Hämeen alue

ALUEPÄÄLLIKKÖ
Mika Honkaniemi
040 757 8531 / mika.honkaniemi@gmail.com

ALUEVALMENTAJAT
Teppo Haukilahti, vp
040 571 7230 / teppo.haukilahti@gmail.com

Valtteri Moisio, kr
040 758 4822 / valtteri.moisio@gmail.com

TUOMARIKOULUTTAJA
Jali Kuronen
jali_kuronen@hotmail.com

TAPAHTUMAT 2021

Alueleirit Tampereella Nääshallissa:
– lauantaina  24.7.
– lauantaina 14.8.

Tarkempi leiriohjelma saadaan heinäkuun alkupuolella.

18.-19.9.2021 Pohjoismainen Nuorisoturnaus, Tampere

Lounais-Suomi ja Häme painii FB-sivut

SEURAT

Koovee
Jarkko Mattila
040 834 0617 / paini@koovee.fi
Harjoittelupaikka: Nääshalli

Kurun Ryhti
Janne Vahantapohja
040 562 9294 / j.vahantapohja@gmail.com
Harjoittelupaikka: Kurun Urheilutalo

Mäntän Valo
Päivi Nieminen
050 543 7009 / paivinieminen@phpoint.fi
Harjoittelupaikka: Savosenmäen koulun painisali

Nokian Pyry
Marko Lohi
040 704 9765 / paini@nokianpyry.fi
Harjoittelupaikka: Nokian uimahallin painisali

Tampere Predators Finland Oy
Marianne Haukilahti
040 411 7017 / marianne.haukilahti@gmail.com
Harjoittelupaikka:

Tampereen Painiseura
Tuula Kangasniemi-Salmi
0400 016 866 / tuula.kangasniemi@luukku.com tai tampereenpainiseura@gmail.com
Harjoittelupaikka: Nääshalli

Tampereen Voimailijat
Teijo Salminen
040 503 6095 / teijo.salminen@gmail.com
Harjoittelupaikka: Nääshalli

Valkeakosken Koskenpojat
Sirpa Tavela-Laine
040 508 7503 / sirpa.tavela-laine@luukku.com
Harjoittelupaikka: Valkeakosken liikuntahalli

Viialan Pyry
Jussi Iltanen
0400 508 195 / vipypaini@gmail.com
Harjoittelupaikka: Rasin voimailutilan painisali

  • Suomi
  • English
  • X

    Menu

    X