Hämeen alue

ALUEPÄÄLLIKKÖ
Mika Honkaniemi
040 757 8531 / mika.honkaniemi@gmail.com

ALUEVALMENTAJAT
Teppo Haukilahti, vp
040 571 7230 / teppo.haukilahti@gmail.com

Valtteri Moisio, kr
040 758 4822 / valtteri.moisio@gmail.com

TUOMARIKOULUTTAJA
Jali Kuronen
jali_kuronen@hotmail.com

TAPAHTUMAT 2020

* Hämeen aluekokous su 11.10.2020 klo 11.00 Nääshallin luentosalissa


Käsiteltävät asiat:
– valitaan uusi aluepäällikkö
– valitaan uudet aluevalmentajat
– muut esille tulevat asiat

Koollekutsuja: Jan Tarkkio

* Avoin krekon alueleiri – LEIRI ON PERUTTU!
Aika: su 15.3. klo 10-11.30 ja 13-14.30

Omakustanteinen ruokailu

Valmentajina: Eemeli Rautanen, Teppo Haukilahti ja Jan Tarkkio
Kaikki valmentajat tervetulleita matolle!

* Hämeen aluekokous 9.1.2020 klo 17.00 Ratinassa

Lounais-Suomi ja Häme painii FB-sivut

SEURAT

Koovee
Jarkko Mattila
040 834 0617 / koovee.paini@gmail.com
Harjoittelupaikka: Nääshalli

Kurun Ryhti
Janne Vahantapohja
040 562 9294 / j.vahantapohja@gmail.com
Harjoittelupaikka: Kurun Urheilutalo

Mäntän Valo
Päivi Nieminen
050 543 7009 / paivinieminen@phpoint.fi
Harjoittelupaikka: Savosenmäen koulun painisali

Nokian Pyry
Marko Lohi
040 704 9765 / paini@nokianpyry.fi
Harjoittelupaikka: Nokian uimahallin painisali

Tampereen Painiseura
Tuula Kangasniemi-Salmi
0400 016 866 / tampereenpainiseura@gmail.com
Harjoittelupaikka: Nääshalli

Tampereen Voimailijat
Teijo Salminen
040 503 6095 / teijo.salminen@gmail.com
Harjoittelupaikka: Nääshalli

Valkeakosken Koskenpojat
Pekka Laine
045 639 6225 / pekka.laine62@luukku.com
Harjoittelupaikka: Valkeakosken liikuntahalli

Viialan Pyry
Sami Tuomi
044 730 5000 / sami.tuomi@vvt.fi
Harjoittelupaikka: Rasin voimailutilan painisali

  • Suomi
  • English
  • X

    Menu

    X