Lounais-Suomen alue

ALUEPÄÄLLIKKÖ
Marko Rusi
040 717 0177 / marko.rusi@rakennusvalvontaa.fi

ALUEVALMENTAJA
Mikko Laukkanen

TUOMARIKOULUTTAJA
Jali Kuronen
jali_kuronen@hotmail.com

ALUESIHTEERI
Hanna Joutsenlahti
040 557 2706 / hannam.joutsenlahti@gmail.com


TAPAHTUMAT 2020

Lounais-Suomi ja Häme painii FB-sivut

Alueleirit

25.1.2020 Pori – kutsu

SEURAT

Auranmaan Painiseura
Sampsa Suomi
0400 782 955 / info@auranmaanpainiseura.fi
Harjoittelupaikka: Aurantalo

Eteläsatakunnan Painimiehet
Marko Uusikangas
044 586 3023 / marko.uusikangas@elisanet.fi
Harjoittelupaikka: Euran urheilutalon painisali

Kankaanpään Urheilijat
Jukka Lehtinen
040 773 4775 / j.lehtinen@pp.nic.fi
Harjoittelupaikka: Palloiluhallin voimailusali

Porin Paini-Miehet
Hanna Joutsenlahti
040 557 2706 / hannam.joutsenlahti@gmail.com
Harjoittelupaikka: Porin urheilutalo

Raision Voimamiehet
raisionvoimamiehet@gmail.com
Harjoittelupaikka: Raision voimailutila

Rauman Voimailijat
Juuso Liukko
0440 101 595 / juuso.liukko@dnainternet.net
Harjoittelupaikka: Kourujärven väestösuojan painisali

Salon Painiseura
salonpainiseura@gmail.com
Harjoittelupaikka: Ollikkalan kuntosali

Turun Toverit
Marja-Liisa Kuronen
040 518 7403 / manski.o@luukku.com
Harjoittelupaikka: Liikuntakeskus Alfa

Turun Painijat
Jere Vesasto
040 726 1319 / jere.vesasto@turkufight.com
Harjoittelupaikka: Liikuntakeskus Alfa

Turun Voimamiehet
Marko Rusi
040 717 0177 / marko.rusi@rakennusvalvontaa.fi
Harjoittelupaikka: Liikuntakeskus Alfa

UU Uusikaupunki
Martti Mäki-Hakola
0400 988 443
Harjoittelupaikka: Saarniston koulu

  • Suomi
  • English
  • X

    Menu

    X