg M
Jesse Saarinen JPI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 30 kg M
Jasper Hannula HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 30 kg M
Laura Talvensaari HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 30 kg N
Lauri Sia KäTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 35 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 35 kg M
Elmo Härkönen PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 35 kg M
Niilo Välineva PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 35 kg M
Leevi Kesäniemi AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 35 kg M
Leevi Majaniemi KuRy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 35 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 37 kg M
Otto Poutanen ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 37 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 37 kg M
Svantte Ala-Honkola KuKu
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 37 kg M
Onni Sivula KuRy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 40 kg M
Viljami Walldén JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 40 kg M
Touko Helimaa AU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 40 kg M
Niilo Nurminen HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 40 kg M
Daniel Flinck VaKP
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 40 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 43 kg M
Alvar Saramäki TaVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 43 kg M
Otso Tomula PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 43 kg M
Neela Juvonen PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 25 kg N
Helle Vallin VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 25 kg N
Venja Virtanen PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 25 kg N
Daniela Roth PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 25 kg N
Ilona Lohi PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 25 kg N
Inka Tomula PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 28 kg N
Laura Talvensaari HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 28 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 28 kg N
Alma Väljä SPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 28 kg N
Nenna Mörsky SPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 30 kg N
Rita Rantonen HWJ
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 30 kg N
Surä Abbassoy HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 30 kg N
Anna Kataja JPI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 30 kg N
Åsa Thodén KäTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 33 kg N
Vilja Vallin VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 33 kg N
Vilma Rajanen JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 33 kg N
Etsiina Mamia TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 33 kg N
Eevi Salonen TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 33 kg N
Aino Ilkka PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 33 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 36 kg N
Nea Turpeinen KarkU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 36 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 36 kg N
Elin Ollila VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 36 kg N
Maija Lehto PYRY
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 36 kg N
Juulia Holappa VaaTo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 36 kg N
Janna Hakala JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 44 kg N
Ella Forsell KäTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 44 kg N
Sofia Vannes ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 44 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aida Casalegno JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 48 kg N
Pricella Lindeman PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 48 kg N
Iina Lintala VVV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 48 kg N
Anni Hanhineva JäVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 48 kg N
Iida Lusenius TWM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 48 kg N
Noelia Leskinen HeTa
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 53 kg N
Petra Laitila TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 53 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Noora Pöllänen HyPk
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 55 kg N
Laura Turpeinen KarkU
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 55 kg N
Mija Mäkitalo PPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 55 kg N
Taru Soukka ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 55 kg N
Selma Pihlaja VVV
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 64 kg N
Elena Okkonen Koovee
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 64 kg N
Ida Mertsalmi HI
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 3. 64 kg N
Aino Kuitunen HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 4. 64 kg N
Aava Valtokari ViVo
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 5. 64 kg N
Ninja Heino ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 6. 64 kg N
Elli Tuomi ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 69 kg N
Surä Abbassoy HPM
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 30 kg N
Fiina Ylä-Mäihäniemi TaPs
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 30 kg N
Elli Tuomi ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 1. 66 kg N
Ninja Heino ViPy
09.11.2019 TAMPERE TAMPERE CUP 2. 66 kg N
Oiva Susi JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 2. 23 kg M
Urho Susi JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 2. 26 kg M
Daniel Jasnov JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 1. 35 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 3. 35 kg M
Onni Lahikainen HPM
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 3. 38 kg M
Joona Hakola JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 2. 44 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 3. 57 kg M
Muhammad Alihanov HPM
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 3. 65 kg M
Sajjad Rajai HPM
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 2. 86 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 3. 86 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 4. 86 kg M
Nikolai Huttunen HPM
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 5. 86 kg M
Jasper Lindqvist HPM
09.11.2019 VILJANDI VILJANDI KARIKA 3. 97 kg M
Ailu Autio LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 24 kg M
Sofia Väyrynen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 24 kg N
Eevi Pallas LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aukusti Koivu LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 24 kg M
Tuure Lehtilä LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tomi Törmänen KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 26 kg M
Asla Autio LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 26 kg M
Vilho Schmitt MuVo
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 26 kg M
Emilia Miettinen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 26 kg N
Joona Annala LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 26 kg M
Iida-Maria Isokoski HaHe
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 6. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sofia Raattama SWE
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 34 kg N
Roope Isokoski HaHe
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 34 kg M
Johan Lakela LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sammeli Siirtola LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 34 kg M
Renne Seppänen LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 34 kg M
Nestori Autio LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 6. 34 kg M
Eelis Poutanen LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 36 kg M
Ronni Ruonaniemi LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 36 kg M
Jooa Salmela LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Riku Luiro LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 39 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Isokoski HaHe
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 39 kg M
Matti Ruonala KoskRi
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 39 kg M
Sakke Purolainen Koovee
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 77 kg M
Roni Purolainen Koovee
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 77 kg M
Otto Malinen LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 77 kg M
Petteri Kukkola HaHe
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 77 kg M
Niklas Sippala SalSa
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 28 kg M
Kasperi Miettinen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 28 kg M
Luka Kemppainen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 28 kg M
Onni Ojatalo KäTa
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 28 kg M
Matias Liisanantti SWE
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 28 kg M
Sammeli Hietanen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 6. 28 kg M
August Schmitt MuVo
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 35 kg M
Roni Joutsijärvi KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 35 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 35 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 35 kg M
Eemeli Manninen LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 35 kg M
Santeri Siivola LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 6. 35 kg M
Matias Maijala KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 42 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 42 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 42 kg M
Akseli Schmitt MuVo
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 42 kg M
Noel Huhta SWE
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 42 kg M
Veikko Rundgren LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 6. 42 kg M
Akseli Räihä OP
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 46 kg M
Veeti Passi KaJu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 46 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 46 kg M
Ante Pulju LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 46 kg M
Eelis Peltola LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 46 kg M
Juho Salmela LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 53 kg M
Sampo Saarinen LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 53 kg M
Roni Thomasson KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 53 kg M
Anton Könönen KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 53 kg M
Arttu Kallio KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 5. 53 kg M
Albin Jonsson SWE
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 6. 53 kg M
Julius Löytynoja KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 45 kg M
Atte Suhonen HaHe
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 45 kg M
Riku Joutsijärvi KI
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 45 kg M
Aapo-Eemil Holm OP
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 45 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 55 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 55 kg M
Elias Mikko SWE
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 65 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 65 kg M
Joel Salmela LaLu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 65 kg M
Pietari Vanhala KaJu
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 4. 65 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 1. 71 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 2. 71 kg M
Miikael Jansson OP
16.11.2019 SODANKYLÄ PERTSAN KULTAPA 3. 71 kg M
Väinö Vimpari VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 20 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 20 kg M
Onni Kjellbäck KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni-Matti Nieminen Virkiä
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arttu Raninen NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 25 kg M
Kalle Keski-Koukkari NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Salovaara VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Takala IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 26 kg M
Rasmus Orell NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 26 kg M
Vilho Huhtamäki NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 26 kg M
Jake Forsell KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapro Vanharanta NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Manu Mäki-Töyli YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Luka Haapala Virkiä
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niilo Vuolle KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vinski Krook VäVi
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 30 kg M
Jalo Laurila Virkiä
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Mikuel Ojala YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lenni Jaatinen NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sisu Lundström VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 31 kg M
Lassi Mäkinen KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Tarvonen NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 31 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Waltteri Ahonpää VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Niilo Käpyaho KaKa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Mäkinen KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Wäinö Perälä LaihLu
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 34 kg M
Aukusti Huhtala Virkiä
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Noa Nyrhilä VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Helle Vallin VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 23 kg N
Kerttu Laine KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 23 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nuppu Urpiola VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 23 kg N
Meri-Li Vallin VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 23 kg N
Saara Valkama VäVi
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 32 kg N
Alma Väljä SPM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 32 kg N
Viivi Lintala VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emmi Ahola VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 45 kg N
Hilma Hietanen LaihLu
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 45 kg N
Sofia Kytöharju YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 45 kg N
Jonathan Hägglund KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 32 kg M
Sampo Rantamäki VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 32 kg M
Petja Kangasniemi JalJa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 32 kg M
Veeti Katajamäki IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 33 kg M
Väinö Syri VäVi
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 33 kg M
Atte Keskitalo TWM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 33 kg M
Perttu Kangasniemi JalJa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 33 kg M
Teppo Turtiainen VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 38 kg M
Oliver Linna VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 38 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 38 kg M
Tommi Juupaluoma IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 38 kg M
Samuel Saari JalJa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 38 kg M
Noah Granqvist SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 45 kg M
Theodor Hübinette SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 45 kg M
Teemu Norrgård IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 45 kg M
Albin Nilsson SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 45 kg M
Joonas Saari JalJa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 45 kg M
Joona Tuominen Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP 6. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Evert Dahlgren SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 7. 45 kg M
Isak Malmqvist SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 48 kg M
Juuso Takala IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 48 kg M
Oscar Gellerstedt SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 48 kg M
Sebastian Åbrant VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 53 kg M
Arne Söderlund VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 53 kg M
Simon Sjögren Palmgren SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 53 kg M
Leevi Hirviniemi VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 62 kg M
Casper Martin VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 62 kg M
Oliver Alanen Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 62 kg M
Melvin Salonen VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 30 kg M
Reko Ketonen Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 30 kg M
Aron Ollila VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 32 kg M
Eemeli Alanen Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 32 kg M
Patrik Alatalo VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 35 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 38 kg M
Mauno Kaura Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 38 kg M
Hugo Rintamäki YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 42 kg M
Aron Salonen VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 42 kg M
Joona Tuuri SPM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 42 kg M
Lenni Urpiola VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 42 kg M
Jaani Löllö KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 42 kg M
Aaro Ojala YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 6. 42 kg M
Oliver Pada VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 46 kg M
Aapo Hakala VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 46 kg M
Lauri Perkka IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 46 kg M
Topi Kujala YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 46 kg M
Joel Löllö KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 46 kg M
Lauri Hakomäki VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 55 kg M
Joonas Koivisto TWM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 55 kg M
Jimi Witick KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 55 kg M
Axel Nilsson SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 55 kg M
Gustav Gellerstedt SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 55 kg M
Severi Mäenpää IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 6. 55 kg M
Veeti Tuuri SPM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 60 kg M
Viljo Ketonen IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 60 kg M
Max Gustafsson SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 60 kg M
Roope Rusi TWM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 60 kg M
Kasperi Kallio KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 60 kg M
Nestori Mannila VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 65 kg M
Oliver Pihl SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 65 kg M
Joonas Perkka IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 71 kg M
Pyry Mäki-Hakola IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 71 kg M
Petteri Talala IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 80 kg M
Axel Uusimäki SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 80 kg M
Arsi Vaaranmaa IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 21 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 27 kg M
Vilho Vimpari VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 27 kg M
Jami Kinnari LaihLu
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 27 kg M
Elmo Rintamäki YKV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 27 kg M
Akseli Valli IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 27 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 6. 27 kg M
Joona Kause TWM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 7. 27 kg M
Samu Mäki KyVo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 8. 27 kg M
Juho Mattila AU
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 29 kg N
Elias Kinnari VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 29 kg M
Jasu Sydänheimo Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP ?. 29 kg M
Arvo Ketonen Koovee
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 29 kg M
Ukko Latikka NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 29 kg M
Artturi Kohtala IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 32 kg M
Tuukka Jouppi KyVo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 32 kg M
Vilho Takala NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 32 kg M
Urho Laine TWM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 32 kg M
Aleksi Laine KäTa
16.11.2019 VAASA VVV CUP 5. 32 kg M
Leo Vaissalo KyVo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 6. 32 kg M
Oliver Anttila IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 33 kg M
Tuukka Koskela IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 33 kg M
Kunto Mäenpää IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 33 kg M
Patrik Alatalo VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 36 kg M
Juuso Takala IK
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 36 kg M
Jooas Saukko LaihLu
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 45 kg M
Ville Pasto SPM
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 45 kg M
Mikael Takala NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matti Keski-Koukkari NJ
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elin Ollila VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 35 kg N
Vilja Vallin VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 35 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 38 kg N
Peppi Jouppi KyVo
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 38 kg N
Iina Lintala VVV
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 48 kg N
Karin Hetta SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 48 kg N
Maja Wikman SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 3. 48 kg N
Siiri Kallio LaihLu
16.11.2019 VAASA VVV CUP 4. 48 kg N
Alwa Frech Irgum SWE
16.11.2019 VAASA VVV CUP 1. 59 kg N
Helmi Syri VäVi
16.11.2019 VAASA VVV CUP 2. 59 kg N
Ali Barakhoyev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 45 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 45 kg M
Marcus Törhönen TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 48 kg M
Charuphot Phaophang HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 51 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 51 kg M
Niko Hyvönen KoPa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 55 kg M
Miska Vanamo HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 55 kg M
Joonas Koivisto TWM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 55 kg M
Artturi Kotilainen RVM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 55 kg M
Roni Nevalainen KoPa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 60 kg M
Atte Kortehisto NJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 60 kg M
Muhammad Alihanov HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 60 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 60 kg M
Otto Sällström PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 60 kg M
Kasperi Joutsenlahti PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 60 kg M
Jere Heinonen LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 65 kg M
Jere Pekkarinen EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 65 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 71 kg M
Jacob Caricato HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 71 kg M
Miko Elkala LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 71 kg M
Unto Haaslahti HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 71 kg M
Vili Heikkilä LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 71 kg M
Akseli Virtanen PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 71 kg M
Artturi Weckström LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 80 kg M
Roope Kataja PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 80 kg M
Nikolai Huttunen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 80 kg M
Leevi Simojoki YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 80 kg M
Patrik Varteva EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 92 kg M
Janna Hakala JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 40 kg N
Nea Turpeinen KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 40 kg N
Fanni Vettenranta PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 46 kg N
Aida Casalegno JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 46 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 49 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 49 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 49 kg N
Sara Rantonen HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 49 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 53 kg N
Noora Pöllänen HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 53 kg N
Laura Turpeinen KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 53 kg N
Taru Soukka ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 53 kg N
Mea Laakso KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 57 kg N
Nella Honkaniemi Koovee
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 57 kg N
Eveliina Hanhisuanto MuVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 57 kg N
Aino Veijola HaHe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 61 kg N
Elena Okkonen Koovee
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 61 kg N
Venla Salmela ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 61 kg N
Aava Valtokari ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 61 kg N
Ida Rautio ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 61 kg N
Ida Mertsalmi HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 61 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 65 kg N
Aino Kuitunen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 65 kg N
Heta Viemerö JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 82 kg N
Urho Susi JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 25 kg M
Väinö Poutanen PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 27 kg M
Roel Luostarinen JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 29 kg M
Dani Timonen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 29 kg M
Romeo Uotila VoVi
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 29 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 29 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 29 kg M
Urho Malkamäki LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 29 kg M
Arshavir Darakhshanifara HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 32 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 32 kg M
Daniil Korotkov HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 32 kg M
Platon Yastrebov HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 32 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 32 kg M
Lauri Vaaraniemi HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 11. 32 kg M
Luca Haasanen PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 12. 32 kg M
Muhamed Nalgiev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 12. 32 kg M
Sultan Kushtov VaSa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 35 kg M
Elmeri Hyvönen HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 35 kg M
Jouko Kantoluoto LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 35 kg M
Ramin Yousefi HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 35 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 11. 35 kg M
Anton Zaychenko HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 13. 35 kg M
Daniel Raitala YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 15. 35 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 38 kg M
Vili Lehtimäki YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 38 kg M
Viljo Nykänen HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 38 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 38 kg M
Tahir Albayrak HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 38 kg M
Viljami Walldén JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 42 kg M
Nikita Jakovlev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 42 kg M
Daniel Alhonen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 42 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 47 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 47 kg M
Hugo Tursman HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 67 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Otto Korpela HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 67 kg M
Aapo Raatikainen HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jerry Rolin HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sisu Rantonen HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 21 kg M
Eelis Uotila VoVi
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 21 kg M
Roope Saarinen HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 21 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Violetta Nikitina HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 21 kg N
Lucas Tirkkonen KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 22 kg M
Jasper Rolin HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Parkko PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Järvinen HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Simon Vesterholm VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 23 kg M
Abdul Abbassoy HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 23 kg M
Oskar Kassinen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 23 kg M
Eelis Peräkylä VoVi
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 23 kg M
Oskari Pahkala ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Valtteri Parkko PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 24 kg M
Rianna Tirkkonen KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 24 kg N
Vili Hulttinen Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 25 kg M
Matias Tervonen Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 25 kg M
Miron Issajev HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oiva Ilmolahti JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 26 kg M
Ebba Vettenranta PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 26 kg N
Luukas Laitila VaSa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 26 kg M
Ville-Kalle Kuisma HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Noa Telenius HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 27 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 27 kg M
Samuli Arpiainen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elis Koivula Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 27 kg M
Julius Rissanen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 27 kg M
Kalle Pudas ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 28 kg M
Vilho Viitasalo Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 28 kg M
Beni Grönfors HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 28 kg M
Maximus Purmonen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 28 kg M
Viljo Takala JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 28 kg M
Daniel Helenius VV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 28 kg M
Deni Gelogaev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emirhan Albayrak HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 29 kg M
Benjamin Raitala YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 29 kg M
Tiitus Väre VaSa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 29 kg M
Aatu Soininen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Yaroslav Yastrebov HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 31 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 31 kg M
Eetu Tammelin YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 31 kg M
Robi Tikkanen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 35 kg M
Enzo Väisänen PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 35 kg M
Eino Peräkylä VoVi
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 35 kg M
Leo Heikkinen PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 39 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 38 kg M
Lenni Laamanen JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 38 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 38 kg M
Aron Salonen VVV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 41 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 41 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 41 kg M
Janna Hakala JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 41 kg N
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 41 kg M
Tino Korhonen LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 44 kg M
Sebastian Aurola EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 44 kg M
Ali Barakhoyev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 48 kg M
Rahim Tebojev LrTU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 48 kg M
Marcus Törhönen TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 48 kg M
Hugo Riehunkangas HeTa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 52 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 52 kg M
Toivo Kolehmainen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 52 kg M
Artturi Kotilainen RVM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 57 kg M
Mico Yli-Savola LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 57 kg M
Miska Vanamo HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 57 kg M
Edgar Nazaroff YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 57 kg M
Otso Lehtonen LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 57 kg M
Topi Iisakka KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 62 kg M
Oscar Malmari EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 62 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 62 kg M
James Nurmi HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 62 kg M
Otto Sällström PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 62 kg M
Sakari Karhu HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 68 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 68 kg M
Ruslan Vartiaynen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 75 kg M
Vili Kujanpää HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 75 kg M
Mertsi Blomerus EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 87 kg M
Melvin Salonen VVV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 32 kg M
Aron Ollila VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 32 kg M
Romus Luostarinen JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 32 kg M
Kaius Juusela VaSa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 32 kg M
Timur Kulkin LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 11. 32 kg M
Jesse Saarinen JPI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 12. 32 kg M
Jasper Hannula HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 12. 32 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 35 kg M
Daniel Jasnov JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 35 kg M
Pauli Iisakka KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 35 kg M
Nestori Vettenranta PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 38 kg M
Robin Ketolainen YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 38 kg M
Otto Poutanen ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 11. 38 kg M
Matias Maijala KI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 12. 38 kg M
Robin Lindeman PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 13. 38 kg M
Samuel Roininen KoPa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 16. 38 kg M
Akseli Ojala JPI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 16. 38 kg M
Theo Mykkänen Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 18. 38 kg M
Sisu Vakkilainen LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 19. 38 kg M
René Partida HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 20. 38 kg M
Ukko Riehunkangas HeTa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 41 kg M
Henry Niiranen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 41 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 41 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 41 kg M
Leevi Laine YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 41 kg M
Ilmari Simola Haka
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 11. 41 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 12. 41 kg M
Veeti Passi KaJu
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 44 kg M
Alvar Saramäki TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 44 kg M
Topias Laukkanen LrTU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 48 kg M
Sami Kantoluoto LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 48 kg M
Joona Ristaniemi YTK
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 48 kg M
Joona Junnila HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 53 kg M
Alex Wallius HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 53 kg M
Ansar Tutuev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 53 kg M
Antti Härkönen HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 62 kg M
Sebastian Åbrant VVV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 62 kg M
Henri Kantanen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 62 kg M
Alexander Saramäki TaVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 62 kg M
Daniel Liedes LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 75 kg M
Helle Vallin VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 27 kg N
Rita Rantonen HWJ
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 30 kg N
Surä Abbassoy HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 30 kg N
Inka Tomula PPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 30 kg N
Laura Talvensaari HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 30 kg N
Anna Kataja JPI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 30 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 34 kg N
Vilma Rajanen JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 34 kg N
Eevi Salonen TWM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 34 kg N
Vilja Vallin VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 34 kg N
Maija Kuisma HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 34 kg N
Neea Mähönen HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 34 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 39 kg N
Nea Turpeinen KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 39 kg N
Inka Mälkönen LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 39 kg N
Viivi Porttikallio HyPk
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 39 kg N
Eeva Alhonen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 39 kg N
Elin Ollila VaaTo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 39 kg N
Siiri Lindström KarkU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 39 kg N
Iina Lintala VVV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 45 kg N
Anni Hanhineva JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 53 kg N
Iida Lusenius TWM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 53 kg N
Selma Pihlaja VVV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 66 kg N
Aino Kuitunen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 66 kg N
Helmi Syri VäVi
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 66 kg N
Anvar Suviniitty HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 61 kg M
Said Hosseini HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 65 kg M
Juho Huttunen HaHe
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 65 kg M
Jere Heinonen LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 65 kg M
Miko Elkala LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 70 kg M
Samu Rajakangas VVV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 70 kg M
Jan Nieminen RV
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 6. 70 kg M
Kalle Valtonen TWM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 7. 70 kg M
Vili Heikkilä LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 70 kg M
Joona Vuoti ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 74 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 74 kg M
Vili Sillanpää KoPa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 79 kg M
Sajjad Rajai HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 79 kg M
Topias Saari HI
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 79 kg M
Nikolai Huttunen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 8. 79 kg M
Reza Ahmadi HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 9. 79 kg M
Artturi Weckström LA
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 10. 79 kg M
Eemeli Ruusila JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 86 kg M
Valtteri Sillanpää KoPa
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 86 kg M
Patrik Varteva EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 97 kg M
Jasper Lindqvist HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 4. 97 kg M
Ali Darakhshanifara HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 5. 97 kg M
Zaur Tutuev HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 125 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viivi Kettunen EsU
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 3. 53 kg N
Hanna Mykkänen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 62 kg N
Heta Viemerö JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 68 kg N
Elli Tuomi ViPy
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 68 kg N
Hanna Mykkänen HPM
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 63 kg N
Heta Viemerö JäVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 1. 70 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
23.11.2019 HELSINKI HELSINKI OPEN 2. 70 kg N
Juuso Latvala IK
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 4. 63 kg M
Roope Miettunen KI
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 6. 63 kg M
Elmer Mattila Koovee
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 8. 67 kg M
Mikko Peltokangas Virkiä
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 1. 72 kg M
Joni Komppa SPM
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 3. 72 kg M
Leevi Ukkola HaHe
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 10. 72 kg M
Roni Purolainen Koovee
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 3. 77 kg M
Sakke Purolainen Koovee
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 9. 77 kg M
Iiro Piippo VaaKu
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 12. 77 kg M
Einari Ukkola HaHe
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 5. 82 kg M
Juho Pahikainen HaHe
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 5. 87 kg M
Konsta Mäenpää IK
30.11.2019 HAAPARANT CUP HAPARANDA 4. 130 kg M
Ailu Autio LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 22 kg M
Elias Tihinen MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 22 kg M
Topias Sippala SalSa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jouko Lasanen LaKePa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Asla Autio LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 26 kg M
Tomi Törmänen KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 26 kg M
Ville Manninen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aukusti Koivu LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 26 kg M
Antti Väyrynen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eero Seväkivi MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 26 kg M
Argi Bylyku SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 30 kg M
Lenni Jaakola LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Verneri Lahdenperä LaKePa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eemeli Manninen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 34 kg M
Johan Lakela LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Renne Seppänen LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 34 kg M
Oskari Ohenoja KoskRi
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 34 kg M
Juhana Esko MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Nestori Autio LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 34 kg M
Eelis Poutanen LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 37 kg M
Sammeli Siirtola LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 37 kg M
Roope Isokoski HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 37 kg M
Jooa Salmela LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aamos Sandberg LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Siivola LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 40 kg M
Eeli Ojala HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Riku Luiro LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lucas Emanuelsson Falk SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 40 kg M
Matti Ruonala KoskRi
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 40 kg M
Samuel Liljegren SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 40 kg M
Konsta Jääskeläinen HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 48 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eljas Vesa KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 48 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Emilia Miettinen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 28 kg N
Sofia Väyrynen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 28 kg N
Eevi Pallas LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Iida-Maria Isokoski HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ellen Modig SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 28 kg N
Alma Jaako SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 28 kg N
Liisa Lasanen LaKePa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Milja Tihinen MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 30 kg N
Amalia Koivupalo KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Saaga Siivola LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Unna Virtanen SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 53 kg N
My Jaako SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 53 kg N
Kasperi Miettinen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 27 kg M
Martti Sia KäTa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 27 kg M
Vilho Schmitt MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 27 kg M
Niklas Sippala SalSa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 30 kg M
Jon Nilas Furmark SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 30 kg M
Matvej Vaisman JVK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 33 kg M
Viljami Törmänen KäTa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 33 kg M
Paavo Lasanen LaKePa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 33 kg M
Jonathan Hägglund KäTa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 33 kg M
Jere Huotari MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 33 kg M
Lauri Sia KäTa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 36 kg M
Miro Jaakola LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 36 kg M
Roni Joutsijärvi KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 36 kg M
Frey Johansson SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 36 kg M
Mattis Dyrander SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 36 kg M
Matias Tihinen MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 36 kg M
Matias Maijala KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 38 kg M
Akseli Schmitt MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 38 kg M
Luca Räty JVK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 38 kg M
Aatu Kesti KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 38 kg M
Elmeri Hirvonen LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 38 kg M
Veikko Rundgren LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 38 kg M
Atte Suhonen HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 44 kg M
Herman Eriksson Björnfo SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 44 kg M
Veeti Passi KaJu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 44 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 44 kg M
Albin Nilsson SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 44 kg M
Otto Pääkkönen JVK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 47 kg M
Ante Pulju LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 47 kg M
Xuxu Pyykkö LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 47 kg M
Eelis Peltola LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 47 kg M
Samuli Niva OP
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 47 kg M
Aleksi Niva OP
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 47 kg M
Severi Mäenpää IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 53 kg M
Sampo Saarinen LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 53 kg M
Arttu Kallio KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 53 kg M
Roni Thomasson KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 53 kg M
Veikka Kärkkäinen KaJu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 53 kg M
Edvin Jaako SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 53 kg M
Max Grover Eriksson SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 60 kg M
Juho Salmela LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 60 kg M
Artur Khoruzhenko KaJu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 60 kg M
Riku Joutsijärvi KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 45 kg M
Lauri Perkka IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 45 kg M
Julius Löytynoja KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 45 kg M
Atte Suhonen HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 45 kg M
Otso Kolehmainen KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 45 kg M
Ville-Veikko Engelberg LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 55 kg M
Saku Määttä HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 55 kg M
Atte Tihinen MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 55 kg M
Axel Nilsson SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 55 kg M
Ville Zedig SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 55 kg M
Mico Räty JVK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 55 kg M
Oskari Talala IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 60 kg M
Viljo Ketonen IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 60 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 65 kg M
Joel Salmela LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 65 kg M
Juho Takamaa IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 71 kg M
Joonas Perkka IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 71 kg M
Leevi Svartsjö LapinV
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 71 kg M
Santeri Karppinen JVK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 5. 71 kg M
Juho Mäki-Jouppila IK
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 6. 71 kg M
Otto Malinen LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 80 kg M
Elias Kyllönen LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 80 kg M
Janika Pakanen KI
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 31 kg N
Marina Gardniya KaJu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 31 kg N
Milja Tihinen MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 31 kg N
Anni Sippala SalSa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 38 kg N
Maya Johansson SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 38 kg N
Vanja Furmark SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 38 kg N
Cecile Pouchard SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 38 kg N
Amelia Sedig SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 42 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 42 kg N
Ida Pieti SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 42 kg N
Maja Bohm SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 4. 42 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 50 kg N
Emma Rutström SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 50 kg N
Ronja Lasanen LaKePa
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 3. 50 kg N
Elvira Ersson SWE
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 1. 69 kg N
Alina Rajatalo LaLu
30.11.2019 ROVANIEMI JOULUMAAPAINIT 2. 69 kg N
Nuppu Urpiola VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 22 kg N
Kerttu Laine KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Meri-Li Vallin VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 22 kg N
Helle Vallin VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 25 kg N
Ella Törmänen KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Saara Valkama VäVi
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 32 kg N
Viivi Lintala VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juulia Holappa VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 36 kg N
Alisha Kubal VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hilma Hietanen LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 40 kg N
Tuuli Soukka ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 40 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Seemi Aho ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 30 kg M
Roni Aho PYRY
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 30 kg M
Eemeli Eklund AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 30 kg M
Elias Kinnari VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 30 kg M
Kalle Pudas ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 5. 30 kg M
Pepe Lempiäinen VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 6. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aron Ollila VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 33 kg M
Melvin Salonen VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 33 kg M
Väinö Syri VäVi
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 33 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 39 kg M
Patrik Alatalo VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 39 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 39 kg M
Otto Poutanen ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 39 kg M
Eero Törmänen KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 5. 39 kg M
Oliver Linna VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 6. 39 kg M
Patrik Alatalo VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 7. 39 kg M
Hugo Kinnari VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 8. 39 kg M
Joona Tuuri SPM
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 42 kg M
Aron Salonen VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 42 kg M
Elmeri Mäntylä AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 42 kg M
Tuomas Pentinmäki AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 42 kg M
Aapo Hakala VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 46 kg M
Lenni Urpiola VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 46 kg M
Elias Kallio LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 46 kg M
Nuutti Aho ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 55 kg M
Dovydas Samuilis AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 55 kg M
Arne Söderlund VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 55 kg M
Jedi Lönn LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 71 kg M
Elias Lyyski LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 80 kg M
Väinö Vimpari VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 20 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 20 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 22 kg M
Sisu Rantonen HWJ
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 22 kg M
Felix Lammi YKV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Kjellbäck KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Oskari Pahkala ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Ojatalo KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 28 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 28 kg M
Jami Kinnari LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 28 kg M
Vilho Vimpari VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 28 kg M
Elias Salovaara VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 5. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Manu Mäki-Töyli YKV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 6. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jaakko Pihlaja SPM
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Matias Paajanen AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 32 kg M
Sampo Rantamäki VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 32 kg M
Tuukka Jouppi KyVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 32 kg M
Elmeri Ala-Seppälä VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 5. 32 kg M
Vinski Krook VäVi
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 6. 32 kg M
Waltteri Ahonpää VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 7. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aleksi Laine KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 8. 32 kg M
Luca Similä VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 9. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jiri Saarela AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 9. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Juho Mattila AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 9. 32 kg N
Sisu Lundström VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 9. 32 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 40 kg M
Leevi Kesäniemi AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 40 kg M
Onni Paajanen AU
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 40 kg M
Rasmus Ritola LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 40 kg M
Jami Kallio LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 50 kg M
Jooas Saukko LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 50 kg M
Rita Rantonen HWJ
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 31 kg N
Nenna Mörsky SPM
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 31 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 38 kg N
Elin Ollila VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 38 kg N
Åsa Thodén KäTa
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 38 kg N
Peppi Jouppi KyVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 38 kg N
Vilja Vallin VaaTo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 5. 38 kg N
Iina Lintala VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 43 kg N
Siiri Kallio LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 43 kg N
Susanna Kalervo LaihLu
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 43 kg N
Sofia Kytöharju YKV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 43 kg N
Taru Soukka ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 54 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 1. 70 kg N
Selma Pihlaja VVV
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 2. 70 kg N
Aava Valtokari ViVo
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 3. 70 kg N
Helmi Syri VäVi
30.11.2019 VAASA LÄNSI-SUOMEN AM 4. 70 kg N
Arttu Iltanen ViPy
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 90 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miska Suhonen VaaKu
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 80 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jarkko Iltanen ViPy
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 80 kg M
Niko Hartikainen ViPy
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 80 kg M
Erkki Sohlman MuurY
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 70 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joona Pennanen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 70 kg M
Jari Sillgren Koovee
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 70 kg M
Antti Härkönen HWJ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 65 kg M
James Nurmi HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 65 kg M
Rasmus Hannula HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 65 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Myllymäki MuurY
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 48 kg M
Väinö Mikkonen JyPÄ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 48 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Halgord Ahmadi JyPÄ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viljo Nykänen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 42 kg M
Niilo Nurminen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 42 kg M
Aapo Raatikainen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roope Saarinen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vili Järvinen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Junas Eljurkaev JyPÄ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jasper Hannula HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 34 kg M
Max Nieminen JyPÄ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Venla Vienola JyPÄ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 4. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Laine HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 5. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pinja Vienola JyPÄ
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 1. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Martin Kukkonen HI
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Akseli Ojansivu VaaKu
01.12.2019 JYVÄSKYLÄ TUL SISÄRANTAPA 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joona Hakola JäVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 45 kg M
Atte Suhonen HaHe
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 45 kg M
Aapo Hakala VVV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 45 kg M
Arnas Samuilis AU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 45 kg M
Oliver Pada VVV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 45 kg M
Sebastian Aurola EsU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 45 kg M
Oskari Pursiainen YTK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 7. 45 kg M
Ali Barakhoyev HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 45 kg M
Elmeri Mäntylä AU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 9. 45 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 48 kg M
Jimi Väätäinen ViVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 48 kg M
Dovydas Samuilis AU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 48 kg M
Marcus Törhönen TaVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 48 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 51 kg M
Charuphot Phaophang HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 51 kg M
Nico Hakala TaVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 51 kg M
Joona Junnila HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 51 kg M
Eetu Lamberg VaaKu
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 51 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 51 kg M
Joonas Koivisto TWM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 55 kg M
Niko Hyvönen KoPa
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 55 kg M
Jesse Mäkelä HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 55 kg M
Lauri Hakomäki VVV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 55 kg M
Artturi Kotilainen RVM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 55 kg M
Luka Kajanne YTK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 55 kg M
Miska Vanamo HyPk
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 7. 55 kg M
Miro Leinonen RVM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 55 kg M
Roni Nevalainen KoPa
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 60 kg M
Atte Kortehisto NJ
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 60 kg M
Akseli Erkkola HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 60 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 60 kg M
Teo Laitila VaSa
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 60 kg M
Muhammad Alihanov HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 60 kg M
Kasperi Joutsenlahti PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 7. 60 kg M
Topi Iisakka KarkU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 60 kg M
Nestori Mannila VVV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 65 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 65 kg M
Jere Heinonen LA
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 65 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 65 kg M
Sakari Karhu HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 65 kg M
Jere Pekkarinen EsU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 65 kg M
Onni Rintamäki YKV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 7. 65 kg M
Oscar Malmari EsU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 65 kg M
Onni Mäkelä PeKi
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 9. 65 kg M
Kasperi Kauhanen PoWe
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 71 kg M
Miko Elkala LA
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 71 kg M
Riku Suhonen VaaKu
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 71 kg M
Jacob Caricato HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 71 kg M
Unto Haaslahti HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 71 kg M
Akseli Virtanen PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 71 kg M
Markus Vittaniemi HaHe
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 7. 71 kg M
Santeri Karppinen JVK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 71 kg M
Vili Heikkilä LA
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 71 kg M
Veeti Kajanne YTK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 71 kg M
Jesper Härkänen YTK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 8. 71 kg M
Artturi Weckström LA
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 80 kg M
Nikolai Huttunen HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 80 kg M
Leevi Simojoki YTK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 80 kg M
Roope Kataja PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 80 kg M
Tim Heininen RV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 80 kg M
Otto Malinen LaLu
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 80 kg M
Patrik Varteva EsU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 92 kg M
Silja Hanhisuanto MuVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 40 kg N
Janna Hakala JäVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 40 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 40 kg N
Nea Turpeinen KarkU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 40 kg N
Aida Casalegno JäVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 43 kg N
Fanni Pentinmäki AU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 43 kg N
Jutta Ala-Ranta IK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 46 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 46 kg N
Iina Lintala VVV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 46 kg N
Sanni Sarkkinen HWJ
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 49 kg N
Roberta Luostarinen JäVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 49 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 49 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 49 kg N
Sara Rantonen HWJ
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 49 kg N
Lotta Vettenranta PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 53 kg N
Aliisa Tuomi ViPy
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 53 kg N
Noora Pöllänen HyPk
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 53 kg N
Mija Mäkitalo PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 53 kg N
Taru Soukka ViVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 53 kg N
Laura Turpeinen KarkU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 53 kg N
Mea Laakso KarkU
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 57 kg N
Nella Honkaniemi Koovee
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 57 kg N
Kristiina Hepola MuVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 61 kg N
Aino Kuitunen HPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 61 kg N
Aino Veijola HaHe
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 61 kg N
Aava Valtokari ViVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 61 kg N
Elena Okkonen Koovee
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 61 kg N
Ida Rautio ViVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 5. 61 kg N
Selma Pihlaja VVV
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 65 kg N
Venla Salmela ViVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 2. 65 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 3. 65 kg N
Ida Mertsalmi HI
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 4. 65 kg N
Rosa-Maria Kataja PPM
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 69 kg N
Heta Viemerö JäVo
07.12.2019 HYVINKÄÄ KADETTIEN SM VP 1. 73 kg N
Mattias Poutanen TWM
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 2. 60 kg M
Lauri Karjalainen PeKi
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 4. 60 kg M
Juuso Latvala IK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 10. 67 kg M
Tomi Loukola YKV
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 14. 67 kg M
Akseli Yli-Hannuksela IK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 1. 72 kg M
Joni Komppa SPM
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 5. 72 kg M
Tomi Eronen PopI
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 7. 72 kg M
Iiro Piippo VaaKu
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 10. 72 kg M
Leevi Ukkola HaHe
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 13. 72 kg M
Tero Halmesmäki HyPk
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 3. 77 kg M
Sakke Purolainen Koovee
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 5. 77 kg M
Niko Erkkola IK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 12. 77 kg M
Matias Lipasti IK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 15. 77 kg M
Mikko Lyttinen KuKu
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 16. 77 kg M
Roni Purolainen Koovee
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 18. 77 kg M
Jarno Ålander HeTa
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 3. 82 kg M
Otto Ketonen IK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 3. 82 kg M
Markus Sihtola YTK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 5. 82 kg M
Petteri Kukkola HaHe
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 7. 82 kg M
Einari Ukkola HaHe
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 8. 82 kg M
Vili Ropponen IK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 3. 87 kg M
Juho Pahikainen HaHe
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 5. 87 kg M
Antti Haanpää JäVo
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 8. 87 kg M
Riku Liikkanen Haka
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 9. 87 kg M
Arttu-Petteri Klami KPM
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 13. 87 kg M
Arvi Savolainen LA
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 1. 97 kg M
Tuomas Lahti YTK
07.12.2019 ILMAJOKI ARVO HAAVISTO T 3. 130 kg M
Väinö Mikkonen JyPÄ
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Väinö Mikkonen JyPÄ
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 4. 54 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Olli-Petteri Laitila TaPs
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 2. 58 kg M
Lassi Kellomäki TaPs
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 3. 58 kg M
Aku Vartio TaPs
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 5. 62 kg M
Halgord Ahmadi JyPÄ
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 5. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lauri Tallgren TaPs
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 5. 45 kg M
Casper Salonen JyPÄ
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 9. 55 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jaakko Huurre JyPÄ
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 10. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Junas Eljurkaev JyPÄ
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 3. 33 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Harri Mamia TaPs
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 2. 84 kg M
Leevi Lindroos TaPs
14.12.2019 LÄHTE VAHURI JOULUTUR 2. 120 kg M
Joona Hakola JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 44 kg M
Joona Tuuri SPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 44 kg M
Joel Löllö KäTa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 44 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 44 kg M
Oliver Pada VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 48 kg M
Aapo Hakala VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 48 kg M
Leevi Joutsenlahti PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 53 kg M
Charuphot Phaophang HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 53 kg M
Joni Pitkänen SuolU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 53 kg M
Vikke Tarkkio TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 53 kg M
Mico Yli-Savola LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 53 kg M
Miro Leinonen RVM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 53 kg M
Tuukka Peltokangas KuKu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 53 kg M
Kyri Baygiraev PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 53 kg M
Nuutti Aho ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 53 kg M
Valtteri Myllylä MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 53 kg M
Veikka Laukkanen LrTU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 53 kg M
Akseli Erkkola HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 58 kg M
Niko Hyvönen KoPa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 58 kg M
Antti Kangasniemi JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 58 kg M
Kasperi Joutsenlahti PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 58 kg M
Miska Vanamo HyPk
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 58 kg M
Veeti Karilainen KankU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 58 kg M
Artturi Kotilainen RVM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 58 kg M
Kasperi Kallio KäTa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 58 kg M
Jimi Witick KäTa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 58 kg M
Joonas Koivisto TWM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 58 kg M
Otso Lehtonen LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 58 kg M
Aleksi Tuukkala YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 63 kg M
Atte Kortehisto NJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 63 kg M
Jere Pekkarinen EsU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 63 kg M
Topi Iisakka KarkU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 63 kg M
Veeti Kortehisto NJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 63 kg M
Unto Haaslahti HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 69 kg M
Veeti Kajanne YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 69 kg M
Nestori Mannila VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 69 kg M
Onni Mäkelä PeKi
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 69 kg M
Jedi Lönn LaihLu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 69 kg M
Onni Mäki LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 69 kg M
Santeri Karppinen JVK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 69 kg M
Vili Nieminen MäVa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 69 kg M
Ukko Pakkanen PoWe
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 69 kg M
Niko Hynninen VuVe
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 76 kg M
Jesper Härkänen YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 76 kg M
Tim Heininen RV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 76 kg M
Esa Lohi PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 76 kg M
Roope Kataja PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 85 kg M
Leevi Simojoki YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 85 kg M
Nikolai Huttunen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 85 kg M
Elmer Lappalainen KPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 85 kg M
Tomi Loukola YKV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 66 kg M
Eemeli Rautanen ViPy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 66 kg M
Jere Heinonen LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 66 kg M
Pauli Järvinen KuKu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 66 kg M
Miko Elkala LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 74 kg M
Riku Suhonen VaaKu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 74 kg M
Akseli Virtanen PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 74 kg M
Vili Heikkilä LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 74 kg M
Otto Malinen LaLu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 74 kg M
Anssi Järvinen KuKu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 74 kg M
Sajjad Rajai HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 84 kg M
Suleiman Ahmadi HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 84 kg M
Joona Vuoti ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 84 kg M
Artturi Weckström LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 84 kg M
Milad Gardniya KaJu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 96 kg M
Jasper Lindqvist HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 96 kg M
Deni Gelogaev HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 28 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Reko Ketonen Koovee
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 28 kg M
Väinö Poutanen PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 28 kg M
Emirhan Albayrak HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 28 kg M
Daniel Kulkin LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 28 kg M
Eemeli Eklund AU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 28 kg M
Eetu Seppälä ViPy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 28 kg M
Eemeli Laukkanen PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 28 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 28 kg M
Niilo Lappalainen PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 28 kg M
Vilho Viitasalo Haka
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 28 kg M
Veikko Ylesmäki VaSa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 28 kg M
Kalle Pudas ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 13. 28 kg M
Oiva Ilmolahti JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 14. 28 kg M
Amin Aleksanov EsU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 15. 28 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 15. 28 kg M
Roel Luostarinen JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 30 kg M
Melvin Salonen VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 30 kg M
Seemi Aho ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 30 kg M
Aleksei Lisitsa HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 30 kg M
Dani Timonen YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 30 kg M
Eetu-Veikko Uusitalo TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 30 kg M
Yaroslav Yastrebov HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 30 kg M
Eetu Saastamoinen KKV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 30 kg M
Roni Aho PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 30 kg M
Romeo Uotila VoVi
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 30 kg M
Aapo Koivulahti KuKu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jesse Saarinen JPI
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 30 kg M
Platon Yastrebov HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 32 kg M
Aron Ollila VaaTo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 32 kg M
Daniil Korotkov HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 32 kg M
Timur Kulkin LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 32 kg M
Iivari Ojala PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Romus Luostarinen JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 32 kg M
Jere Huotari MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 32 kg M
Daniel Jasnov JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 35 kg M
Eemil Haukilahti TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 35 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 35 kg M
Pauli Iisakka KarkU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 35 kg M
Patrik Alatalo VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 35 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 35 kg M
Tahir Albayrak HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 35 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 35 kg M
Ekku Tarkkio PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 35 kg M
Aaro Hennola PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 35 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Antti Räsänen PopI
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 13. 35 kg M
Onni Suomi AuPs
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 14. 35 kg M
Niilo Välineva PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 15. 35 kg M
Ramin Yousefi HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 16. 35 kg M
Leo Lohi PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 17. 35 kg M
Leevi Majaniemi KuRy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 17. 35 kg M
Aaro Vahantapohja KuRy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 17. 35 kg M
Patrik Alatalo VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 17. 35 kg M
Nestori Vettenranta PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 38 kg M
Matias Maijala KI
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 38 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 38 kg M
Akseli Schmitt MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 38 kg M
Topi Lähteenmäki TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 38 kg M
René Partida HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 38 kg M
Mauno Kaura Koovee
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 38 kg M
Mukhammad-Ali Khazbiev EsU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 38 kg M
Gleb Tammi PoWe
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 38 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni Sivula KuRy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 38 kg M
Otto Poutanen ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 13. 38 kg M
Vili Lehtimäki YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 14. 38 kg M
Aleksandr Ahonen KuRy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 15. 38 kg M
Daniel Åkerlund ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 16. 38 kg M
Tatu Mehto SuolU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 17. 38 kg M
Eero Törmänen KäTa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 18. 38 kg M
Akseli Ojala JPI
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 19. 38 kg M
Lenni Laamanen JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 19. 38 kg M
Aron Salonen VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 42 kg M
Felix Lamminen PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 42 kg M
Veikko-Olavi Pääkkönen KaJu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 42 kg M
Saifullah Tebojev LrTU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 42 kg M
Jalmari Viitasalo Haka
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 42 kg M
Leevi Laine YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 42 kg M
Henry Niiranen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 42 kg M
Tuomas Plaketti MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 42 kg M
Taisto Riutta-aho HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 42 kg M
Jaani Löllö KäTa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 10. 42 kg M
Sebastian Aurola EsU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 42 kg M
Viljami Walldén JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 42 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 42 kg M
Saliakh Bokov EsU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 14. 42 kg M
Svantte Ala-Honkola KuKu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 15. 42 kg M
Aaro Metsälä PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 16. 42 kg M
Leevi Nurmi TP
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 16. 42 kg M
Oskari Pursiainen YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 47 kg M
Rahim Tebojev LrTU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 47 kg M
Tino Korhonen LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 47 kg M
Otso Ojanen LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 47 kg M
Veeti Passi KaJu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 47 kg M
Marcus Törhönen TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 47 kg M
Kasperi Kankkunen SuolU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 47 kg M
Eetu Lehtonen ViPy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 47 kg M
Topias Laukkanen LrTU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 47 kg M
Sami Kantoluoto LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 47 kg M
Tuukka Tarenius VoVi
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 11. 47 kg M
Elmeri Mäntylä AU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 12. 47 kg M
Alvar Saramäki TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 13. 47 kg M
Nikita Jakovlev HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 13. 47 kg M
Joona Junnila HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 53 kg M
Sebastian Åbrant VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 53 kg M
Veikko Ojala PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 53 kg M
Alex Wallius HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 53 kg M
Jere Tuomisto PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 53 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Luka Kajanne YTK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 59 kg M
Veetu Peltoniemi KaJu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 59 kg M
Otto Sällström PoWe
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 59 kg M
Antti Härkönen HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 59 kg M
Alexander Saramäki TaVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 59 kg M
Eetu Isokoski LNM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 59 kg M
Henri Kantanen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 59 kg M
Rene Savolainen KankU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 59 kg M
Sakari Karhu HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 66 kg M
Roope Rusi TWM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 66 kg M
Oliver Alanen Koovee
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 66 kg M
Aaro Veijola LNM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 80 kg M
Vili Kujanpää HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 80 kg M
Daniel Liedes LA
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 80 kg M
Saku Pajamies EsU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 80 kg M
Roope Virtanen AuPs
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 80 kg M
Jutta Ala-Ranta IK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 48 kg N
Ninna Ala-Ranta IK
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 48 kg N
Mia Rasinkangas MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 48 kg N
Lotta Vettenranta PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 53 kg N
Sanni Sarkkinen HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 53 kg N
Mija Mäkitalo PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 53 kg N
Laura Turpeinen KarkU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 53 kg N
Taru Soukka ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 53 kg N
Mea Laakso KarkU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 59 kg N
Kristiina Hepola MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 59 kg N
Elena Okkonen Koovee
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 59 kg N
Wilmiina Pöppönen ViVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 67 kg N
Rosa-Maria Kataja PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 67 kg N
Ninja Heino ViPy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 67 kg N
Elli Tuomi ViPy
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 70 kg N
Laura Talvensaari HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 28 kg N
Alma Väljä SPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 28 kg N
Neela Juvonen PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 28 kg N
Ebba Vettenranta PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 28 kg N
Rita Rantonen HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 31 kg N
Nenna Mörsky SPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 31 kg N
Surä Abbassoy HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 31 kg N
Inka Tomula PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 31 kg N
Anna Kataja JPI
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 31 kg N
Fiona Lamminen PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 31 kg N
Marina Gardniya KaJu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 31 kg N
Milja Tihinen MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 31 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 34 kg N
Nimma Mäkitalo PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 34 kg N
Elin Ollila VaaTo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 34 kg N
Vilja Vallin VaaTo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 34 kg N
Erika Purmonen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 34 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aino Ilkka PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 34 kg N
Vilma Rajanen JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 7. 34 kg N
Eevi Salonen TWM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 8. 34 kg N
Kerttu Uschanoff TaPs
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 9. 34 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 38 kg N
Nea Turpeinen KarkU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 38 kg N
Aada Vettenranta PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 38 kg N
Maija Lehto PYRY
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 38 kg N
Etsiina Mamia TaPs
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 38 kg N
Silja Hanhisuanto MuVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 43 kg N
Janna Hakala JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 43 kg N
Fanni Pentinmäki AU
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 43 kg N
Ella Forsell KäTa
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 43 kg N
Enni Meripaasi LNM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 43 kg N
Mea Purmonen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 6. 43 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Fanni Vettenranta PPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 48 kg N
Sara Rantonen HWJ
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 48 kg N
Iina Lintala VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 48 kg N
Iida Lusenius TWM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 48 kg N
Anni Hanhineva JäVo
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 5. 48 kg N
Noora Pöllänen HyPk
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 54 kg N
Marjaana Gardniya KaJu
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 54 kg N
Vera Lappalainen KPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 54 kg N
Selma Pihlaja VVV
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 1. 65 kg N
Nella Honkaniemi Koovee
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 2. 65 kg N
Aino Kuitunen HPM
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 3. 65 kg N
Helmi Syri VäVi
14.12.2019 TAMPERE KLL:N MESTARUUS 4. 65 kg N
Aino Kuitunen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 65 kg N
Sandra Gruglova EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 65 kg N
Elina Kangasniemi JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eeka Laakso KarkU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 20 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aapo Raatikainen HI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 22 kg M
Tristan Pehrsson VaSa
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 22 kg M
Jerry Rolin HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 22 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Parkko PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 22 kg M
Saku Hulttinen Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Noel Heinonen NuVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 24 kg M
Dimitrios Menegis YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 24 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Klim Tammi PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 26 kg M
Luukas Laitila VaSa
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 26 kg M
Samuli Arpiainen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 26 kg M
Miko Majander LaNo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 26 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Aatu Soininen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg M
Dario Mikel Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg M
Benjamin Raitala YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 30 kg M
Aaro Haanpää JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 30 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Tiitus Väre VaSa
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 30 kg M
Alexander Ismailov EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 30 kg M
Jere Kainulainen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 34 kg M
Akseli Koivisto PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 34 kg M
Roni Laine HI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 34 kg M
Rafael Dragu PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 42 kg M
Juuso Sahlman LaNo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 42 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Felix Tofferi KeU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 65 kg M
Antti Rinne KeU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 65 kg M
Sandra Gruglova EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 65 kg N
Abdul Abbassoy HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 23 kg M
Oiva Susi JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 23 kg M
Oskar Kassinen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 23 kg M
Jasper Rolin HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 23 kg M
Valtteri Parkko PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 23 kg M
Vili Hulttinen Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 25 kg M
Oiva Ilmolahti JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 25 kg M
Matias Tervonen Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 25 kg M
Otto Sepponen LoVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 25 kg M
Veeti Keyriläinen LaNo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 25 kg M
Ville-Kalle Kuisma HyPk
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 25 kg M
Urho Susi JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 28 kg M
Vilho Viitasalo Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 28 kg M
Maximus Purmonen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 28 kg M
Ilkka Kangasniemi JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 28 kg M
Daniel Helenius VV
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 28 kg M
Julius Rissanen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 28 kg M
Dani Timonen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 31 kg M
Urho Malkamäki LA
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 31 kg M
Steven Objartel EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 31 kg M
Onni Mutanen PopI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 31 kg M
Kennet Kesküla EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 33 kg M
Jasper Hannula HI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 33 kg M
Onni Vakkila LaNo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 33 kg M
Artur Laks EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 36 kg M
Onni Suomi AuPs
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 36 kg M
Thiago Mikel Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 36 kg M
Leo Hyytiäinen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 45 kg M
Aron Lavrits EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 45 kg M
Akseli Ruotanen KeU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 45 kg M
Eetu Halonen KeU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 45 kg M
Surä Abbassoy HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg N
Laura Talvensaari HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg N
Anna Kataja JPI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 30 kg N
Maija Kuisma HyPk
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 30 kg N
Vilma Rajanen JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 33 kg N
Eevi Salonen TWM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 33 kg N
Neea Mähönen HyPk
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 33 kg N
Anni Hanhineva JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 48 kg N
Iida Lusenius TWM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 48 kg N
Liisbet Milvaste EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 48 kg N
Mea Purmonen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 48 kg N
Noora Pöllänen HyPk
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 53 kg N
Laura Turpeinen KarkU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 53 kg N
Elina Nuiamäe EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 53 kg N
Aino Kuitunen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 65 kg N
Kiia Nurmi TP
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 65 kg N
Roel Luostarinen JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 30 kg M
Jesse Saarinen JPI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 30 kg M
Aaron Heinonen NuVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 30 kg M
Otto Luukkonen KKV
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 35 kg M
Sultan Kushtov VaSa
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 35 kg M
Kaius Juusela VaSa
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 35 kg M
Daniil Zakariadze HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 35 kg M
Anton Zaychenko HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 35 kg M
Tahir Albayrak HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 35 kg M
Theo Mykkänen Haka
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 35 kg M
Eelis Hilkamo PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 8. 35 kg M
Antti Räsänen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 9. 35 kg M
Matias Arpiainen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 38 kg M
Antton Jyrkkänen HyPk
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 38 kg M
Onni Lahikainen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 38 kg M
Gleb Tammi PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 38 kg M
Jussi Kangasniemi JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 38 kg M
Akseli Ojala JPI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 38 kg M
Viljo Nykänen HI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 38 kg M
Onni Silvennoinen HWJ
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 8. 38 kg M
Mairold Einard EST
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 9. 38 kg M
Viljami Laakso KPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 10. 38 kg M
Daniel Raitala YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 10. 38 kg M
Leevi Nurmi TP
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 42 kg M
Henry Niiranen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 42 kg M
Benjamin Bjugg PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 42 kg M
Mauriz Lehtinen HPM
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 4. 42 kg M
Rasmus Lindberg SaPs
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 5. 42 kg M
Robin Ketolainen YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 6. 42 kg M
Viljami Walldén JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 7. 42 kg M
Niilo Nurminen HI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 8. 42 kg M
Tino Korhonen LA
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 45 kg M
Sebastian Aurola EsU
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 45 kg M
Joona Ristaniemi YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 45 kg M
Samu Luojus VaSa
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 55 kg M
Edgar Nazaroff YTK
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 55 kg M
Otto Sällström PoWe
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 60 kg M
Eemil Walldén JäVo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 60 kg M
Santeri Rautio LaNo
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 60 kg M
Daniel Liedes LA
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 1. 71 kg M
Onni Mäki LA
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 2. 71 kg M
Joona Pennanen HI
04.01.2020 JÄRVENPÄÄ LOPPIAISPAINIT 3. 71 kg M
Väinö Vimpari VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 21 kg M
Mathias Vesterholm VaaTo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 21 kg M
Valtteri Lahtinen VäVi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Onni-Matti Nieminen Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 25 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Arttu Raninen NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 25 kg M
Juhani Takala IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Huhtamäki NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 27 kg M
Rasmus Orell NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 27 kg M
Jesse Valkonen Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kalle Keski-Koukkari NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 27 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Kaapro Vanharanta NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 29 kg M
Luka Haapala Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elias Salovaara VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Miska Rajamäki NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Pieti Kivisaari Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eino Perälä SPM
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 6. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Anton Helenius AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vinski Krook VäVi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Tarvonen NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jalo Laurila Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Roni Rantala AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Eero Perälä SPM
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Joni Valkonen Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 36 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Santeri Salonen SPM
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Ilari Eeli Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Viljami Lahtinen VäVi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 41 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Rasmus Ritola LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 41 kg M
Alma Väljä SPM
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 29 kg N
Anna Hietaniemi NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Saara Valkama LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 37 kg N
Aliina Koivisto NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 37 kg N
Alisha Kubal VaaTo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Jenna Rinta-aho Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 37 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Hilma Hietanen LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 45 kg N
Senja Niemi IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 45 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sofia Kytöharju YKV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 45 kg N
Arsi Vaaranmaa IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 23 kg M
Simon Vesterholm VaaTo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 23 kg M
Elias Vesterholm VaaTo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 28 kg M
Elmo Rintamäki YKV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 28 kg M
Artturi Kohtala IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 31 kg M
Juho Mattila AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 31 kg N
Ukko Latikka NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 31 kg M
Juho Takala IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 35 kg M
Tuukka Koskela IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 35 kg M
Sisu Lundström VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 35 kg M
Akseli Valli IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 27 kg M
Veikko Vaaranmaa IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 27 kg M
Elia Mäkelä PeKi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 27 kg M
Elias Kinnari VaaTo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 29 kg M
Jami Kinnari LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 29 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Vilho Vimpari VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 29 kg M
Veikko Köykkä IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 32 kg M
Tuukka Jouppi KyVo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 32 kg M
Vilho Takala NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 32 kg M
Matias Paajanen AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 32 kg M
Aukusti Ojanperä Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 32 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Elmeri Ala-Seppälä VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 6. 32 kg M
Viljami Törmänen KoKi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 34 kg M
Veeti Katajamäki IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 34 kg M
Oliver Anttila IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 34 kg M
Väinö Syri VäVi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 34 kg M
Kunto Mäenpää IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 34 kg M
Oskari Broo Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 38 kg M
Pessi Kivisaari Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 38 kg M
Leevi Kesäniemi AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 38 kg M
Onni Paajanen AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 38 kg M
Kaapo Broo Virkiä
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 41 kg M
Ville Pasto SPM
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 41 kg M
Aaro Norrgård LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 41 kg M
Matti Keski-Koukkari NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 41 kg M
Timi Pohjus SPM
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 47 kg M
Jooas Saukko LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 47 kg M
Eeti Mäkelä PeKi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 47 kg M
Arne Söderlund VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 53 kg M
Jami Kallio LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 53 kg M
Ukko Korhonen VuVe
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 34 kg M
Matvej Vaisman JVK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 34 kg M
Sampo Rantamäki VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 34 kg M
Otto Huuhtanen VuVe
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 40 kg M
Luca Räty JVK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 40 kg M
Matias Onnenlehto LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 40 kg M
Eero Törmänen KoKi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 40 kg M
Oliver Linna VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 40 kg M
Samuel Saari JalJa
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 6. 40 kg M
Teemu Norrgård IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 45 kg M
Joonas Saari JalJa
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 45 kg M
Mikael Takala NJ
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 45 kg M
Juuso Takala IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 52 kg M
Elias Kallio LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 52 kg M
Onni Moilanen KyVo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 52 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Sebastian Åbrant VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 62 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Leevi Hirviniemi VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 62 kg M
Casper Martin VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 62 kg Ei kilpailulisenssiä!!!
Lassi Hirviniemi VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 72 kg M
Aron Salonen VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 42 kg M
Arnas Samuilis AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 42 kg M
Thomas Havia VuVe
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 42 kg M
Dovydas Samuilis AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 47 kg M
Lauri Perkka IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 47 kg M
Elmeri Mäntylä AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 47 kg M
Severi Mäenpää IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 53 kg M
Aatu Karjalainen PeKi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 53 kg M
Mico Räty JVK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 53 kg M
Viljo Ketonen IK
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 59 kg M
Nuppu Urpiola VVV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 22 kg N
Mikaela Vesterholm VaaTo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 43 kg N
Josefiina Tuominen LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 43 kg N
Ella Forsell KoKi
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 43 kg N
Fanni Pentinmäki AU
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 4. 43 kg N
Peppi Jouppi KyVo
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 5. 43 kg N
Aamu Rintamäki YKV
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 1. 40 kg N
Susanna Kalervo LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 2. 40 kg N
Siiri Kallio LaihLu
06.01.2020 ISOKYRÖ LOPPIAISPAINIT 3. 40 kg N